Sokolí, TR 2006 - Memoriál Luboše Švaříčka

Liga: Třebíčská okresní liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 27. 08. 2006 13:00
Kontakt:   Šeda František 736 106 849
Telefon:  +420
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Trnava TR 17,19 17,18 17,19
2.  Petrovice TR 17,29 17,29 17,24
3.  Nevcehle JI 17,41 16,85 17,41
4.  Budíkovice TR 17,95 17,46 17,95
5.  Čechtín TR 18,12 18,12 16,85
6.  Přibyslavice TR 18,28 18,28 18,23
7.  Litovany TR 18,45 16,91 18,45
8.  Radonín TR 18,56 18,11 18,56
9.  Sedlejov JI 18,61 18,61 18,28
10.  Předín TR 18,67 17,07 18,67
11.  Kožichovice TR 18,83 18,83 18,50
12.  Kožichovice B TR 19,10 19,10 18,17
13.  Okříšky TR 19,38 18,17 19,38
14.  Trstěnice ZN 19,43 19,43 18,61
15.  Sedlatice JI 19,54 18,56 19,54
16.  Sokolí TR 19,60 18,55 19,60
17.  Hvězdoňovice TR 19,98 19,98 18,28
18.  Čechtín B TR 20,53 20,53 19,87
19.  Svatoslav TR 21,69 21,69 20,37
20.  Petrovice B TR 21,74 21,74 19,16
21.  Sokolí B TR 22,95 18,78 22,95
22.  Kožichovice C TR NP - -
22.  Lipník TR NP - -
22.  Nová Ves TR NP - -
22.  Kněžice TR NP - -
22.  Urbanov JI NP - -
22.  Horky TR NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nevcehle JI 17,35 17,35 17,24
2.  Kožichovice TR 19,27 19,05 19,27
3.  Radonín TR 19,82 19,21 19,82
4.  Výčapy TR 20,20 20,20 20,10
5.  Okříšky TR 20,81 19,43 20,81
6.  Čechtín TR 21,08 21,08 21,03
7.  Heraltice TR 27,40 27,40 20,04
8.  Čáslavice TR 43,82 43,82 43,77

Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Petrovice TR 17,13 17,02 17,13
2.  Trnava TR 17,51 17,35 17,51
3.  Budíkovice TR 18,50 17,29 18,50
4.  Nevcehle JI 20,64 17,51 20,64
5.  Hvězdoňovice TR 20,76 20,75 20,76
6.  Čechtín TR NP - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Budišov TR16,8416,4916,842018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Myslibořice TR16,4116,9716,972019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Nárameč TR16,9716,7716,972018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Budišov TR16,9417,0617,062019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Nárameč TR16,6917,3317,332019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Nevcehle JI17,3517,2417,352006/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Petrůvky TR16,9017,4417,442018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Petrůvky TR17,3017,4617,462012/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Jakubov u Moravských Budějovic TR17,0917,6017,602018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Svatoslav TR--17,642011/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Výčapy TR--17,932011/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Svatoslav TR16,6918,0018,002009/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Jakubov u Moravských Budějovic TR17,2218,0218,022019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Stařeč TR18,0316,6018,032018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Výčapy TR--18,082010/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Myslibořice TR17,6018,0918,092018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Petrůvky TR18,1418,1818,182019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Čechtín TR18,4317,9518,432019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Radonín TR18,4418,0018,442013/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Výčapy TR18,6118,1718,612007/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Okříšky TR18,6118,5618,612005/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Svatoslav TR--18,632010/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Radonín TR16,8718,6318,632019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Kouty TR18,1418,7018,702019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Mladoňovice TR18,7218,7618,762013/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Výčapy TR18,9318,2018,932012/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Výčapy TR18,2918,9618,962013/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Radonín TR--19,042010/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Radonín TR18,1719,0519,052012/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Budišov TR18,7719,0919,092013/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/08/31 Sokolí, TR, Memoriál L. Švaříčka
TRL
2004/08/29 Sokolí, TR, Memoriál L. Švaříčka
TRL
2005/08/28 Sokolí, TR, Memoriál Luboše Švaříčka
TRL
2006/08/27 Sokolí, TR, Memoriál Luboše Švaříčka
TRL
2007/09/02 Sokolí, TR, Memoriál Luboše Švaříčka
TRL
2008/08/31 Sokolí, TR, Memoriál Luboše Švaříčka
TRL
2009/08/30 Sokolí, TR, Memoriál Luboše Švaříčka
TRL
2010/09/19 Sokolí, TR, Memoriál Luboše Švaříčka
TRL
2011/09/04 sokolí,
TRL
2012/09/02 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka
TRL
2012/09/02 Areál SDH Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka
-
2013/09/08 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka
TRL
2014/08/31 Areál SDH Sokolí, XIV. ročník soutěže Memoriál Luboše Švaříčka
-
2015/09/06 Sokolí u Třebíče, Areál SDH Sokolí
-
2017/08/27 Areál SDH Sokolí, XVII. ročník Memoriálu Luboše Švaříčka
-
2018/09/02 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka
TRL
2019/09/01 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka
TRL
Kdy Kde Liga


Komentáře