Bransouze 2019 - Pohárovka

Liga: TRL
Místo: Bransouze
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 07. 07. 2019 12:30
Kontakt:   Dočkal Marek
Telefon:  608538271

Začátek rezervace: 23. 06. 2019 12:30
Konec rezervace: 07. 07. 2019 11:00
Začátek tipování:  06. 07. 2019 20:00
Konec hlasování: 07. 07. 2019 00:00
Zadal: Roman Benda

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bransouze-10343.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bransouze TRRoman Benda
22Litovany TRPetra Mezírková
33Budíkovice TRFrantišek Peštál
44Kouty “P”TRJan Neuman
55Myslibořice TRRoman Benda
66Střížov JIPetr Kabátek
77Blatnice TRSDH Blatnice
88Čechtín TRMarek Vaněk
99Kojatín TRMarie
1010Příložany TRMichal Machálek
1111Kněžice TRRosťa Neuwirth
1212Rácovice TROndřej Šťastný
1313Heraltice TRMatěj Hroch
1414Sokolí TRLudvík Tvarůžek
1527Výčapy ATRMichal Svoboda
1630Výčapy BTRMichal Svoboda
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Nárameč TRAndrea
24Bačice TRPetra Mezírková
35Myslibořice TRIvana Říhová
46Kouty TRSDH Bransouze
57Čechtín TRMája Horká
68Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
79Ohrazenice TRIvana Říhová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Budišov TR16,9717,3417,342019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Radonín TR17,1617,6817,682019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nárameč TR17,6117,7617,762019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,5217,7717,772019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Myslibořice TR17,8216,3417,822019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Radonín TR17,6718,3618,362018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bačice TR18,4017,8418,402018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Svatoslav TR18,7918,4718,792012/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Myslibořice TR18,6018,8018,802017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Radonín "X"TR18,8318,8118,832017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Stařeč TR18,9517,7318,952019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Radonín TR19,4219,5719,572012/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Jaroměřice nad Rokytnou TR19,5918,8419,592018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Kamenice JI20,0219,8720,022019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Radonín "X"TR21,2721,0221,272018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Častohostice TR20,5021,4521,452012/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Kněžice TR22,4022,1622,402012/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Myslibořice TR19,1423,2123,212012/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Kamenná TR20,0323,6423,642012/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Kouty TR23,8920,3323,892019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jaroměřice nad Rokytnou TR26,6424,4926,642012/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Rudíkov TR27,4425,5027,442012/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Radonín TR28,4829,6829,682017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Čechtín TR31,3229,0731,322018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Krahulov TR32,6233,3433,342017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Čechtín TR34,1434,2234,222019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Kouty TRNPNPNP2018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Bransouze TRNPNPNP2017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Ohrazenice TRNPNPNP2019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Bransouze TR123,21NPNP2012/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Výčapy TR55,02NPNP2012/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/10 Bransouze Tálky, o pohár starosty
TRL
2017/06/25 Bransouze, hřiště Tálky, Pohárová soutěž Bransouze
-
2018/06/10 Bransouze, hřiště Tálky, Pohárová soutěž Bransouze
-
2019/07/07 Bransouze, Pohárovka
TRL
Kdy Kde Liga


Soutěže