Rok:

Výsledky ročníku 2015 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. My
1
Op
2

3
Kn
4
Ka
5
Bu
6
Li
7
Ra
8
Vl
9
St
10
Ml
11
Pe
12
1. Mladoňovice 313 16,55TR
17,82
22,34
16,55
17,08
18,35
17,31
17,67
16,74
23,58
16,68
16,69
25,89
2. Kamenná 237 16,89TR
17,95
18,44
NP
17,67
16,89
17,96
18,45
17,46
23,36
17,03
NP
29,66
3. Kněžice 216 17,21TR
20,20
17,54
17,69
17,92
18,07
NP
18,86
17,21
25,17
17,79
17,58
26,87
4. Výčapy 207 17,42TR
19,00
18,63
17,42
17,83
25,48
18,09
18,23
17,64
25,92
18,09
17,63
28,98
5. Nárameč 121 17,98TR
20,78
19,02
18,60
18,47
18,08
17,98
19,27
19,26
25,88
18,91
18,45
33,24
6. Litovany 115 17,60TR
18,98
17,76
17,93
18,36
NP
18,33
NP
18,78
28,26
17,60
NP
NP
7. Myslibořice 112 17,90TR
19,20
21,44
17,96
17,90
19,05
18,76
NP
18,49
33,32
18,76
18,33
29,38
8. Moravské Budějovice 99 17,52TR
19,18
19,28
17,70
18,49
19,10
-
19,34
18,78
32,65
17,52
NP
NP
9. Chlum 92 17,92TR
29,45
-
NP
19,21
18,62
NP
19,07
18,82
24,02
18,56
17,92
31,15
10. Kostníky 90 17,94TR
21,80
20,01
18,34
NP
-
18,59
26,39
18,27
-
17,94
18,31
26,67
11. Petrovice B 70 17,90TR
19,02
30,24
18,48
18,71
NP
24,20
19,77
17,90
36,11
19,37
17,96
NP
12. Stařeč 67 18,77TR
27,51
NP
26,33
19,53
-
18,80
20,55
18,77
25,35
19,51
19,49
26,07
13. Radonín 63 17,63TR
19,32
22,26
-
18,31
26,47
20,49
19,55
NP
27,71
17,63
20,01
-
14. Bačice 61 18,71TR
29,33
18,83
NP
18,71
19,08
19,92
19,30
NP
26,98
19,98
NP
31,32
15. Oponešice 53 17,17TR
18,18
17,17
20,41
---------
16. Jaroměřice nad Rokytnou 52 18,61TR
20,03
19,19
18,61
NP
19,36
NP
19,94
18,77
-
19,17
19,10
-
17. Vladislav 34 18,78TR
36,23
----
34,98
21,05
19,35
26,80
NP
18,78
28,24
18. Petrovice A 30 24,80TR-----------
24,80
19. Sokolí 23 19,27TR
NP
-
19,28
22,43
24,87
19,59
NP
NP
27,38
19,27
--
20. Radotice 19 17,84TR-
NP
18,88
-------
17,84
-
21. Příložany 15 17,94TR
25,03
-
17,94
22,25
--------
22. Hodov 14 19,05TR
NP
-
20,10
19,05
NP
21,79
20,22
NP
44,44
23,27
20,25
31,75
23. Police 8 18,39TR--
19,58
-------
18,39
-
-. Bransouze 8 19,65TR---
20,42
-
19,65
-
20,50
----
25. Hornice 4 18,64TR
20,59
21,86
18,64
---------
26. Mastník 3 19,47TR---------
22,33
19,47
-
27. Lhotice 2 19,12TR-
30,50
19,12
NP
------
NP
-
28. Petrovice C 1 33,36TR-----------
33,36
29. Stará Říše 0 16,69JI--
16,69
---------
-. Radostín nad Oslavou B 0 17,05ZR--
17,05
---------
-. Dolní Němčice B 0 17,11JH
NP
NP
18,17
-------
17,11
-
-. Dolní Němčice A 0 17,33JH--
17,33
---------
-. Sedlatice 0 17,49JI-
NP
17,49
---------
-. Sedlatice B 0 17,92JI-
21,15
17,92
---------
-. Sedlejov 0 17,95JI--------
28,13
17,95
--
-. Strachoňovice 0 18,08JI--
21,96
----
18,79
--
18,08
-
-. Heřmaneč 0 18,31JH---------
18,31
--
-. Radkov 0 18,68JI-
24,70
19,81
----
18,68
----
-. Netín 0 19,02ZR-----
19,02
------
-. Meziříčko 0 19,05ZR-----
19,05
------
-. Krasonice 0 19,25JI-
19,25
NP
---------
-. Příseka 0 19,47JI---------
19,47
-
40,16
-. Dolní Smrčné 0 19,50JI
19,61
-
19,50
20,12
--------
-. Jasenice 0 19,53TR----
19,53
----
NP
--
-. Panská Lhota 0 19,53JI---
20,22
---
19,53
----
-. Petrovice 0 20,64TR---------
20,64
--
-. Horní Dubňany 0 22,74ZN
22,74
-----
NP
-----
-. Únanov 0 26,30ZN--
NP
---
26,30
-----
-. Rešice A 0 26,32ZN
26,32
-----------
-. Nevcehle 0 27,10JI-
NP
-----
NP
27,10
---
-. Petrovice 35 0 34,51TR-----------
34,51
-. Krahulov 0 34,52TR---------
34,52
--
-. Radkovice u Hrotovic 0 38,03TR
NP
-----
38,03
-----
-. Horní Lhotice 0 40,63TR
40,63
-----------
-. Chlum 35 0 NPTR-----------
NP
-. Pavlov experiment 0 NPZR--
NP
---------
-. Nevcehle B 0 NPJI
NP
-----------
-. Příštpo 0 NPTR----
NP
-------
-. Lipník 0 NPTR
NP
-----
NP
-----

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. My
1
Op
2

3
Kn
4
Ka
5
Bu
6
Li
7
Ra
8
Vl
9
St
10
Ml
11
Pe
12
1. Radonín 119 17,42TR
20,29
19,59
18,96
19,25
17,80
17,70
19,56
17,42
23,50
18,03
17,54
23,59
2. Petrovice 97 17,49TR
29,39
19,56
18,28
18,58
NP
17,49
19,55
17,97
26,77
18,08
17,95
25,63
3. Bačice 67 17,92TR
NP
19,31
25,96
18,69
18,15
24,87
20,72
17,92
25,96
26,55
18,39
23,82
4. Jakubov u Moravských Budějovic 65 16,89TR
21,64
19,06
18,35
----
16,99
27,03
21,35
16,89
25,03
5. Hrotovice 51 17,72TR
19,25
20,10
NP
NP
18,44
18,68
20,35
17,72
30,04
18,21
20,07
31,07
6. Budišov 43 18,10TR
18,78
18,45
20,96
38,04
NP
22,02
22,72
22,82
32,45
18,10
18,47
31,27
7. Nárameč 35 17,73TR
22,01
-
17,73
18,84
39,55
21,77
21,23
18,36
31,74
18,20
NP
29,29
8. Stařeč 27 18,66TR
NP
20,00
-
19,03
19,42
18,66
20,61
22,15
34,93
19,25
18,80
41,80
9. Myslibořice 26 18,41TR
28,59
27,54
NP
18,86
NP
19,24
20,20
20,02
36,61
18,41
19,60
36,37
10. Kamenná 18 19,74TR----
NP
19,89
--
25,58
19,74
-
25,76
11. Petrůvky 15 17,49TR--
17,49
---------
12. Myslibořice greeners 14 18,44TR
NP
NP
19,58
-
18,44
42,54
20,47
NP
NP
21,03
NP
-
13. Jaroměřice nad Rokytnou 7 19,11TR
45,97
20,06
19,11
22,31
20,83
20,08
23,52
23,43
-
27,43
30,74
38,31
14. Lipník 6 20,37TR
20,83
27,89
22,07
---
33,25
---
20,37
-
15. Myslibořice a 1 30,05TR-----------
30,05
16. Nevcehle 0 17,84JI-
17,84
NP
---------
-. Častotice 0 20,27TR----------
20,27
-
-. Výčapy 0 20,59TR--
20,59
-----
35,01
---
-. Častohostice 0 20,67TR---------
20,67
--
-. Nová Říše 0 28,03JI-------
NP
--
28,03
-
-. Příseka 0 41,53JI-----------
41,53
-. Strachoňovice 0 NPJI----------
NP
-
-. Mladoňovice 0 NPTR-
NP
NP
---------
-. Bransouze 0 NPTR-------
NP
----


Celkem se účastnilo:  85 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: