Stará Říše 2019 - O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ

Liga: Extraliga ČR
Stránky pořadatele:  http://www.sdhstararise.cz
Kdy: 22. 06. 2019 11:00
Kontakt:   David Müller
Telefon:  722912118
Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Pasohlávky BO 16,28 16,03 16,28
2.  Plumlov PV 16,44 16,44 16,25
3.  Prchalov NJ 16,52 16,49 16,52
4.  Trnava TR 16,54 16,54 15,71
5.  Loučany OL 16,72 16,72 16,35
6.  Olešná HB 16,75 15,82 16,75
7.  Krotějov Sport TA 16,82 16,41 16,82
8.  Zahorčice ST 16,84 16,34 16,84
9.  Obrubce MB 16,92 16,92 16,87
10.  Frýdštejn JN 16,93 16,93 16,18
11.  Letohrad - Kunčice B UO 16,94 16,48 16,94
12.  Stará Říše JI 17,01 16,24 17,01
12.  Hrabůvka PR 17,01 17,01 16,18
14.  Český Rudolec JH 17,17 17,08 17,17
15.  Novosedly ST 17,34 16,88 17,34
16.  Krásná Ves MB 17,37 17,21 17,37
17.  Velké Hoštice OP 17,63 16,32 17,63
18.  Lavičky ZR 17,67 17,67 17,07
19.  Čechtín TR 17,70 16,99 17,70
20.  Nevcehle JI 17,80 16,02 17,80
21.  Dešná B JH 17,87 17,70 17,87
21.  Zderaz C CR 17,87 16,77 17,87
23.  Nevřeň PS 18,16 17,30 18,16
24.  Pšánky HK 18,28 17,61 18,28
25.  Vřesovice HO 18,63 18,49 18,63
26.  Prchalov B NJ 18,98 18,98 16,95
27.  Kynice HB 20,63 17,46 20,63
28.  Čikov TR NP NP NP
28.  Dobronice u Chýnova TA NP NP NP
28.  Mladoňovice TR NP NP 15,97
28.  Letohrad - Jeleni UO NP NP 16,59
28.  Tatobity SM NP NP 16,95
28.  Petrovice TR NP NP NP
28.  Bezděkov pod Třemšínem PB NP NP NP
28.  Renmotor Jinolice JC NP NP NP
28.  Bašnice JC NP 16,43 NP
28.  Sedlatice JI NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Košťálov SM 16,35 16,35 16,02
2.  Dětkovice VY 16,56 16,56 16,27
3.  Nevcehle JI 17,14 16,63 17,14
4.  Jakubov u Moravských Budějovic TR 17,17 17,17 16,63
5.  Nepomuky UO 17,27 17,27 16,96
6.  Petrůvky TR 17,35 16,52 17,35
7.  Benetice TR 17,41 17,41 16,66
7.  Renmotor Jinolice JC 17,41 17,41 16,74
9.  Olešná HB 17,53 16,58 17,53
10.  Sloup PZ 17,94 17,94 17,41
11.  Pravčice KM 18,28 18,28 17,08
12.  Dlouhá Ves RK 19,52 19,52 16,83
13.  Stará Říše JI 19,96 17,88 19,96
14.  Hrobice Explosia PA 20,61 20,61 18,22
15.  Malé Hoštice OP NP NP NP
15.  Budišov TR NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bašnice JC16,0216,1616,162016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Pasohlávky BO16,0316,2816,282019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Oponešice TR16,3216,1616,322016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Sedlatice JI16,1616,3316,332014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Stará Říše JI16,3716,3516,372015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Renmotor Jinolice JC16,3716,4016,402017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Sedlatice JI16,4216,3716,422013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Plumlov PV16,4416,2516,442019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Čikov TR16,4716,1216,472017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Stará Říše JI16,4316,4716,472014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mladoňovice TR16,4916,4516,492019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Prchalov NJ16,4916,5216,522019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Mladoňovice TR16,5316,3416,532018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Trnava TR16,5415,7116,542019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Stará Říše JI16,2816,5416,542017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Bašnice JC16,4716,5616,562017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Renmotor Jinolice JC16,5616,3316,562018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Mladoňovice TR16,5916,5116,592016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Krasonice JI16,6516,6016,652019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Olešná HB16,6616,4916,662016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,3716,7016,702018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Loučany OL16,7216,3516,722019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Dvorce Krotějov sportTA16,7016,7416,742016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Pasohlávky BO16,7416,2116,742017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Olešná HB15,8216,7516,752019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Velké Hoštice OP16,4316,7616,762017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Letohrad - Jeleni UO16,3916,7716,772017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Olešná HB16,4516,7816,782015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Sedlatice JI16,7816,3516,782012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Lavičky ZR16,6516,8016,802018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Adam Nádvorník  16,29 24 21.06.2019 19:10
 Krleša  16,26 23 20.06.2019 13:41
 Michal Matějíček  16,12 9 20.06.2019 21:17
 Radek Staněk  16,10 7 21.06.2019 07:21
 Honza Adamec  16,05 2 22.06.2019 00:13
 Lukáš Vaculík  15,97 0 21.06.2019 19:26


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Adam Nádvorník  16,34 24 21.06.2019 19:10
 Krleša  16,30 20 20.06.2019 13:42
 Honza Adamec  16,20 10 22.06.2019 00:15
 Lukáš Vaculík  16,15 5 21.06.2019 19:27
 Michal Matějíček  16,58 2 20.06.2019 21:18
 Radek Staněk  16,68 0 17.06.2019 12:16

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Nevřeň - Muži

18,16https://youtu.be/0RF9sT-kvvQ Jícháč
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://youtu.be/vsZKAcwZaiE

Kód: vsZKAcwZaiE



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/09/10 Stará Říše, O poháe SDH Stará Říše
JOL
2012/09/15 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku
JOL
2013/06/15 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku
JOL
2014/09/06 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku
JOL
2015/09/05 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
JOL
2016/09/10 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
JOL
2017/07/29 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/06/23 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/09/07 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
JOL
Kdy Kde Liga


Komentáře