Rok:

Výsledky ročníku 2003 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Pe
1

2
St
3
Sv
4
Ch
5
Ko
6
Li
7
Hr
8
So
9
Li
10
1. Kožichovice 102 19,16TR
20,51
19,65
-
19,33
19,72
19,25
20,69
19,86
19,16
-
2. Okříšky 57 19,22TR
19,58
19,93
-
19,83
20,31
19,22
21,16
19,84
NP
-
3. Hrotovice 46 20,24TR
20,89
20,48
-
22,99
22,80
20,76
21,31
20,24
NP
-
4. Petrovice 45 17,91TR
17,91
18,61
----
20,19
---
5. Stařeč 35 20,53TR
20,55
21,25
---
22,35
--
20,53
20,53
-
6. Hvězdoňovice 34 20,42TR
29,85
NP
-
21,76
22,77
21,18
NP
-
20,42
-
7. Litovany 29 20,65TR---
26,58
-
22,74
20,65
22,19
20,92
-
8. Výčapy 28 19,16TR
19,16
20,09
--
23,90
-
20,88
---
9. Kožichovice B 27 20,67TR
23,51
20,81
-
20,67
20,74
31,12
23,85
NP
28,94
-
10. Sokolí 24 20,59TR-
21,19
---
22,74
22,09
20,59
20,71
-
11. Trnava 17 21,76TR
22,69
21,85
--
21,76
22,87
--
22,46
-
12. Oslavička 14 20,43TR---
20,43
---
20,87
--
13. Horní Vilémovice 12 19,51TR---
19,51
------
-. Chlum 12 20,42TR----
20,42
23,44
----
15. Radonín 11 21,36TR-
22,12
--
23,26
42,16
25,11
-
21,36
-
-. Výčapy B 11 21,75KH----
21,75
-
23,27
---
17. Čechtín 9 21,21TR----
23,27
21,21
----
18. Kouty 7 22,01TR
34,52
22,12
--
25,72
39,45
-
40,55
22,01
-
19. Račerovice 4 23,77TR-
25,75
-
26,24
-
23,85
--
23,77
-
-. Krhov B 4 26,23TR-------
26,23
--
21. Pocoucov 3 25,45TR---
25,45
------
-. Valeč 3 34,53TR-------
34,53
--
23. Nový Telečkov 2 25,77TR---
26,71
32,58
25,77
27,30
-
NP
-
24. Krokočín 1 23,60TR-----
23,60
----
-. Mastník 1 25,75TR-----
32,27
--
25,75
-
26. Nevcehle 0 18,41JI
19,54
18,89
-
19,36
20,06
18,41
-----
-. Sedlejov 0 18,82JI
19,77
NP
--
18,82
---
22,79
-
-. Urbanov 0 21,24JI----
21,24
---
32,29
-
-. Sedlatice 0 21,36JI-
21,80
--
21,49
---
21,36
-
-. Újezd u Rosic 0 22,25BO-----
22,25
--
NP
-
-. Hodice 0 22,26JI----
22,26
---
NP
-
-. Želetava 0 22,57TR-
22,57
--------
-. Dačice I 0 23,50JH-
23,50
--------
-. Přibyslavice 0 24,88TR-
24,88
--------
-. Mikulovice 0 24,93TR-
24,93
--------
-. Kamenice 0 26,95JI----
26,95
-----
-. Číhalín 0 27,41TR----
43,53
27,41
--
27,67
-
-. Kněžice 0 30,14TR-
46,73
--
30,14
-----
-. Nová Ves 0 30,20TR--------
30,20
-
-. Krahulov 0 30,36TR-----
30,36
--
38,99
-
-. Hroznatín 0 31,33TR---
31,33
------
-. Lipník 0 34,98TR-
34,98
--------
-. Štěměchy 0 37,48TR
37,48
---------
-. Chlum B 0 40,72TR----
40,72
-----
-. Přešovice 0 NPTR------
NP
---
-. Stařeč B 0 NPTR--------
NP
-
-. Rouchovany 0 NPTR------
NP
---
-. Krhov 0 NPTR------
NP
NP
--

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Pe
1

2
St
3
Sv
4
Ch
5
Ko
6
Li
7
Hr
8
So
9
Li
10
-. Radonín 0 21,63TR------
22,64
-
21,63
-
-. Stařeč 0 22,35TR------
26,64
-
22,35
-
-. Okříšky 0 24,14TR------
24,14
-
28,44
-
-. Kožichovice 0 24,39TR------
24,39
-
NP
-
-. Mastník 0 28,33TR--------
28,33
-
-. Nový Telečkov 0 28,61TR--------
28,61
-
-. Heraltice 0 28,76TR------
28,76
---
-. Rouchovany 0 NPTR------
NP
---


Celkem se účastnilo:  56 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: