Rok:

Výsledky ročníku 2007 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ok
1
Če
2
Ch
3
Pe
4
Ko
5
Sv
6
Li
7
Hv
8
Ko
9
So
10

11
Li
12
1. Budíkovice 124 17,33TR
18,24
17,42
17,48
17,47
19,51
18,24
20,80
17,71
18,99
17,57
NP
17,33
2. Trnava 111 17,29TR
20,17
18,77
18,97
18,03
18,45
17,37
17,82
17,39
17,59
17,29
26,52
NP
-. Předín 111 17,54TR
18,21
18,06
18,75
18,79
19,50
18,64
18,41
18,16
17,54
18,28
18,61
24,34
4. Litovany 63 17,90TR
18,25
19,47
NP
NP
18,36
NP
26,34
18,65
22,38
17,90
18,06
18,63
5. Přibyslavice 51 18,20TR
20,57
18,20
19,31
19,04
19,78
19,96
NP
NP
18,87
19,82
19,60
18,63
6. Čechtín 49 16,85TR-
17,00
--
21,26
--
NP
--
17,40
16,85
7. Hvězdoňovice 45 17,52TR
20,08
35,14
-
18,93
-
NP
-
20,72
19,08
18,94
18,33
17,52
-. Čechtín B 45 18,50TR
19,21
18,50
20,30
30,08
NP
19,08
23,29
19,25
20,24
19,54
19,38
20,24
9. Petrovice B 20 17,42TR--
21,00
19,15
---
17,42
----
10. Nová Ves 19 19,10TR-
22,46
NP
21,34
23,16
-
20,67
35,25
22,32
19,10
19,87
NP
-. Chlum 19 19,28TR--
20,26
19,28
-
21,60
-
27,26
20,21
19,87
NP
19,68
-. Kouty 19 20,48TR
23,01
22,70
25,02
22,02
20,63
20,78
21,17
21,16
49,47
21,03
20,48
20,51
13. Želetava 17 17,57TR-------
20,90
--
18,33
17,57
14. Kožichovice 15 18,94TR
23,35
20,14
--
21,37
-
34,24
19,96
-
18,94
20,10
38,66
15. Lipník 13 19,61TR
20,36
-
NP
NP
27,36
-
21,79
27,71
19,61
NP
NP
21,01
16. Petrovice 12 17,84TR-
17,85
-
17,84
---
NP
---
NP
17. Kněžice 10 19,37TR
20,51
22,37
NP
19,37
28,78
33,12
NP
-
19,73
20,70
22,90
38,08
18. Sokolí 8 18,39TR-
22,12
-----
NP
-
19,65
18,39
-
19. Okříšky 6 19,54TR
19,54
-----------
20. Lesná 5 18,21TR-
18,21
--
NP
-------
-. Hrotovice 5 20,26TR------
28,44
20,26
20,95
--
21,16
22. Sedlatice 4 18,68JI-----------
18,68
23. Svatoslav 3 20,38TR
39,90
20,38
30,93
22,64
-
30,99
-
23,10
25,03
23,28
25,20
21,59
-. Myslibořice 3 22,35TR------
23,85
----
22,35
-. Chlum B 3 22,38TR--
22,38
---------
26. Račerovice 1 21,29TR-
21,29
NP
--
41,08
--
48,09
---
-. Kamenná 1 22,93TR---
22,93
24,09
-------
-. Radonín 1 26,39TR--
26,39
---------
29. Nevcehle 0 16,59JI-
16,84
-----
16,59
----
-. Plumlov 0 16,85PV-
18,05
-
16,85
---
17,45
----
-. Urbanov 0 17,11JI-
17,11
-------
17,84
17,57
17,92
-. Žďár 0 17,82JH---
17,82
--------
-. Panská Lhota 0 17,85JI-
NP
17,85
--
19,47
-
NP
NP
-
19,33
NP
-. Trstěnice 0 18,06ZN
NP
--
18,06
--------
-. Kejžlice 0 18,31PE---
18,31
--------
-. Sedlejov 0 18,55JI---------
18,55
--
-. Dolní Němčice 0 19,57JH----
19,57
----
22,68
--
-. Jezeřany-Maršovice 0 19,62ZN-----------
19,62
-. Trnava B 0 20,43TR
21,43
20,43
----------
-. Kouty C 0 21,04TR--------
21,04
---
-. Přibyslavice B 0 21,19TR----------
21,19
-
-. Mastník 0 21,76TR-------
21,76
----
-. Brtnice 0 25,03JI--
25,03
---------
-. Meziříčko 0 25,73ZR--
25,73
-----
NP
---
-. Benetice 0 27,07TR
27,07
NP
----------
-. Červená Lhota 0 30,15TR--
30,15
-----
NP
---
-. Lipník B 0 33,06TR-----------
33,06
-. Radkov 0 47,01JI----------
47,01
-
-. Ostašov 0 53,73TR-----------
53,73
-. Horní Vilémovice 0 NPTR-
NP
----------


Celkem se účastnilo:  63 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: