Soutěže hasičské ligy 2024

Rok:


Vladislav

Název soutěže a popis: Pohár SDH Vladislav
Kontakt:   Havlena Jan
Kdy: 05. 05. 2024 09:00
Telefon:  +420724188704
Začátek rezervace: 21. 04. 2024 09:00
Začátek tipování:  21. 04. 2024 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 05. 05. 2024 09:00
Konec hlasování: 04. 05. 2024 00:00


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Lipník A 14,36 TR 14,13 14,36
2.  Čechtín 15,02 TR 15,02 13,92
3.  Číhalín A 15,12 TR 14,75 15,12
4.  Předín B 16,60 TR 16,60 16,49
5.  Trnava B 16,69 TR 15,25 16,69
6.  Heraltice 17,25 TR 17,25 16,85
7.  Budíkovice B 17,52 TR 17,52 16,59
8.  Budíkovice A 17,84 TR 17,84 14,98
9.  Dalešice 18,40 TR 17,34 18,40
10.  Lipník B 18,75 TR 17,02 18,75
11.  Výčapy B 18,87 TR 18,87 18,87
12.  Domamil 19,47 TR 19,47 19,47
13.  Litovany A 19,55 TR 14,76 19,55
14.  Výčapy A 20,07 TR 15,83 20,07
14.  Kojetice 20,07 TR 20,07 17,07
16.  Trnava C 20,30 TR 16,64 20,30
17.  Litovany B 20,37 TR 18,01 20,37
18.  Výčapy C 20,68 TR 18,58 20,68
19.  - Bulharsko Varna 20,72 - 19,82 20,72
20.  Okříšky 21,81 TR 21,81 19,45
21.  Štěměchy 27,00 TR 27,00 18,08
22.  Svatoslav 27,01 TR 27,01 26,31
23.  Šebkovice 29,05 TR 29,05 27,60
24.  Bítovánky 30,66 TR 29,29 30,66
25.  Hartvíkovice 41,66 TR 27,59 41,66
26.  Častohostice 56,26 TR 55,86 56,26
27.  Vladislav NP TR 21,08 29,22
27.  Číhalín B NP TR NP NP
27.  Předín A NP TR NP NP

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Čechtín 15,91 TR 14,89 15,91
2.  Trnava A 16,60 TR 16,60 16,23
3.  Výčapy 17,01 TR 16,77 17,01
4.  Bítovánky 17,51 TR 17,51 17,45
5.  Markvartice 18,11 TR 18,11 15,75
6.  Předín A 18,37 TR 18,37 17,61
7.  Trnava B 19,15 TR 19,15 17,98
8.  Svatoslav 19,22 TR 19,22 18,00
9.  Štěměchy A 19,30 TR 17,22 19,30
10.  Trnava C 21,23 TR 21,23 18,49
11.  Budíkovice A 21,53 TR 21,53 20,01
12.  Okříšky A 23,33 TR 23,33 18,24
13.  Předín B 24,10 TR 24,10 21,32
14.  Heraltice 24,60 TR 24,60 24,47
15.  Číhalín 27,35 TR 27,35 26,40
16.  Vladislav A 31,31 TR 31,31 28,71
17.  Okříšky B 40,49 TR 33,64 40,49
18.  Trnava D 41,37 TR 41,37 32,83
19.  Slavice 43,46 TR 43,46 35,30
20.  Domamil 43,56 TR 43,56 43,12
21.  Jaroměřice nad Rokytnou A 44,57 TR 44,57 23,84
22.  Kojetice B 45,96 TR 45,96 24,35
23.  Lipník A 52,19 TR 48,10 52,19
24.  Šebkovice 72,21 TR 72,21 59,53
25.  Budíkovice B 72,63 TR 72,63 67,22
26.  Lipník B 90,19 TR 31,22 90,19
27.  Vladislav B NP TR 118,94 140,91
27.  Kojetice A NP TR 17,12 18,56
27.  Jaroměřice nad Rokytnou B NP TR 32,83 31,82
27.  Dolní Cerekev NP JI 17,38 16,08


Častohostice

Název soutěže a popis: O pohár starostky obce
Kontakt:   SDH Častohostice
Kdy: 11. 05. 2024 09:00
Telefon:  +420603531914
Začátek rezervace: 27. 04. 2024 09:00
Začátek tipování:  27. 04. 2024 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 11. 05. 2024 09:00
Konec hlasování: 10. 05. 2024 00:00


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Předín A 13,82 TR 13,82 13,40
2.  Lipník A 13,89 TR 13,75 13,89
3.  Čechtín 13,94 TR 13,30 13,94
4.  Kojetice 14,22 TR 13,26 14,22
5.  Výčapy B 14,44 TR 14,17 14,44
5.  Trnava B 14,79 TR 14,79 14,77
7.  Budíkovice B 14,88 TR 14,76 14,88
8.  Štěměchy 15,16 TR 14,30 15,16
9.  Výčapy A 15,17 TR 13,92 15,17
10.  Předín B 15,43 TR 15,43 15,07
11.  Přibyslavice 15,70 TR 15,70 15,66
12.  Výčapy C 15,91 TR 15,91 15,33
13.  Litovany A 16,58 TR 16,33 16,58
14.  Litovany B 16,86 TR 16,86 16,32
15.  Šebkovice 17,48 TR 17,28 17,48
16.  Číhalín A 18,07 TR 16,53 18,07
17.  Lipník B 18,12 TR 17,27 18,12
18.  Trnava C 23,20 TR 14,38 23,20
19.  Hartvíkovice 23,91 TR 23,82 23,91
20.  Okříšky 24,92 TR 23,75 24,92
21.  Kněžice 29,16 TR 24,01 29,16
22.  Častohostice 32,01 TR 32,01 30,38
23.  Domamil 45,21 TR 44,46 45,21
24.  Číhalín B NP TR NP NP
24.  Heraltice NP TR NP NP

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Čechtín 15,19 TR 15,19 15,04
2.  Výčapy 15,45 TR 15,32 15,45
3.  Vladislav A 16,34 TR 16,34 16,25
4.  Předín A 16,35 TR 16,35 15,07
5.  Markvartice 17,38 TR 16,73 17,38
5.  Kojetice A 17,95 TR 16,28 17,95
7.  Budíkovice A 18,26 TR 16,91 18,26
8.  Trnava B 18,50 TR 18,50 17,09
9.  Trnava A 18,70 TR 17,52 18,70
10.  Trnava C 18,75 TR 18,39 18,75
11.  Štěměchy A 18,97 TR 15,49 18,97
12.  Šebkovice 19,19 TR 19,19 18,60
13.  Bítovánky 19,21 TR 19,21 16,92
14.  Trnava D 20,31 TR 20,31 19,72
15.  Okříšky B 24,89 TR 22,55 24,89
16.  Budíkovice B 25,91 TR 25,37 25,91
17.  Svatoslav 26,10 TR 22,22 26,10
18.  Číhalín 27,03 TR 27,03 25,26
19.  Lipník B 28,93 TR 25,49 28,93
20.  Okříšky A 36,32 TR 36,32 36,03
21.  Lipník A 36,76 TR 34,97 36,76
22.  Předín B 38,88 TR 38,88 37,93
23.  Štěměchy B 40,07 TR 40,07 38,88
24.  Heraltice 42,78 TR 42,78 42,33
25.  Stařeč A 69,28 TR 69,28 69,16
26.  Kněžice 87,41 TR 87,33 87,41


Myslibořice

Název soutěže a popis: O pohár starosty obce
Kontakt:   Benda
Kdy: 12. 05. 2024 12:30
Telefon:  +420606653527
Začátek rezervace: 28. 04. 2024 12:30
Začátek tipování:  28. 04. 2024 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 12. 05. 2024 12:30
Konec hlasování: 11. 05. 2024 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Plumlov 16,01 PV 15,83 16,01
2.  Budeč 16,11 JH 16,10 16,11
3.  Čechtín 16,15 TR 15,92 16,15
4.  Heraltice 17,08 TR 16,57 17,08
5.  Krasonice 17,22 JI 17,22 16,98
5.  Bransouze 17,62 TR 17,62 17,59
7.  Pocoucov 17,79 TR 17,63 17,79
8.  Budíkovice 17,91 TR 17,97 17,91
9.  Dešná B 18,08 JH 18,08 17,53
10.  Trnava 18,19 TR 16,94 18,19
11.  Výčapy 18,21 TR 17,73 18,21
12.  Mikulovice 18,80 ZN 16,91 18,80
13.  Výčapy B 18,95 TR 18,95 18,58
14.  Hvězdoňovice 19,18 TR 19,14 19,18
14.  Újezd 19,89 ZN 19,89 18,77
16.  Litovany 20,06 TR 17,34 20,06
17.  Hrotovice 27,24 TR 27,24 20,60
18.  Příložany 28,70 TR 18,08 28,70
19.  Police B NP TR NP NP
19.  Černín NP ZN 35,63 19,03
19.  Lavičky NP ZR NP NP
19.  Lavičky B NP ZR NP NP
19.  Blatnice NP TR NP NP
19.  Hartvíkovice NP TR NP NP
19.  Čechtín B NP TR 17,24 NP
19.  Pasohlávky B NP BO NP NP
19.  Otín NP ZR NP NP
19.  Jemnice NP TR NP NP
19.  Čechtín C DSQ TR 19,25 19,41
19.  Vítonice DSQ ZN 18,52 18,38
19.  Maršovice DSQ ZR 18,65 17,02

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Budíkovice 17,25 TR 17,25 15,71
2.  Výčapy 17,50 TR 17,50 16,85
3.  Stařeč 17,86 TR 17,86 16,33
4.  Petrůvky 17,96 TR 16,89 17,96
5.  Bransouze 18,02 TR 17,16 18,02
5.  Krahulov 18,03 TR 18,03 17,63
7.  Krasonice 19,06 JI 19,06 18,36
8.  Svatoslav 21,48 TR 18,78 21,48
9.  Markvartice 39,42 TR 39,42 39,23
10.  Myslibořice 51,21 TR 49,92 51,21
11.  Stará Říše NP JI NP 15,53

Smíšené kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Lipník A 19,61 TR 19,04 19,61
2. Lipník B 20,20 TR 20,20 18,95


Kojetice

Název soutěže a popis: O pohár starostky obce
Kontakt:   Navrátilová Helena
Kdy: 01. 06. 2024 09:00
Telefon:  606555003
Začátek rezervace: 18. 05. 2024 09:00
Začátek tipování:  18. 05. 2024 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 01. 06. 2024 09:00
Konec hlasování: 31. 05. 2024 00:00


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Svatoslav 13,90 TR 13,90 13,89
2.  Čechtín 14,07 TR 13,93 14,07
3.  Výčapy A 14,09 TR 14,09 13,87
4.  Lipník A 14,20 TR 14,20 14,04
5.  Číhalín A 14,26 TR 14,24 14,26
6.  Výčapy B 14,53 TR 14,34 14,53
7.  Budíkovice B 14,65 TR 14,65 14,09
8.  Litovany B 15,26 TR 15,26 15,09
9.  Předín B 15,31 TR 15,31 14,92
10.  Trnava B 15,85 TR 14,14 15,85
11.  Kojetice 15,87 TR 14,77 15,87
12.  Šebkovice 16,09 TR 16,09 15,48
13.  Domamil 16,25 TR 16,21 16,25
14.  Bítovánky 16,34 TR 16,34 15,84
15.  Markvartice 16,44 TR 15,53 16,44
16.  Lipník B 16,78 TR 15,07 16,78
17.  Štěměchy 16,81 TR 16,81 15,39
18.  Trnava C 16,83 TR 15,91 16,83
19.  Šebkovice B 16,91 TR 16,54 16,91
20.  Budíkovice A 18,01 TR 18,01 15,92
21.  Výčapy C 18,34 TR 18,34 14,48
22.  Trnava A 18,43 TR 18,43 16,83
23.  Šlapanice 19,98 BO 18,29 19,98
24.  Číhalín B 23,27 TR 23,27 20,46
25.  Dalešice 23,32 TR 23,32 22,71
26.  Okříšky 25,67 TR 25,67 23,11
27.  Vladislav 30,10 TR 30,10 30,09
28.  Stará Říše 33,93 JI 33,93 33,85
29.  Předín A 42,40 TR 42,40 40,33
30.  Litovany A NP TR 19,06 18,36
30.  Heraltice NP TR 17,67 17,87

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Markvartice 14,90 TR 14,38 14,90
2.  Čechtín 15,31 TR 15,31 14,29
3.  Trnava A 15,36 TR 14,99 15,36
4.  Štěměchy A 16,45 TR 15,79 16,45
5.  Svatoslav 16,59 TR 0,06 0,14
6.  Bítovánky 16,71 TR 16,63 16,71
7.  Kojetice B 16,87 TR 16,80 16,87
8.  Kojetice A 17,02 TR 17,02 16,87
9.  Trnava B 17,15 TR 16,72 17,15
10.  Výčapy 17,60 TR 17,60 16,37
11.  Okříšky A 17,96 TR 17,72 17,96
12.  Trnava C 19,60 TR 18,46 19,60
13.  Trnava D 19,77 TR 19,77 18,31
14.  Šebkovice 20,24 TR 20,24 18,08
15.  Jaroměřice nad Rokytnou A 20,30 TR 20,30 19,52
16.  Heraltice 20,83 TR 20,49 20,83
17.  Vladislav A 20,98 TR 19,29 20,98
18.  Stařeč A 21,44 TR 21,05 21,44
19.  Lipník A 25,60 TR 25,33 25,60
20.  Okříšky B 26,21 TR 26,21 25,35
21.  Lipník B 28,40 TR 28,40 28,34
22.  Předín A 28,82 TR 27,21 28,82
23.  Domamil 28,89 TR 28,89 28,55
24.  Jaroměřice nad Rokytnou B 29,47 TR 29,47 27,14
25.  Předín B 37,02 TR 37,02 36,36
26.  Štěměchy B 41,63 TR 41,63 41,30
27.  Budíkovice A 47,75 TR 44,91 47,75
28.  Budíkovice B 64,75 TR 64,75 63,42
29.  Stařeč B NP TR NP 41,37
29.  Číhalín NP TR 18,76 20,31


Lipník

Název soutěže a popis: Pohár mladých hasičů
Kontakt:  
Kdy: 02. 06. 2024 09:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 19. 05. 2024 09:00
Začátek tipování:  19. 05. 2024 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 02. 06. 2024 09:00
Konec hlasování: 01. 06. 2024 00:00


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Předín A 13,30 TR 13,30 13,13
2.  Číhalín A 14,15 TR 14,15 14,09
3.  Litovany A 14,43 TR 14,43 14,15
4.  Budíkovice A 14,54 TR 14,54 14,08
5.  Trnava B 14,63 TR 14,25 14,63
6.  Trnava C 14,80 TR 14,48 14,80
7.  Přibyslavice 15,32 TR 15,32 14,41
8.  Litovany B 15,86 TR 15,86 15,43
9.  Domamil 15,87 TR 15,87 15,78
10.  Lipník A 15,98 TR 15,85 15,98
11.  Předín B 1,62 TR 15,99 1,62
12.  Štěměchy 16,46 TR 16,46 15,81
13.  Okříšky 16,47 TR 16,47 15,31
14.  Šebkovice B 16,71 TR 16,06 16,71
15.  Hartvíkovice 17,23 TR 17,23 1,65
16.  Číhalín B 18,02 TR 18,02 16,87
17.  Heraltice 18,81 TR 18,44 18,81
18.  Lipník B 18,95 TR 17,47 18,95
19.  Kněžice 19,79 TR 19,79 19,74
20.  Budíkovice B 20,75 TR 20,42 20,75
21.  Kojetice 21,08 TR 14,45 21,08
22.  Výčapy C 21,11 TR 19,05 21,11
23.  Šebkovice 21,38 TR 21,38 20,87
24.  Kožichovice 25,15 TR 25,15 21,34
25.  Výčapy B 31,06 TR 30,53 31,06
26.  Vladislav 32,45 TR 32,45 31,66
27.  Bítovánky 62,52 TR 62,52 62,16
28.  Svatoslav NP TR 20,46 NP
28.  Čechtín NP TR 38,40 NP
28.  Výčapy A NP TR 32,88 NP

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Markvartice 15,36 TR 15,18 15,36
2.  Kojetice B 16,06 TR 15,89 16,06
3.  Předín A 16,20 TR 16,20 16,11
4.  Okříšky A 16,60 TR 15,78 16,60
5.  Bítovánky 16,61 TR 16,61 16,61
6.  Trnava B 16,69 TR 16,69 15,97
7.  Výčapy 16,76 TR 15,03 16,76
8.  Svatoslav 18,18 TR 18,18 17,18
9.  Trnava C 18,38 TR 17,00 18,38
10.  Kojetice A 19,25 TR 18,94 19,25
11.  Vladislav A 19,89 TR 18,45 19,89
12.  Číhalín 21,65 TR 21,18 21,65
13.  Lipník A 21,79 TR 20,79 21,79
14.  Kněžice 21,88 TR 20,72 21,88
15.  Domamil 22,11 TR 22,11 21,90
16.  Okříšky B 22,48 TR 21,54 22,48
17.  Budíkovice B 22,75 TR 19,11 22,75
18.  Trnava D 23,27 TR 23,27 19,52
19.  Šebkovice 23,81 TR 23,81 19,96
20.  Trnava A 25,80 TR 23,20 25,80
21.  Čechtín 26,28 TR 26,09 26,28
22.  Kožichovice 26,70 TR 26,70 25,64
23.  Předín B 26,90 TR 26,90 22,71
24.  Lipník B 27,90 TR 23,15 27,90
25.  Budíkovice A 30,61 TR 30,61 30,41
26.  Heraltice 34,03 TR 33,48 34,03
27.  Slavice 34,54 TR 34,54 30,67
28.  Stařeč A 38,41 TR 37,74 38,41
29.  Štěměchy A 47,64 TR 46,19 47,64
30.  Štěměchy B 48,55 TR 47,11 48,55


Výčapy

Název soutěže a popis: O pohár starosty SDH Výčapy
Kontakt:   Svoboda Michal
Kdy: 02. 06. 2024 12:30
Telefon:  +420777803234
Začátek rezervace: 19. 05. 2024 12:30
Začátek tipování:  19. 05. 2024 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 02. 06. 2024 12:30
Konec hlasování: 01. 06. 2024 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Budeč 16,62 JH 16,62 16,56
2.  Plumlov 16,88 PV 16,88 16,52
3.  Mikulovice 17,44 ZN 17,44 17,11
4.  Heraltice 17,67 TR 17,10 17,67
5.  Příložany 17,90 TR 17,90 17,66
5.  Krotějov Sport 18,03 TA 16,72 18,03
7.  Budíkovice 18,08 TR 18,02 18,08
8.  Pocoucov 18,11 TR 17,37 18,11
9.  Bransouze 18,20 TR 17,80 18,20
10.  Výčapy 18,50 TR 18,50 18,13
11.  Police B 18,93 TR 17,63 18,93
12.  Černín 18,94 ZN 17,94 18,94
13.  Výčapy ZZ 19,97 TR 19,97 18,63
14.  Újezd 20,10 ZN 19,46 19,46
15.  Krasonice 20,46 JI 17,44 17,44
16.  Litovany 21,00 TR 20,83 21,00
17.  Jemnice 21,50 TR 21,50 20,34
18.  Blatnice 22,21 TR 19,51 22,21
19.  Čechtín 24,68 TR 24,68 16,60
20.  Hartvíkovice 24,96 TR 24,96 22,81
21.  Hvězdoňovice 29,39 TR 20,91 29,39
22.  Trnava NP TR NP NP
22.  Hrotovice NP TR NP NP
22.  Výčapy B NP TR NP NP
22.  Čechtín B NP TR NP NP
22.  Vítonice NP ZN NP NP
22.  Čechtín C DSQ TR DSQ DSQ

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Budíkovice 16,96 TR 16,96 16,39
2.  Myslibořice 18,25 TR 18,25 18,07
3.  Markvartice 19,42 TR 19,24 19,42
4.  Stará Říše 20,51 JI 20,07 20,51
5.  Bransouze 22,44 TR 22,44 16,49
5.  Krotějov 22,72 TA 22,72 21,94
7.  Mikulovice 23,24 ZN 23,24 23,17
8.  Svatoslav NP TR NP NP
8.  Výčapy NP TR NP NP

Smíšené kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Lipník A 18,86 TR 18,86 17,79
2. Markvartice 23,85 TR 23,75 23,85


Číhalín

Název soutěže a popis: O pohár starosty SDH Číhalín
Kontakt:   SDH Číhalín
Kdy: 15. 06. 2024 09:00
Telefon:  775974005
Začátek rezervace: 01. 06. 2024 09:00
Začátek tipování:  01. 06. 2024 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 15. 06. 2024 09:00
Konec hlasování: 14. 06. 2024 00:00


Předín

Název soutěže a popis: Pohárová soutěž MH SDH Předín
Kontakt:   SDH Předín
Kdy: 16. 06. 2024 09:00
Telefon:  +420728650655
Začátek rezervace: 02. 06. 2024 09:00
Začátek tipování:  02. 06. 2024 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 16. 06. 2024 09:00
Konec hlasování: 15. 06. 2024 00:00


Kněžice

Název soutěže a popis: O pohár starosty obce, memoriál Antonína Šloufa
Kontakt:   SDH Kněžice
Kdy: 16. 06. 2024 12:30
Telefon:  +420723127796
Začátek rezervace: 02. 06. 2024 12:30
Začátek tipování:  02. 06. 2024 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 16. 06. 2024 12:30
Konec hlasování: 15. 06. 2024 00:00


Heraltice

Název soutěže a popis: O pohár starosty městyse
Kontakt:   SDH Heraltice
Kdy: 22. 06. 2024 09:00
Telefon:  +420720511263
Začátek rezervace: 08. 06. 2024 09:00
Začátek tipování:  08. 06. 2024 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 22. 06. 2024 09:00
Konec hlasování: 21. 06. 2024 00:00


Bransouze

Název soutěže a popis: O pohár starostky obce
Kontakt:   Caha Martin
Kdy: 07. 07. 2024 12:30
Telefon:  +420605058188
Začátek rezervace: 23. 06. 2024 12:30
Začátek tipování:  23. 06. 2024 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 07. 07. 2024 12:30
Konec hlasování: 06. 07. 2024 00:00


Litovany

Název soutěže a popis: O pohár obce Litovany
Kontakt:   Vejvoda Roman
Kdy: 04. 08. 2024 12:30
Telefon:  +420727927099
Začátek rezervace: 21. 07. 2024 12:30
Začátek tipování:  21. 07. 2024 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 04. 08. 2024 12:30
Konec hlasování: 03. 08. 2024 00:00


Radonín

Název soutěže a popis: O pohár starostky obce
Kontakt:   SDH Radonín
Kdy: 11. 08. 2024 12:30
Telefon:  +420605554619
Začátek rezervace: 28. 07. 2024 12:30
Začátek tipování:  28. 07. 2024 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 11. 08. 2024 12:30
Konec hlasování: 10. 08. 2024 00:00


Budíkovice

Název soutěže a popis: O pohár starosty SDH
Kontakt:   SDH Budíkovice
Kdy: 01. 09. 2024 09:00
Telefon:  +420603814302
Začátek rezervace: 18. 08. 2024 09:00
Začátek tipování:  18. 08. 2024 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 01. 09. 2024 09:00
Konec hlasování: 31. 08. 2024 00:00


Sokolí

Název soutěže a popis: Memoriál Luboše Švaříčka
Kontakt:   SDH Sokolí
Kdy: 01. 09. 2024 12:30
Telefon:  721070381
Začátek rezervace: 18. 08. 2024 12:30
Začátek tipování:  18. 08. 2024 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 01. 09. 2024 12:30
Konec hlasování: 31. 08. 2024 00:00


Markvartice

Název soutěže a popis: O putovní pohár SDH Markvartice
Kontakt:   SDH Markvartice
Kdy: 07. 09. 2024 09:00
Telefon:  +420733318328
Začátek rezervace: 24. 08. 2024 09:00
Začátek tipování:  24. 08. 2024 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 07. 09. 2024 09:00
Konec hlasování: 06. 09. 2024 00:00


Stařeč

Název soutěže a popis: O pohár starosty SDH Stařeč
Kontakt:   SDH Stařeč
Kdy: 07. 09. 2024 12:30
Telefon:  +420725413631
Začátek rezervace: 24. 08. 2024 12:30
Začátek tipování:  24. 08. 2024 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 07. 09. 2024 12:30
Konec hlasování: 06. 09. 2024 00:00


Trnava

Název soutěže a popis: O pohár SDH
Kontakt:   Kudláček Milan
Kdy: 08. 09. 2024 09:00
Telefon:  733105913
Začátek rezervace: 25. 08. 2024 09:00
Začátek tipování:  25. 08. 2024 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 08. 09. 2024 09:00
Konec hlasování: 07. 09. 2024 00:00


Lipník

Název soutěže a popis: O pohár starosty SDH Lipník
Kontakt:   Svoboda Pavel
Kdy: 08. 09. 2024 12:30
Telefon:  724759948
Začátek rezervace: 25. 08. 2024 12:30
Začátek tipování:  25. 08. 2024 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 08. 09. 2024 12:30
Konec hlasování: 07. 09. 2024 00:00


Kněžice

Název soutěže a popis: Pohár Bohemia
Kontakt:   Neurwirth Zdeněk
Kdy: 14. 09. 2024 09:00
Telefon:  721321709
Začátek rezervace: 31. 08. 2024 09:00
Začátek tipování:  31. 08. 2024 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 14. 09. 2024 09:00
Konec hlasování: 13. 09. 2024 00:00


Petrovice

Název soutěže a popis: Memoriál Josefa Honse
Kontakt:  
Kdy: 14. 09. 2024 10:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 31. 08. 2024 10:00
Začátek tipování:  31. 08. 2024 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 14. 09. 2024 10:00
Konec hlasování: 13. 09. 2024 00:00


Rokytnice nad Rokytnou

Název soutěže a popis: Třebíčská liga MH
Kontakt:   Dokulil Jiří
Kdy: 15. 09. 2024 09:00
Telefon:  739712857
Začátek rezervace: 01. 09. 2024 09:00
Začátek tipování:  01. 09. 2024 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 15. 09. 2024 09:00
Konec hlasování: 14. 09. 2024 00:00


Budíkovice

Název soutěže a popis: O pohár starosty SDH
Kontakt:   SDH Budíkovice
Kdy: 15. 09. 2024 10:00
Telefon:  +420603833568
Začátek rezervace: 01. 09. 2024 10:00
Začátek tipování:  01. 09. 2024 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 15. 09. 2024 10:00
Konec hlasování: 14. 09. 2024 00:00


Výčapy

Název soutěže a popis: Výčapský pohár
Kontakt:   SDH Výčapy
Kdy: 21. 09. 2024 09:00
Telefon:  +420776125959
Začátek rezervace: 07. 09. 2024 09:00
Začátek tipování:  07. 09. 2024 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 21. 09. 2024 09:00
Konec hlasování: 20. 09. 2024 00:00

Počet soutěží: 24  Celkem pokusů:  38
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: