Předín 2024 - Pohárová soutěž MH SDH Předín

Liga: TRL
Místo: Předín
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 16. 06. 2024 09:00
Kontakt:   SDH Předín
Telefon:  +420728650655

Začátek rezervace: 02. 06. 2024 09:00
Konec rezervace: 16. 06. 2024 09:00
Začátek tipování:  02. 06. 2024 20:00
Konec hlasování: 15. 06. 2024 00:00
Zadal: Roman Benda

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-predin-13757.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Mladí hasiči
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Častohostice StaršíTRVladěna Nesibová
22Trnava mladší DTRMarkéta Cahová
33Výčapy Starší BTRMichal Svoboda
44Lipník mladší ATRTereza Samešová
55Trnava mladší CTRMarkéta Cahová
66Domamil Ml TRJaroslav Bajer
77Výčapy Starší ATRMichal Svoboda
88Lipník starší BTRTereza Samešová
99Trnava mladší BTRMarkéta Cahová
1010Lipník starší ATRTereza Samešová
1111Výčapy Starší CTRMichal Svoboda
1212Jaroměřice nad Rokytnou mladší BTRSDH Jaroměřice nad Rokytnou
1313Trnava mladší ATRMarkéta Cahová
1414Domamil TRJaroslav Bajer
1515Okříšky mladší BTRVeronika Šimková
1616Jaroměřice nad Rokytnou mladší ATRSDH Jaroměřice nad Rokytnou
1717Trnava starší CTRMarkéta Cahová
1818Okříšky staršíTRVeronika Šimková
1919Trnava starší BTRMarkéta Cahová
2020Předín mladší ATRRoman Benda
2121Okříšky mladší ATRVeronika Šimková
2222Trnava starší ATRMarkéta Cahová
2323Předín mladší BTRRoman Benda
2424Stařeč Mladší ATRAdam Simandl
2525Kněžice mladšíTRZdeněk Neuwirth
2626Předín starší ATRRoman Benda
2728Kněžice staršíTRZdeněk Neuwirth
2829Předín starší BTRRoman Benda
2930Bítovánky mladšíTRNikola Vrbková
3031Heraltice mladšíTRJaromir Hroch
3132Stařeč Mladší BTRAdam Simandl
3233Bítovánky staršíTRNikola Vrbková
3334Heraltice staršíTRJaromir Hroch
3435Litovany Starší BTRLIBOR KRIŠTOF
3539Čechtín mladšíTRVladimír Fiala
3640Litovany Starší ATRLIBOR KRIŠTOF
3742Čechtín staršíTRVladimír Fiala
3845Přibyslavice mladšíTRZdeňka Němcová
3948Přibyslavice staršíTRZdeňka Němcová
4052Jakubov u Moravských Budějovic mladšíTRLucie Kabelková
4153Opatov Mladší ATRBohumil Kounek
4255Výčapy Mladší TRMichal Svoboda
4356Opatov Mladší BTRBohumil Kounek
4457Kojetice mladší BTRHelena Navrátilová
4559Opatov StaršíTRBohumil Kounek
4660Svatoslav MladsiTRMichal Dufek
4762Kojetice mladší ATRHelena Navrátilová
4863Budíkovice mladší BTRMichaela Dvořáková
4964Svatoslav StarsiTRMichal Dufek
5065Kojetice staršíTRHelena Navrátilová
5166Budíkovice mladší A TRMichaela Dvořáková
5267Štěměchy mladší ATRMichal Šilhavý
5368Budíkovice starší B TRMichaela Dvořáková
5469Štěměchy mladší BTRMichal Šilhavý
5570Budíkovice starší ATRMichaela Dvořáková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mladoňovice TR16,5116,8916,892016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Sedlatice JI17,0016,6717,002013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Krasonice JI16,9817,0117,012017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Sedlatice JI16,5217,0217,022016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Dolní Němčice JH17,1017,1617,162015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Čikov TR17,2116,8717,212015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Oponešice TR16,6717,2617,262016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Olešná HB17,3716,6417,372015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Olešná HB17,4317,5817,582014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mladoňovice TR17,2417,5917,592012/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Petrovice TR17,6417,6917,692011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Nevcehle JI17,2417,7017,702015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Boršov JI17,3317,7117,712013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Krasonice JI17,7217,0017,722012/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Pavlov JI17,7317,3117,732010/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Předín TR17,5517,8417,842010/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Oponešice TR17,8517,8417,852014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Pavlov JI17,8717,7017,872008/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Předín TR17,5717,8717,872014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Sedlatice JI16,4617,9017,902014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Dolní Němčice JH17,9117,6317,912013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Sedlatice JI17,9316,8817,932012/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Budíkovice TR17,9417,8417,942008/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Dolní Němčice JH17,8017,9517,952014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Sedlejov JI17,7217,9517,952016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Litovany TR17,9717,6717,972008/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Hornice TR17,7118,0018,002017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Nevcehle JI18,0117,3118,012016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Čikov TR18,0417,2218,042014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Dolní Němčice JH18,0417,9318,042011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Sedlatice JI18,0517,5418,052011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Kněžice TR18,1217,6118,122013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Želetava TR18,1717,9318,172009/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Předín TR18,0118,1818,182012/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Jakubov u Moravských Budějovic TR18,1018,1918,192013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Jakubov u Moravských Budějovic TR18,1917,6318,192012/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Sedlejov JI18,2217,9318,222017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Olešná HB18,0518,2318,232011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Předín TR17,4618,2318,232011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Dolní Němčice JH16,9018,2318,232016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Sedlatice JI17,7918,2518,252015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Předín TR18,2617,5918,262013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Předín TR18,0718,2718,272017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Předín TR18,1018,3818,382015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Hornice TR18,3918,1718,392016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Panská Lhota JI18,2618,4618,462008/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Předín TR17,3918,4718,472008/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Želetava TR18,4817,5618,482012/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Horky TR17,9718,5218,522013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Mladoňovice TR17,5618,5218,522013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Boršov JI17,4218,5418,542009/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,1018,5418,542014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Kněžice TR18,4618,5518,552014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Sedlatice BJI18,5718,5118,572016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Olešná HB18,5817,6818,582010/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Sedlejov JI18,5918,4018,592012/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Hvězdoňovice TR18,3918,6218,622008/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Jindřichovice JI18,2318,6318,632013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Krasonice JI18,6518,0718,652010/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Šašovice TR18,4818,6718,672011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Předín TR18,0418,7318,732016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Horky TR18,0318,7618,762015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Radotice TR18,8118,1518,812014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Radotice TR18,8318,5618,832012/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Dolní Němčice BJH17,8118,8718,872012/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Dolní Němčice JH18,8018,8818,882009/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Mladoňovice TR18,8918,7818,892011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Hornice TR18,4418,9018,902012/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Dolní Němčice BJH17,8618,9018,902015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Dolní Němčice JH17,8218,9718,972010/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Pavlov BJI18,7518,9718,972011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Hornice TR18,9818,3018,982013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Police TR18,9918,1218,992017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Nevcehle JI18,9917,6718,992017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Boršov JI18,1319,0219,022010/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Sedlatice BJI17,3019,0319,032015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Předín TR19,0517,7919,052009/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Myslibořice TR19,0818,6919,082011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Radkov JI19,0919,0819,092014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Sedlatice BJI18,1719,0919,092014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Stará Říše JI18,9419,1219,122012/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Sokolí TR18,7919,2019,202011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Kněžice TR19,2418,3519,242010/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Boršov JI17,7019,2419,242011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Stará Říše JI18,4619,2619,262009/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Želetava TR18,0019,2619,262013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Jakubov u Moravských Budějovic TR19,2818,7719,282011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Budeč JH19,2319,2919,292012/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Radonín TR18,9519,3219,322013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Kněžice TR19,3219,3319,332008/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Želetava TR19,3519,0919,352011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Oponešice TR19,0919,4519,452012/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Horky TR19,2819,4519,452011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Sedlatice BJI19,5019,2319,502017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Sedlatice JI18,1419,5119,512009/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Jakubov u Moravských Budějovic TR19,5719,3219,572010/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Želetava TR18,9419,6019,602015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Hrotovice TR19,3219,6019,602008/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Horky TR18,8219,6119,612010/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Sedlejov BJI18,4819,6319,632009/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/07/26 Předín, TR, O pohár starosty obce
TRL
2009/07/19 Předín, TR, O pohár starosty obce
JOL
2010/08/15 Předín, TR, O pohár starosty obce
JOL
2011/08/07 Předín, TR, O pohár starosty obce
JOL
2012/08/12 Předín, O pohár starosty obce
JOL
2013/08/10 Předín, O pohár starosty obce
JOL
2014/08/09 Předín, O pohár starosty obce
JOL
2015/08/08 Předín, O pohár starosty obce
JOL
2016/07/02 Předín, O pohár starosty obce
JOL
2016/07/02 Předín - sportovní areál, Noční soutěž MH v požárním útoku
-
2017/07/01 Předín, O pohár starosty obce
JOL
2017/07/01 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2018/06/30 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2022/06/05 Předín, Pohárová soutěž
TRL
2023/06/04 Předín, Pohárová soutěž SDH Předín
TRL
2024/06/16 Předín, Pohárová soutěž MH SDH Předín
TRL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/07 Bransouze, O pohár starostky obce
TRL
2024/08/04 Litovany, O pohár obce Litovany
TRL
2024/08/11 Radonín, O pohár starostky obce
TRL
2024/09/01 Budíkovice, O pohár starosty SDH
TRL
2024/09/01 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka
TRL
2024/09/07 Markvartice, O putovní pohár SDH Markvartice
TRL
2024/09/07 Stařeč, O pohár starosty SDH Stařeč
TRL
2024/09/08 Trnava, O pohár SDH
TRL
2024/09/08 Lipník, O pohár starosty SDH Lipník
TRL
2024/09/14 Kněžice, Pohár Bohemia
TRL
2024/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse
TRL
2024/09/15 Rokytnice nad Rokytnou, Třebíčská liga MH
TRL
2024/09/15 Budíkovice, O pohár starosty SDH
TRL
2024/09/21 Výčapy, Výčapský pohár
TRL
Kdy Kde Liga