Rok:

Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. My
1

2
Če
3
Kn
4

5
Br
6
Ch
7
Ka
8
Li
9
St
10
So
11
Pe
12
Body
1. Čechtín 284 16,60TR
30
26
30
10
26
30
23
19
30
30
30
0
284
2. Výčapy B 218 17,23TR
23
19
19
26
19
26
26
14
14
8
10
14
218
3. Výčapy A 208 17,62TR
16
10
16
23
14
10
30
23
19
1
23
23
208
4. Litovany 176 17,28TR
8
16
12
30
3
0
6
30
16
26
26
3
176
5. Příložany 170 17,56TR
0
14
10
0
12
14
0
26
26
23
19
26
170
6. Myslibořice 167 17,47TR
14
0
14
19
16
12
12
16
23
19
12
10
167
7. Petrovice B 140 16,80TR
23
23
26
0
23
0
--
12
-
3
30
140
8. Bransouze 126 17,88TR
26
2
23
0
4
19
3
8
6
2
14
19
126
9. Blatnice 90 18,38TR
6
1
4
8
-
23
14
0
10
10
8
6
90
10. Kouty P 84 18,40TR
10
0
2
5
10
6
5
2
0
16
16
12
84
11. Budíkovice 77 18,47TR
0
8
0
12
8
16
0
12
3
14
0
4
77
12. Heraltice 76 18,79TR-
5
8
6
2
5
10
10
8
12
5
5
76
13. Rácovice 66 18,69TR
0
6
6
16
0
8
16
1
4
3
6
-66
14. Sokolí 49 19,18TR
4
3
3
--
4
4
3
5
6
1
16
49
15. Kamenná 39 18,72TR
12
0
0
14
6
0
0
5
2
---39
16. Kojatín 37 20,32TR
5
4
1
4
1
3
2
4
1
-
4
8
37
17. Čikov 30 16,38TR
0
---
30
-------30
-. Mladoňovice 30 16,73TR
0
30
----------30
19. Nárameč 24 19,02TR-
0
5
-
5
-
8
6
----24
20. Jasenice 19 18,60TR------
19
--
0
--19
21. Hornice 12 18,45TR
0
12
----------12
22. Stařeč 5 19,73TR---------
5
--5
23. Přibyslavice 2 20,88TR----------
2
-2
24. Kněžice 0 24,84TR
0
-
0
0
0
0
------0
-. Slavice 0 27,91TR----------
0
-0
-. Nevcehle 0 NPJI-
0
0
--------
0
0
-. Chlum 0 NPTR------
0
-----0
-. Petrovice A 0 NPTR-----------
0
0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. My
1

2
Če
3
Kn
4

5
Br
6
Ch
7
Ka
8
Li
9
St
10
So
11
Pe
12
Body
1. Budišov 113 16,93TR
15
0
15
6
12
15
15
9
1
1
12
12
113
2. Myslibořice 90 16,89TR
0
2
12
12
1
4
6
15
6
15
15
2
90
3. Petrůvky 88 16,53TR
9
15
6
-
15
-
12
--
12
4
15
88
4. Radonín 73 17,33TR
4
9
9
4
4
12
1
12
4
9
1
4
73
5. Nárameč 72 17,20TR
6
12
4
0
9
9
2
0
9
6
9
6
72
6. Jakubov u Moravských Budějovic 68 17,11TR
12
9
1
9
6
6
4
6
0
0
6
9
68
7. Stařeč 44 17,35TR
0
0
0
15
0
2
9
0
15
2
0
1
44
8. Bačice 16 18,60TR
0
4
0
0
0
---
12
0
--16
9. Čechtín 15 18,43TR--
2
1
-
0
0
4
2
4
2
0
15
10. Kouty 4 18,70TR
1
0
0
2
-
1
0
--
0
0
0
4
11. Výčapy 3 17,80TR
0
0
-
1
2
-
0
-----3
12. Vladislav 2 19,67TR
2
0
-
0
----
0
--
0
2
13. Ohrazenice 1 21,92TR-
1
---
0
---
0
--1
14. Krahulov 0 20,63TR----------
0
-0
-. Kostníky 0 21,08TR----------
0
-0
-. Chlum 0 22,64TR------
0
-----0
-. Kněžice 0 47,75TR---
0
--------0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. My
1

2
Če
3
Kn
4

5
Br
6
Ch
7
Ka
8
Li
9
St
10
So
11
Pe
12
Body
-. Kouty 35 0 19,82TR----------
0
-0
-. Sokolí 35 0 22,88TR----------
0
-0
-. Stařeč 35 0 NPTR----------
0
-0
-. Krahulov 35 0 NPTR----------
0
-0


Celkem se účastnilo:  49 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: