Tipy na nejlepší čas v soutěži

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
12019/06/032019/06/21 Vyletiště Lešná, Memoriál Miroslava Grygaříka VS -
22019/06/082019/06/22 Planá, stadion, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
32019/05/222019/06/22 Stará Ves (2B), louka za kinem BR HLPP
42019/06/082019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ JI EXČR
52019/06/082019/06/22 Planá, stadion, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC TCL
62019/06/092019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI EXČR
72019/06/092019/06/23 Kněžice, Pohár starosty OÚ, Memoriál A. Šloufa TR TRL
82019/04/012019/06/23 Čeložnice - has.areál, O pohár SDH Čeložnice HO GPHO
92019/05/292019/06/29 Velké Kunětice (2B), fotbalové hřiště TJ Sokol JE HLPP
102019/06/162019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL TU VČHL
112019/06/092019/06/29 Netín, Žďárské ligy v požárním útoku ZR ŽL
122019/06/162019/06/29 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
132019/04/012019/06/29 Mosty, Mosty JH JHHL
142019/06/152019/06/29 Oponešice, O pohár SDH Oponešice TR JOL
152019/06/212019/06/29 Hlubočany, O pohár starosty obce Hlubočany VY VCOV
162019/06/212019/06/29 Vřesovice, koupaliště, Ženy, Muži na 2B PV -
172019/06/242019/06/29 Dubenec, JL Dubenec TU JL
182019/06/162019/06/30 Nepomuky, 6. kolo VČHL UO VČHL
192019/06/162019/06/30 Nárameč, O pohár SDH TR TRL
202019/06/162019/06/30 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle JI JOL
212019/07/012019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty VS -
222019/06/232019/07/05 Roudnice, 7. kolo VČHL HK VČHL
232019/06/052019/07/05 Leskovec nad Moravicí (2B), fotbalové hřiště BR HLPP
242019/04/012019/07/05 Horní Meziříčko, Horní Meziříčko JH JHHL
252019/06/222019/07/06 Staré Sedliště, náhr. hřiště, Memoriál Ondřeje Potočného / 1 základna TC TCL
262019/06/222019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
272019/04/012019/07/06 Petrov u koupaliště, Memoriál Zdenka Stránského HO GPHO
282019/06/062019/07/06 Karlovice (2B), hřiště TJ Sokol BR HLPP
292019/06/152019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B PJ -
302019/06/282019/07/06 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
312019/06/232019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
322019/07/062019/07/07 Bransouze, Pohárovka TR TRL
332019/06/292019/07/13 Labuť, Memoriál Jaroslava Žaluda / 1 základna TC TCL
342019/06/292019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
352019/04/012019/07/13 Rohatec - u základní školy, O putovní pohár starosty obce Rohatec HO GPHO
362019/04/012019/07/13 Mrákotín, Mrákotín JI JHHL
372019/07/052019/07/13 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
382019/06/302019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
392019/06/302019/07/14 Chlum, O pohár SDH TR TRL
402019/06/202019/07/20 Široký Brod (2B), areál u Sokolovny JE HLPP
412019/07/152019/07/20 Borovice, Borovický pohár MB JL
422019/04/012019/07/20 Kunžak, Kunžak JH JHHL
432019/07/072019/07/20 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
442019/07/122019/07/20 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
452019/07/132019/07/20 Podmoklice, PKL Podmoklice - Podmoklický pohár SM PKL
462019/04/012019/07/20 Vracov - fotba. hřiště, O pohár starosty SDH HO GPHO
472019/07/072019/07/21 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
482019/06/212019/07/21 Zátor (2B), fotbalové hřiště BR HLPP
492019/07/132019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
502019/06/272019/07/27 Rýmařov (2B), zahrada Hedvy BR HLPP
512019/07/132019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
522019/07/132019/07/27 Kamenná, Kamenský pohár TR TRL
532019/07/132019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
542019/06/292019/07/27 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár PT ŠHL
552019/07/142019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
562019/04/012019/07/28 Hovorany - fotba. hřiště, Memoriál Miroslava Zemčíka HO GPHO
572019/08/022019/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících MB -
582019/07/032019/08/03 Široká Niva (3B), fotbalové hřiště BR HLPP
592019/07/142019/08/03 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
602019/07/202019/08/03 Nové Sedliště, hasičské cvič., Memoriál V. Pecháčka / 1 základna TC TCL
612019/06/152019/08/03 Fotbalové hřiště Boršice u Bl., 5.ročník “Memoriál Jury Bartoňa,, UH -
622019/04/012019/08/03 Prušánky has. areál, O pohár starosty obce HO GPHO
632019/07/212019/08/04 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
642019/07/212019/08/04 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
652019/07/142019/08/04 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
662019/07/212019/08/04 Sedlejov, O pohár SDH Sedlejov JI JOL
672019/08/052019/08/10 Jílové u Držkova, Jílovský pohár 2019 JN PKL
682019/07/272019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
692019/07/282019/08/10 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
702019/04/012019/08/10 Studená, Studená JH JHHL
712019/07/282019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CK EXČR
722019/07/282019/08/11 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici PR PHL
732019/07/282019/08/11 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
742019/08/032019/08/17 Ctiboř, hřiště, Memoriál F.Žejdla a ing. Dvořáka / 1 základna TC TCL
752019/07/172019/08/17 Janovice (2B), hřiště za zámkem BR HLPP
762019/08/122019/08/17 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
772019/08/032019/08/17 Vranín, O pohár SDH Vranín TR JOL
782019/04/052019/08/17 Tylovice, 8.ročník O POHÁR STAROSTY MĚSTA, 2B VS VHL
792019/08/122019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
802019/04/012019/08/18 Hrubá Vrbka - fotba. hřiště, O pohár starosty obce HO GPHO
812019/07/282019/08/18 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově ZR ŽL
822019/07/242019/08/24 Vrbno pod Pradědem (3B), fotbalové hřiště – Mnichov BR HLPP
832019/08/142019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky TC -
842019/08/102019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
852019/08/112019/08/24 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
862019/04/012019/08/24 Zahrádky, Zahrádky JH JHHL
872019/08/162019/08/24 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
882019/06/022019/08/24 Hradčovice, Pohárová soutěž UH VCUH
892019/08/112019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
902019/08/112019/08/25 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
912019/08/162019/08/25 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
922019/08/112019/08/25 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
932019/08/172019/08/31 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
942019/07/312019/08/31 Bílý Potok (2B), bývalé hřiště JE HLPP
952019/04/012019/08/31 Telč, Telč (denní) JI JHHL
962019/08/182019/08/31 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
972019/08/232019/08/31 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
982019/08/242019/09/01 Valdice, PKL Valdice JC PKL
992019/08/232019/09/01 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
1002019/08/072019/09/07 Bernartice (3B), zámeček (Buková) JE HLPP
1012019/08/242019/09/07 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
1022019/08/252019/09/07 Velichovky, 12. kolo VČHL NA VČHL
1032019/04/012019/09/07 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
1042019/08/182019/09/07 Hamry nad Sázavou, O pohár SDH Hamry nad Sázavou ZR ŽL
1052019/08/242019/09/07 Nahý Újezdec, náhradní hřiště, Memoriál F. Fidlera TC TCL
1062019/08/242019/09/07 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše JI JOL
1072019/04/012019/09/08 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce HO GPHO
1082019/06/012019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Okresní liga MH okr. TR; Soutěž o putovní pohár TR -
1092019/08/312019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
1102019/08/312019/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
1112019/09/092019/09/14 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
1122019/08/142019/09/14 Lipová – Lázně (3B), areál za Domem s pečovatelskou službou JE HLPP
1132019/08/252019/09/14 Maršovice, O pohár SDH Maršovice ZR ŽL
1142019/08/312019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
1152019/08/312019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
1162019/09/092019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
1172019/09/162019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
1182019/09/162019/09/22 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
1192019/08/242019/09/28 Výkleky, O pohár starosty PR PRL
Akce Začátek Konec Kde Okres Liga

Mapa

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Tipy výsledku soutěže

Soutěž Kategorie KdoDatum tipu
1KrasoniceŽenyKrleša 2019-06-20 13:43:34
2KrasoniceMužiKrleša 2019-06-20 13:43:14
3Stará ŘíšeŽenyKrleša 2019-06-20 13:42:15
4Stará ŘíšeMužiKrleša 2019-06-20 13:41:43
5Velké Kunětice (2B)ŽenyRadek Staněk2019-06-17 12:21:55
6Velké Kunětice (2B)MužiRadek Staněk2019-06-17 12:21:46
7Čeložnice - has.areálŽenyRadek Staněk2019-06-17 12:21:09
8Čeložnice - has.areálMužiRadek Staněk2019-06-17 12:20:45
9KněžiceŽenyRadek Staněk2019-06-17 12:20:06
10KněžiceMužiRadek Staněk2019-06-17 12:19:32
11KrasoniceŽenyRadek Staněk2019-06-17 12:18:34
12KrasoniceMužiRadek Staněk2019-06-17 12:17:52
13Stará ŘíšeŽenyRadek Staněk2019-06-17 12:16:21
14Stará ŘíšeMužiRadek Staněk2019-06-17 12:13:59
15Stará Ves (2B)ŽenyRadek Staněk2019-06-17 12:12:31
16Stará Ves (2B)MužiRadek Staněk2019-06-17 12:12:18
17MoravanyŽenyLukáš Vaculík2019-06-16 09:22:52
18MoravanyMužiLukáš Vaculík2019-06-16 09:22:37
19MoravanyŽenyMichal Matějíček2019-06-15 19:16:04
20MoravanyMužiMichal Matějíček2019-06-15 19:14:43
21Horní Pole (noční)ŽenyPetr Kolman2019-06-15 17:20:56
22Horní Pole (noční)MužiPetr Kolman2019-06-15 17:20:30
23MoravanyŽenyLukáš Brtník2019-06-15 16:40:31
24MoravanyMužiLukáš Brtník2019-06-15 16:39:26
25MoravanyŽenyHonza Adamec2019-06-15 16:29:16
26MoravanyMužiHonza Adamec2019-06-15 16:29:03
27Horní Pole (noční)ŽenyLukáš Brtník2019-06-15 16:19:28
28Horní Pole (noční)MužiLukáš Brtník2019-06-15 16:18:50
29MoravanyŽenyKrleša 2019-06-15 13:32:56
30MoravanyMužiKrleša 2019-06-15 13:32:21
31Horní Pole (noční)ŽenyPavlína Sedláková2019-06-15 12:06:56
32Horní Pole (noční)MužiPavlína Sedláková2019-06-15 12:05:40
33Horní Pole (noční)ŽenyVlastimil Sedlák2019-06-15 11:44:25
34Horní Pole (noční)MužiVlastimil Sedlák2019-06-15 11:37:06
35MoravanyŽenyAdam Nádvorník2019-06-15 11:34:37
36MoravanyMužiAdam Nádvorník2019-06-15 11:34:11
37ZderazŽenyLukáš Vaculík2019-06-15 10:39:03
38ZderazMužiLukáš Vaculík2019-06-15 10:38:53
39ZderazMužiRadek Staněk2019-06-14 12:47:37
40ZderazŽenyRadek Staněk2019-06-14 12:47:05
41Horní Pole (noční)ŽenyHonza Adamec2019-06-14 07:05:46
42Horní Pole (noční)MužiHonza Adamec2019-06-14 07:05:31
43Horní Pole (noční)ŽenyMichal Matějíček2019-06-13 20:05:24
44Horní Pole (noční)MužiMichal Matějíček2019-06-13 20:04:56
45ZderazŽenyMichal Matějíček2019-06-13 20:02:01
46ZderazMužiMichal Matějíček2019-06-13 20:01:33
47ZderazMužiHonza Adamec2019-06-13 18:27:47
48ZderazŽenyHonza Adamec2019-06-13 18:27:36
49ZderazŽenyKrleša 2019-06-13 11:23:03
50ZderazMužiKrleša 2019-06-13 11:22:31
51Stará ŘíšeŽenyHonza Adamec2019-06-12 14:08:24
52Stará ŘíšeMužiHonza Adamec2019-06-12 14:08:08
53Horní Pole (noční)ŽenyOndřej Kos 2019-06-12 09:12:35
54Horní Pole (noční)MužiOndřej Kos 2019-06-12 09:12:15
55MoravanyŽenyRadek Staněk2019-06-11 14:12:53
56MoravanyMužiRadek Staněk2019-06-11 14:12:36
57Horní Pole (noční)ŽenyRadek Staněk2019-06-11 14:11:23
58Horní Pole (noční)MužiRadek Staněk2019-06-11 14:11:15
59ČechtínŽenyMichal Matějíček2019-06-09 08:10:34
60ČechtínMužiMichal Matějíček2019-06-09 08:10:09
61LavičkyŽenyMichal Matějíček2019-06-09 08:08:52
62LavičkyMužiMichal Matějíček2019-06-09 08:08:32
63ŠaraticeŽenyMichal Matějíček2019-06-09 08:07:01
64ŠaraticeMužiMichal Matějíček2019-06-09 08:06:35
65KřenoviceŽenyMichal Matějíček2019-06-09 08:05:20
66KřenoviceMužiMichal Matějíček2019-06-09 08:04:20
67Horní Němčice (noční)MužiPavlína Sedláková2019-06-08 17:40:44
68Horní Němčice (noční)ŽenyPavlína Sedláková2019-06-08 17:38:22
69Horní Němčice (noční)ŽenyPetr Kolman2019-06-08 11:26:13
70Horní Němčice (noční)MužiPetr Kolman2019-06-08 11:25:30
71Horní Němčice (noční)ŽenyVlastimil Sedlák2019-06-08 09:46:38
72Horní Němčice (noční)MužiVlastimil Sedlák2019-06-08 09:45:41
73Horní Němčice (noční)ŽenyLukáš Brtník2019-06-08 08:40:30
74Horní Němčice (noční)MužiLukáš Brtník2019-06-08 08:39:57
75DešnáŽenyMichal Matějíček2019-06-07 20:06:47
76DešnáMužiMichal Matějíček2019-06-07 20:06:24
77Olšany u ProstějovaŽenyMichal Matějíček2019-06-06 21:43:48
78Olšany u ProstějovaMužiMichal Matějíček2019-06-06 21:43:27
79Horní Němčice (noční)ŽenyMichal Matějíček2019-06-06 21:42:56
80Horní Němčice (noční)MužiMichal Matějíček2019-06-06 21:42:36
81Čelechovice na HanéŽenyMichal Matějíček2019-06-06 21:41:05
82Čelechovice na HanéMužiMichal Matějíček2019-06-06 21:40:44
83TrnovŽenyMichal Matějíček2019-06-06 21:39:22
84TrnovMužiMichal Matějíček2019-06-06 21:39:03
85RadslaviceŽenyMichal Matějíček2019-06-06 21:32:49
86RadslaviceMužiMichal Matějíček2019-06-06 21:32:12
87Ratíškovice - fotba. hřištěŽenyMichal Matějíček2019-06-06 21:31:31
88Ratíškovice - fotba. hřištěMužiMichal Matějíček2019-06-06 21:31:12
89Stránecká ZhořŽenyMichal Matějíček2019-06-06 21:29:46
90Stránecká ZhořMužiMichal Matějíček2019-06-06 21:29:13
91Císařov-u obecního úřaduŽenyMichal Matějíček2019-06-06 21:28:17
92Císařov-u obecního úřaduMužiMichal Matějíček2019-06-06 21:27:55
93Bor, náhradní hřištěŽenyMichal Matějíček2019-06-06 21:26:44
94Bor, náhradní hřištěMužiMichal Matějíček2019-06-06 21:25:42
95SychrovŽenyMichal Matějíček2019-06-06 21:25:12
96SychrovMužiMichal Matějíček2019-06-06 21:24:52
97BabiceŽenyMichal Matějíček2019-06-06 21:17:14
98BabiceMužiMichal Matějíček2019-06-06 21:16:51
99ProvodoviceŽenyMichal Matějíček2019-06-06 21:15:47
100ProvodoviceMužiMichal Matějíček2019-06-06 21:15:01
Soutěž Kategorie KdoDatum tipu