Budišov v roce 2019

Rok:

    Muži Ženy
ID FireSport:   15466
Okres:   Třebíč
Kraj: Vysočina
Souřadnice:   49°16*23*N,16°00*23*E
PSČ:  675 03

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  Stará ŘíšeJI16,5516,7216,722019/09/07
2.  SokolíTR16,8416,4916,842018/09/02
3.  ZahorčiceST16,5216,9116,912019/08/10
4.  PetroviceTR16,9316,7116,932019/09/14
5.  ČechtínTR16,9616,9616,962019/06/09
6.  MyslibořiceTR17,0016,7817,002015/10/04
7.  SokolíTR16,9417,0617,062019/09/01
8.  ChlumTR16,8017,1317,132019/07/14
9.  MyslibořiceTR16,3417,1817,182019/05/26
10.  MyslibořiceTR17,2317,1817,232016/05/08
11.  NáramečTR16,8717,2717,272019/06/30
12.  PetroviceTR17,3216,3417,322018/09/01
13.  BransouzeTR16,9717,3417,342019/07/07
14.  KamennáTR16,3217,4417,442019/07/27
15.  RadonínTR17,0517,4517,452014/08/10
16.  VranínTR16,7217,4517,452019/08/17
17.  SedlejovJI16,4717,4717,472019/08/04
18.  StařečTR17,5917,4717,592017/08/20
19.  PetroviceTR17,5916,3517,592018/09/08
20.  KněžiceTR17,0317,6517,652018/06/24
21.  MladoňoviceTR17,6517,6817,682015/07/03
22.  StařečTR17,6117,7417,742018/08/26
23.  PetroviceTR16,8617,7517,752019/07/13
24.  BačiceTR17,5417,7717,772017/08/19
25.  HrotoviceTR17,8217,6017,822016/08/13
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2019/09/07 Stará Říše JOL 16,72 1 10
2019/08/10 Zahorčice EXČR 16,91 3 6
2019/09/14 Petrovice TRL 16,93 2 12
2019/06/09 Čechtín TRL 16,96 1 15
2019/09/01 Sokolí TRL 17,06 2 12
2019/07/14 Chlum TRL 17,13 1 15
2019/05/26 Myslibořice TRL 17,18 1 15
2019/06/30 Nárameč TRL 17,27 2 12
2019/07/07 Bransouze TRL 17,34 1 15
2019/07/27 Kamenná TRL 17,44 3 9
2019/08/17 Vranín JOL 17,45 2 8
2019/08/04 Sedlejov JOL 17,47 3 6
2019/08/11 Chlum EXČR 17,52 7 1
2019/07/13 Petrovice EXČR 17,75 9 0
2019/06/29 Vranín areál U Havrana - 18,22 1 0
2019/06/29 Oponešice JOL 18,26 1 10
2019/06/08 Dešná JOL 18,42 3 6
2019/08/24 Myštěves EXČR 19,36 12 0
2019/06/23 Kněžice TRL 19,87 4 6
2019/08/25 Stařeč TRL 19,92 7 1
2019/05/25 Třebelovice JOL 20,22 3 6
2019/05/11 Střížov JOL 20,39 2 8
2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl - 21,34 33 0
2019/07/06 Plumlov EXČR 24,09 13 0
2019/08/04 Litovany TRL 29,24 7 1
2019/06/22 Stará Říše EXČR NP 15 0
2019/06/02 Výčapy TRL NP 11 0
2019/05/19 Krasonice JOL NP 8 0
2019/06/01 Kostníky JOL NP 5 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Videa a fotografie týmu

Den akceNázev akceOdkaz na zdrojPřidalAkce
2019/06/02Výčapy, Pohár starosty SDHhttps://youtu.be/R1erIh9PnoU

Michal Svoboda
Den akceNázev akceOdkaz na zdrojPřidalAkce

Pořádané soutěže

Kdy Kde Liga
2014/07/27 Budišov, náhradní hřiště, O pohár starosty městyse Budišov TRL
-
2014/07/27 Budišov, O pohár městyse Budišov
TRL
2015/07/26 Budišov, O pohár městyse Budišov
TRL
2017/07/23 Budišov, O pohár starosty SDH
TRL
Kdy Kde Liga

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Název Odkaz Kdy Liga
Budišov https://www.facebook.com/hasici.budisov?ref=tn_tnmn
2018/02/28
-
Název Odkaz Kdy Liga

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019

      Kdy Kde St.č. Liga
      2019/05/11 Velké Meziříčí, MEMORIÁL JAROSLAVA VAŇKA 20
      ŽL
      2019/05/11 Střížov, O pohár SDH Střížov 2
      JOL
      2019/05/19 Krasonice, O pohár SDH Krasonice 2
      JOL
      2019/05/26 Myslibořice, O pohár starosty obce 4
      TRL
      2019/06/01 Kostníky, O pohár SDH Kostníky 3
      JOL
      2019/06/02 Výčapy, Pohár starosty SDH 2
      TRL
      2019/06/09 Čechtín, O pohár SDH 1
      TRL
      2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ 16
      EXČR
      2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice 12
      EXČR
      2019/06/23 Kněžice, Pohár starosty OÚ, Memoriál A. Šloufa 7
      TRL
      2019/06/29 Oponešice, O pohár SDH Oponešice 2
      JOL
      2019/06/30 Nárameč, O pohár SDH 2
      TRL
      2019/06/30 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle 2
      JOL
      2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje 28
      EXČR
      2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ 14
      EXČR
      2019/07/14 Chlum, O pohár SDH 1
      TRL
      2019/07/27 Kamenná, Kamenský pohár 1
      TRL
      2019/08/04 Litovany, O pohár obce Litovany 4
      TRL
      2019/08/04 Sedlejov, O pohár SDH Sedlejov 9
      JOL
      2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR 11
      EXČR
      2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ 21
      EXČR
      2019/08/17 Vranín, O pohár SDH Vranín 2
      JOL
      2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ 16
      EXČR
      2019/08/25 Stařeč, O pohár starosty SDH 2
      TRL
      2019/09/07 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše 3
      JOL
      2019/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse 2
      TRL
      2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže 43
      -
      Kdy Kde Zamluveno Liga

      Komentáře