Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 29. 06. 2020 2020/07/12 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary DO ZČHL
2 04. 07. 2020 2020/07/12 Fotbalové hřiště Velichovky, VČHL 2020 NA VČHL
3 03. 07. 2020 2020/07/10 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
4 19. 06. 2020 2020/07/11 Prlov (fotbalové hřiště), 47. ročník Memoriálu obětí Prlova, soutěž na 2B VS -
5 09. 07. 2020 2020/07/17 Vidče u hasičárny, Videčská vlna, noční pohárová soutěž na2B VS -
6 24. 06. 2020 2020/07/18 Široký Brod, areál u sokolovny,2B JE -
7 04. 07. 2020 2020/07/18 Krchleby, Jedenáctá Krchlebská káď DO OPH
8 11. 07. 2020 2020/07/11 Olbramovice, BNL Tomice BN BNL
9 04. 07. 2020 2020/07/18 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec, 2B PE PLPU
10 05. 07. 2020 2020/07/07 Stříbřec, ZRUŠENO - O pohár SDH Stříbřec JH -
11 10. 07. 2020 2020/07/17 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
12 14. 06. 2020 2020/07/18 Mikulovice, Pohárová soutěž 2B ZN -
13 21. 02. 2020 2020/07/18 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce ZN -
14 04. 07. 2020 2020/07/19 Křenovy, O pohár Hořiny DO OPH
15 29. 06. 2020 2020/07/10 Myslibořice ZRUŠENO!!!!!, O pohár starosty obce TR TRL
16 01. 07. 2020 2020/07/24 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž TR -
17 06. 07. 2020 2020/07/24 Sportovní areál v Zátoru, Noční soutěž v požárním útoku BR -
18 11. 07. 2020 2020/07/25 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
19 11. 07. 2020 2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
20 11. 07. 2020 2020/07/25 Štítary, Vzpomínkový memoriál DO OPH
21 13. 07. 2020 2020/07/24 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Malé Přílepy Modré BE BL
22 05. 07. 2020 2020/07/24 Strmilov, hřiště, O pohár starosty města Strmilov JH -
23 11. 07. 2020 2020/07/25 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
24 11. 07. 2020 2020/07/24 Kobylí, hasičské cvičiště, O pohár obce Kobylí, M+Ž+Dor+TFA 2.kolo BHL BV BHL
25 19. 07. 2020 2020/07/25 Hasičský areál Šumvald, HE Šumvald OL HE
26 12. 07. 2020 2020/07/25 Otinoves - sportovní areál, Pohárová soutěž o pohár starosty SDH Otinoves PV -
27 08. 07. 2020 2020/07/24 Fotbalové hřiště Kněžpole, O POHÁR STAROSTY OBCE KNĚŽPOLE UH -
28 28. 06. 2020 2020/07/24 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár PT ŠHL
29 07. 07. 2020 2020/07/25 Tutleky, Noční soutěž O pohár starosty obce Tutleky RK -
30 11. 07. 2020 2020/07/25 Štítary - Areál SDH, Night CUP Štítary - CHNHL 2.kolo DO CHNHL
31 25. 07. 2020 2020/07/25 ONL Drahanovice - ZRUŠENO!, noční soutěž 2B OL ONL
32 12. 07. 2020 2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
33 13. 07. 2020 2020/07/25 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Broumy BE BL
34 01. 07. 2020 2020/07/30 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících MB -
35 01. 07. 2020 2020/07/30 Bechov, Pohár Formanka - PÚ děti MB -
36 01. 07. 2020 2020/08/01 Stará Ves, louka za kinem, Stará Ves BR -
37 20. 07. 2020 2020/08/01 Zahorčice, O pohár starosty SDH KT ZČHL
38 20. 07. 2020 2020/07/31 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB BL
39 01. 07. 2020 2020/08/01 Prušánky has. areál, O pohár starosty obce M3B - Ž2B HO GPHO
40 18. 07. 2020 2020/08/01 Nové Sedliště, hasičské cvič., Memoriál V. Pecháčka / 1 základna / 3B TC TCL
41 18. 07. 2020 2020/07/31 Prušánky, hasičské hřiště, Putovní pohár starosty obce Prušánky, M+Ž+Dor 3. HO BHL
42 19. 07. 2020 2020/07/31 Frahelž, O pohár SDH Frahelž JH -
43 01. 07. 2020 2020/08/01 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B VS -
44 12. 07. 2020 2020/07/31 Zámecký park v Oldřišově, Dle pravidel Moravskoslezského poháru 2020 OP -
45 01. 07. 2020 2020/07/31 TJ hřiště Krhová, O pohár starostky obce Krhová VS -
46 18. 07. 2020 2020/08/01 Mochtín - Hřiště, Noční pohár Mochtín - CHNHL 3. kolo KT CHNHL
47 20. 07. 2020 2020/08/02 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
48 20. 07. 2020 2020/08/01 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB BL
49 12. 07. 2020 2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM -
50 12. 07. 2020 2020/08/02 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
51 19. 07. 2020 2020/08/02 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
52 01. 07. 2020 2020/08/07 Výškovice, místní hřiště, XX. ročník Noční soutěže NJ -
53 25. 07. 2020 2020/08/08 Kynice, Kynice HB HBHL
54 25. 07. 2020 2020/08/08 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
55 03. 08. 2020 2020/08/07 Břehy, Pojizerský pohár Břehy MB JL
56 19. 07. 2020 2020/08/07 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM -
57 27. 07. 2020 2020/08/08 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
58 12. 07. 2020 2020/07/12 Makov, BNL Makov TA BNL
59 08. 07. 2020 2020/08/08 Hřiště Kostelany, O pohár starosty obce Kostelany KM -
60 08. 07. 2020 2020/08/08 noční soutěž, noční soutěž Kostelany KM -
61 01. 08. 2020 2020/08/07 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž M+Ž Trusovice, 2B OL -
62 04. 07. 2020 2020/08/08 NOČNÍ - Nahý Újezdec, O putovní pohár starosty SDH - noční soutěž TC TCL
63 25. 07. 2020 2020/08/07 Poštorná, hřiště ZŠ Valtická, O putovní pohár, Poštorná, M+Ž+Dor 4.kolo BHL BV BHL
64 27. 07. 2020 2020/08/09 Horní Lukavice, O pohár Starosty obce PJ ZČHL
65 01. 08. 2020 2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka OP -
66 01. 08. 2020 2020/08/15 Horní Poříčí, O pohár starosty obce Horní Poříčí ST ŠHL
67 01. 08. 2020 2020/08/15 Ctiboř, hřiště, Memoriál F.Žejdla a ing. Dvořáka / 1 základna TC TCL
68 01. 08. 2020 2020/08/15 Ctiboř, hřiště (pouze muži), Memoriál F.Žejdla a ing. Dvořáka / 1 základna TC TCL
69 07. 06. 2020 2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR KM -
70 10. 08. 2020 2020/08/14 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
71 01. 08. 2020 2020/08/15 Hradec u Stoda, Memoriál V.Kašpárka PJ OPH
72 03. 08. 2020 2020/08/14 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
73 21. 01. 2020 2020/08/15 Vranovice, O pohár starostky obce, NAHRAZENO POŘÁDÁNÍM BL! PB -
74 01. 08. 2020 2020/08/14 Hovorany, hasičské hřiště, Memoriál Miroslava Zemčíka, Hovorany, M+Ž+Dor 5. HO BHL
75 07. 08. 2020 2020/08/14 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
76 05. 08. 2020 2020/08/15 Dalešice, Dalešice JN FNC
77 15. 08. 2020 2020/08/15 ONL Měrotín - ZRUŠENO!, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
78 02. 08. 2020 2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
79 03. 08. 2020 2020/08/15 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
80 08. 08. 2020 2020/08/22 Světlá nad Sázavou, Světlá nad Sázavou HB HBHL
81 08. 08. 2020 2020/08/22 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC TCL
82 08. 08. 2020 2020/08/22 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
83 05. 07. 2020 2020/07/05 Daměnice, BNL Daměnice BN BNL
84 14. 08. 2020 2020/08/21 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
85 22. 08. 2020 2020/08/22 ONL Haňovice - ZRUŠENO!, noční soutěž 2B OL ONL
86 12. 08. 2020 2020/08/22 Bukovno, Bukovno MB FNC
87 09. 08. 2020 2020/08/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI EXČR
88 15. 08. 2020 2020/08/29 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče TC TCL
89 15. 08. 2020 2020/08/29 Dolany, O pohár PT ŠHL
90 24. 08. 2020 2020/08/28 Hasičské hřiště Karlinky, Soutěž o pohár primátora města Liberec LI -
91 15. 08. 2020 2020/08/29 Smilov, Smilov HB HBHL
92 15. 08. 2020 2020/08/29 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
93 16. 08. 2020 2020/08/29 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
94 17. 08. 2020 2020/08/28 Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice PB BL
95 22. 08. 2020 2020/08/22 Miřetice, BNL Miřetice/Chmelná BN BNL
96 16. 08. 2020 2020/08/28 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH -
97 21. 08. 2020 2020/08/28 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
98 23. 08. 2020 2020/08/29 Hasičský areál Plinkout, HE Plinkout OL HE
99 25. 08. 2020 2020/08/29 Suchonice, Fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B OL -
100 15. 08. 2020 2020/08/29 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž, 3B PE PLPU
101 15. 08. 2020 2020/08/29 Nové Sedliště - Areál SDH, FINÁLE CHNHL - CHNHL 4. kolo TC CHNHL
102 19. 08. 2020 2020/08/29 Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) JN FNC
103 16. 08. 2020 2020/08/30 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
104 17. 08. 2020 2020/08/29 Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice PB BL
105 01. 08. 2020 2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky DO -
106 23. 05. 2020 2020/05/23 Zderaz - Hřiště, Zderaz CR OLSY
107 23. 08. 2020 2020/09/05 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
108 03. 02. 2020 2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera DO -
109 22. 08. 2020 2020/09/05 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
110 31. 08. 2020 2020/09/04 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
111 30. 08. 2020 2020/09/05 Hlubočky, HE Hlubočky OL HE
112 28. 08. 2020 2020/09/04 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
113 22. 08. 2020 2020/09/05 Nahý Újezdec, náhradní hřiště, Memoriál F. Fidlera TC TCL
114 31. 08. 2020 2020/09/04 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
115 23. 08. 2020 2020/09/06 Nová Včelnice, O pohár starosty města JH PLPU
116 29. 08. 2020 2020/09/12 Planá, stadion, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
117 29. 08. 2020 2020/09/12 Herálec, Herálec HB HBHL
118 29. 08. 2020 2020/09/12 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
119 29. 08. 2020 2020/09/12 Sedlatice, O pohár starosty obce JI PLPU
120 29. 08. 2020 2020/09/12 Planá, stadion, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
121 02. 09. 2020 2020/09/12 Jeřmanice, Jeřmanice LI FNC
122 01. 08. 2020 2020/09/11 Volenice, Volenická Noc PB -
123 29. 08. 2020 2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
124 07. 09. 2020 2020/09/11 Radimovice, Sychrovský pohár LI JL
125 05. 09. 2020 2020/09/19 Žihobce, O pohár KT ŠHL
126 05. 09. 2020 2020/09/19 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
127 05. 09. 2020 2020/09/19 Srch, Srch _ PA HBHL
128 13. 09. 2020 2020/09/19 Stadion Lokomotiva Olomouc, HE Olomouc o pohár oshol kraje a Hejtmana kraje OL HE
129 14. 09. 2020 2020/09/18 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
130 05. 09. 2020 2020/09/19 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec JH PLPU
131 05. 09. 2020 2020/09/19 Kladruby, hřiště, Poslední studna TC TCL
132 06. 09. 2020 2020/09/18 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH -
133 30. 08. 2020 2020/09/19 Zahořany - fotbalové hřiště, 4. ročník O pohár starosty obce DO -
134 11. 09. 2020 2020/09/18 Radslavice (noční 2B), O pohár starosty obce Radslavice VY VCOV
135 19. 09. 2020 2020/09/19 ONL Třeština (SU) - ZRUŠENO!, Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU ONL
136 14. 09. 2020 2020/09/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse MB JL
137 12. 09. 2020 2020/09/26 Chodová Planá, pivovar, Memoriál V.Zimáka TC TCL
138 04. 04. 2020 2020/09/24 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2020 DO -
139 12. 09. 2020 2020/09/26 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
140 21. 09. 2020 2020/09/25 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
141 20. 09. 2020 2020/09/26 Olešnice, HE Olešnice OL HE
142 12. 09. 2020 2020/09/26 Markvarec, O pohár starosty obce JH PLPU
143 17. 10. 2020 2020/10/17 Staňkov - Sál Lidového Domu, Galavečer s vyhlášením výsledků ročníku 2020 OPH. DO OPH
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Letohrad - OrliceŽeny Hrabišín172020-07-12 08:49:50
2Letohrad - OrliceMuži Hrabišín362020-07-12 08:49:16
3Kobylí, hasičské cvičištěSmíšený dorostSkalica42020-07-12 08:37:24
4Kobylí, hasičské cvičištěMuži Skalica102020-07-12 08:37:00
5Kobylí, hasičské cvičištěMuži Skalica52020-07-12 08:36:46
6Fotbalové hřiště Grešlové Mýtonerozlišeno Černín152020-07-12 08:34:41
7ZahnašoviceMuži Zahnašovice72020-07-12 08:33:40
8ZahnašoviceMuži Svoboda52020-07-12 08:33:07
9Fotbalové hřiště Grešlové Mýtonerozlišeno Běhařovice132020-07-12 08:32:33
10KučerovŽeny Vrchoslavice102020-07-12 07:51:00
11KučerovMuži Vrchoslavice202020-07-12 07:50:07
12Vidče u hasičárnynerozlišeno Prostřední Bečva152020-07-12 07:22:53
13Benešova HoraMladší žáci Dolní Bukovsko72020-07-12 01:08:15
14Štítary - Areál SDHnerozlišeno Horní Metelsko22020-07-12 00:01:23
15Štítarynerozlišeno Horní Metelsko42020-07-12 00:00:14
16Štítary - Areál SDHnerozlišeno Tlumačov52020-07-11 22:57:45
17Hřiště KostelanyMuži Vrchoslavice42020-07-11 22:44:05
18noční soutěžnerozlišeno Vrchoslavice52020-07-11 22:43:21
19Štítarynerozlišeno Oprechtice Sport112020-07-11 22:15:34
20Štítarynerozlišeno Oprechtice Sport32020-07-11 22:15:08
21Štítary - Areál SDHnerozlišeno Oprechtice Sport72020-07-11 22:14:01
22Štítary - Areál SDHnerozlišeno Oprechtice Sport12020-07-11 22:13:35
23Štítarynerozlišeno Honezovice92020-07-11 21:40:12
24Štítarynerozlišeno Kostelec102020-07-11 21:36:16
25Štítarynerozlišeno Kostelec62020-07-11 21:35:47
26Štítarynerozlišeno Kostelec22020-07-11 21:35:20
27Štítary - Areál SDHnerozlišeno Křištín92020-07-11 21:22:40
28Štítarynerozlišeno Vidice142020-07-11 21:18:10
29Štítarynerozlišeno Vidice82020-07-11 21:17:27
30Vidče u hasičárnynerozlišeno Hutisko102020-07-11 21:16:26
31Prlov (fotbalové hřiště)nerozlišeno Lukov332020-07-11 21:12:44
32Štítarynerozlišeno Ves Touškov52020-07-11 21:00:26
33Otinoves - sportovní areálnerozlišeno Otinoves12020-07-11 20:45:57
34Štítary - Areál SDHnerozlišeno Nové Sedliště32020-07-11 20:45:00
35Kobylí, hasičské cvičištěSmíšený dorostÚnanov32020-07-11 20:32:24
36Štítary - Areál SDHnerozlišeno Kdyně82020-07-11 20:31:47
37Štítary - Areál SDHnerozlišeno Zahorčice62020-07-11 20:30:47
38Kobylí, hasičské cvičištěMuži Únanov42020-07-11 20:30:47
39Štítary - Areál SDHnerozlišeno Mochtín42020-07-11 20:29:38
40Vidče u hasičárnynerozlišeno Zašová142020-07-11 20:16:32
41Štítarynerozlišeno Březí72020-07-11 20:10:29
42Kobylí, hasičské cvičištěŽeny Lanžhot32020-07-11 20:01:09
43Kobylí, hasičské cvičištěMuži Lanžhot32020-07-11 20:00:45
44Prlov (fotbalové hřiště)nerozlišeno Všemina322020-07-11 19:50:59
45Vidče u hasičárnynerozlišeno Vidče122020-07-11 19:42:29
46Vidče u hasičárnynerozlišeno Vidče82020-07-11 19:41:41
47Fotbalové hřiště VelichovkyMuži Bašnice262020-07-11 19:41:30
48Fotbalové hřiště VelichovkyMuži Bašnice252020-07-11 19:41:18
49Vidče u hasičárnynerozlišeno Velké Karlovice22020-07-11 19:41:03
50Letohrad - OrliceMuži Černčice352020-07-11 19:35:12
51Široký Brodnerozlišeno Bílý Potok192020-07-11 19:24:18
52Letohrad - OrliceMuži Čeperka12020-07-11 19:16:22
53Letohrad - OrliceMuži Trnov322020-07-11 19:03:48
54Letohrad - OrliceŽeny Bílovice12020-07-11 19:00:42
55Letohrad - OrliceMuži Bílovice342020-07-11 19:00:27
56Letohrad - OrliceMuži Bílý Potok312020-07-11 19:00:25
57Letohrad - OrliceŽeny Katusice162020-07-11 19:00:17
58Letohrad - OrliceMuži Bílovice302020-07-11 19:00:09
59Fotbalové hřiště Grešlové Mýtonerozlišeno Jemnice162020-07-11 18:33:05
60Fotbalové hřiště Grešlové Mýtonerozlišeno Jemnice122020-07-11 18:31:41
61Prlov (fotbalové hřiště)nerozlišeno Mirošov312020-07-11 18:23:05
62Prlov (fotbalové hřiště)nerozlišeno Vlachovice302020-07-11 18:21:47
63Hřiště u KD Bohuňovicenerozlišeno Trusovice52020-07-11 18:12:08
64Hřiště u KD Bohuňovicenerozlišeno Trusovice12020-07-11 18:12:02
65Vidče u hasičárnynerozlišeno Zašová92020-07-11 18:01:30
66Fotbalové hřiště KněžpoleŽeny Holešov32020-07-11 18:00:43
67KučerovŽeny Nětčice92020-07-11 16:44:45
68Hasičský areál Častohosticenerozlišeno Častohostice52020-07-11 13:38:06
69KučerovMuži Šaratice192020-07-11 13:32:13
70Vidče u hasičárnynerozlišeno Dolní Bečva112020-07-11 12:44:16
71PřílepyMuži Radkova Lhota152020-07-11 12:40:20
72KučerovMuži Radslavice212020-07-11 12:06:01
73KučerovMuži Radslavice182020-07-11 12:05:05
74Vidče u hasičárnynerozlišeno Hošťálková132020-07-11 11:26:02
75Sportovní areál TJ Veselánerozlišeno Svatobořice222020-07-11 11:13:22
76Sportovní areál TJ Veselánerozlišeno Veselá212020-07-11 11:12:23
77Krchlebynerozlišeno Chrást162020-07-11 10:33:05
78KučerovMuži Křenovice172020-07-11 10:05:58
79KučerovŽeny Křenovice82020-07-11 10:05:43
80Sportovní areál TJ Veselánerozlišeno Podhradní Lhota202020-07-11 09:52:41
81KučerovŽeny Dětkovice12020-07-11 09:23:27
82Sportovní areál TJ Veselánerozlišeno Odry192020-07-11 09:12:31
83Sportovní areál TJ Veselánerozlišeno Loukov182020-07-11 08:40:43
84Vidče u hasičárnynerozlišeno Velká (Hranice III)52020-07-11 00:13:33
85KučerovŽeny Pustiměř62020-07-10 22:22:49
86Nová Ves u SvětléMuži Květinov182020-07-10 21:51:25
87KučerovŽeny Silůvky52020-07-10 21:43:22
88Hasičský areál Častohosticenerozlišeno Strachoňovice122020-07-10 21:34:57
89Hasičský areál Častohosticenerozlišeno Strachoňovice42020-07-10 21:34:07
90KučerovŽeny Hostěrádky-Rešov42020-07-10 21:26:10
91KučerovŽeny Dražovice72020-07-10 21:11:20
92KučerovŽeny Dražovice22020-07-10 21:11:03
93Vidče u hasičárnynerozlišeno Kokory62020-07-10 20:58:09
94KučerovMuži Kokory42020-07-10 20:55:23
95Sportovní areál TJ Veselánerozlišeno Dolní Bečva162020-07-10 20:39:44
96Všekarynerozlišeno Ves Touškov192020-07-10 20:11:58
97KučerovŽeny Topolany32020-07-10 20:10:15
98KučerovMuži Vracov162020-07-10 20:03:35
99KučerovMuži Chropyně52020-07-10 20:01:28
100KučerovMuži Čeložnice152020-07-10 20:00:58
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání