Rok:

Výsledky ročníku 2020 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Li
1
Ra
2
Ka
3
Če
4
St
5
So
6
Bu
7
Pe
8
Kn
9
1. Čechtín 162 16,15TR
30
30
30
16
--
30
26
0
2. Budeč 134 16,56JH
26
0
26
8
19
19
23
3
10
3. Čikov 118 15,98TR
0
26
23
0
4
16
26
0
23
4. Police 117 16,16TR
19
16
0
6
12
14
19
12
19
5. Sedlatice 102 17,01JI-
23
0
0
30
23
12
6
8
6. Dešná B 91 17,36JH-
0
-
0
26
26
16
23
0
7. Výčapy B 84 17,32TR
23
14
16
0
0
12
0
19
0
8. Budíkovice 65 17,26TR
0
0
19
0
-
30
0
16
0
9. Petrovice B 63 16,38TR
16
19
-
14
--
0
0
14
10. Blatnice 51 17,61TR
10
0
4
0
14
1
8
8
6
11. Kouty P 48 17,87TR
14
2
0
1
16
8
5
0
2
12. Heraltice 42 16,51TR
12
4
0
0
0
0
14
0
12
13. Bransouze 37 18,27TR-
0
10
0
23
4
--
0
14. Sedlatice B 35 16,16JI--
8
-
8
---
19
-. Litovany 35 17,71TR
5
10
14
3
0
0
0
0
3
16. Příložany 33 17,61TR
0
12
5
-
0
0
0
10
6
17. Nevcehle 30 15,89JI--------
30
-. Velké Hoštice 30 16,31OP---
30
-----
-. Petrovice 30 16,89TR-------
30
-
20. Plumlov 26 15,90PV--------
26
-. Trnava 26 16,43TR---
26
-----
22. Hrabůvka 23 16,48PR---
23
-----
23. Jabloňov 20 18,27ZR--
6
-
0
--
14
0
24. Obrubce 19 16,50MB---
19
-----
25. Urbanov 17 18,19JI
6
-
1
0
0
0
6
4
0
26. Strachoňovice 15 19,13JI----
10
5
---
-. Jemnice 15 19,15TR
0
-
0
0
5
10
0
0
0
28. Černín 13 17,65ZN-
5
2
2
0
0
--
4
29. Zahnašovice 12 16,92KM---
12
-----
-. Žižkovo Pole 12 18,28HB--
12
0
-----
31. Bašnice 10 17,05JC---
10
-----
32. Sokolí 9 18,62TR-
3
0
0
6
0
--
0
-. Myslibořice 9 17,94TR
8
-
0
--
0
0
-
1
34. Výčapy A 6 19,52TR-----
6
---
-. Čechtín B 6 18,36TR
0
0
3
0
0
3
0
0
0
-. Krahulov 6 22,48TR-----
2
4
--
37. Krasonice 5 17,27JI---
5
-
0
---
38. Sloup 4 17,47PZ---
4
-----
39. Lavičky JUN 3 46,50ZR------
3
--
40. Karolinka Sklárny 2 55,97VS-------
2
-
41. Kněžice 0 18,37TR-
0
---
0
--
0
-. Žirovnice 0 18,53PE---
0
-----
-. Mikulovice B 0 19,15ZN------
0
--
-. Starý Jičín 0 19,32NJ---
0
-----
-. Stařeč 0 23,76TR----
0
----
-. Pocoucov 0 NPTR------
0
--
-. Kamenice 0 NPJI--------
0
-. Mikulovice 0 NPZN------
0
--
-. Letohrad - Kunčice D 0 NPUO---
0
-----
-. Hornice 0 NPTR-
0
-------
-. Oponešice 0 NPTR------
0
--
-. Český Rudolec 0 NPJH
0
--------
-. Únanov 0 NPZN----
0
----
-. Panská Lhota 0 18,41JI-
0
-
0
----
0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Li
1
Ra
2
Ka
3
Če
4
St
5
So
6
Bu
7
Pe
8
Kn
9
1. Jakubov u Moravských Budějovic 66 16,84TR
2
9
15
9
1
15
15
0
0
2. Budišov 63 16,52TR
15
12
-
15
--
9
12
0
3. Myslibořice 37 17,70TR
12
6
1
0
12
0
4
0
2
4. Kostníky 35 17,40TR
9
0
6
0
0
12
1
1
6
5. Stařeč 32 17,36TR
1
1
0
0
0
9
12
0
9
6. Olešná 30 16,13HB-
15
-
0
---
15
0
7. Nevcehle 29 16,62JI
4
4
-
6
--
0
0
15
-. Štěměchy 29 17,89TR-
2
9
-
9
1
2
6
-
9. Výčapy 26 18,14TR
6
0
4
0
9
6
0
0
1
10. Čechtín 22 17,62TR
0
0
12
0
4
0
6
0
0
11. Benetice 21 17,08TR-------
9
12
12. Jabloňov 17 17,65ZR-
0
2
-
15
-
0
0
0
13. Dětkovice 12 16,63VY---
12
-----
14. Petrůvky 6 17,98TR-------
2
4
15. Velké Meziříčí Fň 4 17,36ZR-
0
-------
-. Budeč 4 18,01JH
0
-
0
0
0
0
0
4
0
-. Krahulov 4 19,08TR-----
4
0
--
18. Malé Hoštice 2 17,49OP---
2
-----
-. Kouty 2 18,69TR
0
0
0
0
2
0
---
-. Strachoňovice 2 19,16JI----
0
2
---
21. Senetářov 1 18,08BK---
1
-----
22. Žernovník 0 18,50BK---
0
-----
-. Bransouze 0 18,63TR-------
0
0
-. Hlubyně 0 19,14PB---
0
-----
-. Jemnice 0 20,25TR--
0
--
0
0
0
-
-. Markvartice 0 27,49TR
0
--------
-. Lavičky JUN 0 28,74ZR------
0
--
-. Rokytnice nad Rokytnou 0 NPTR----
0
0
---
-. Sloup 0 NPPZ---
0
-----


Celkem se účastnilo:  83 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: