Horní Třešňovec 2017 - 5. kolo VČHL

Liga: Východočeská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 17. 06. 2017 10:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Zadal: Honza Pajer

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Letohrad - Jeleni UO 16,73 16,73 16,23
2.  Letohrad - Kunčice B UO 16,75 16,48 16,75
3.  Trnov RK 16,86 16,81 16,86
4.  Myštěves HK 16,87 16,75 16,87
5.  Rohovládova Bělá PA 17,41 17,41 17,13
6.  Pšánky HK 17,71 17,22 17,71
7.  Moravany PA 18,01 17,98 18,01
8.  Velký Třebešov NA 19,17 17,75 19,17
9.  Roudnice HK 19,24 18,56 19,24
10.  Zderaz A CR 19,29 19,13 19,29
11.  Hrobice PA 19,34 18,05 19,34
12.  Nepomuky UO 19,57 19,57 19,26
13.  Letohrad - Orlice B UO 20,10 18,07 20,10
14.  Tuř JC 20,60 20,60 20,57
15.  Letohrad - Kunčice D UO 26,02 25,17 26,02
16.  Bašnice JC NP NP NP
16.  Horní Třešňovec UO NP NP NP
16.  Dubenec TU NP NP NP
16.  Bystřec A UO NP NP NP
16.  Renmotor Jinolice JC NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Roudnice HK 18,16 17,98 18,16
2.  Dolní Přím HK 18,42 17,99 18,42
3.  Nepomuky UO 19,60 17,74 19,60
4.  Letohrad - Orlice UO 19,64 18,84 19,64
5.  Letohrad - Červená UO 20,07 20,07 19,99
6.  Horní Třešňovec UO 20,16 20,16 19,16
7.  Myštěves HK 21,88 19,12 21,88
8.  Hrobice PA 22,12 22,12 21,50
9.  Dlouhá Ves RK 24,37 21,68 24,37
10.  Česká Rybná UO 42,25 42,22 42,25

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO--42,972014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO--43,392014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bystřec AUO--44,682014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Horní Třešňovec AUO--49,272014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Lukavice AUO--49,952014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bošín UO--50,372014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mostek UO--58,592014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Horní Čermná AUO--58,602014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Brandýs nad Orlicí UO--58,712014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lukavice BUO--79,222014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Horní Třešňovec BUO--79,232014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Horní Čermná BUO--79,242014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bystřec BUO--79,252014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Lanšperk UO--90,722014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nepomuky UO--145,502014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dolní Čermná UO--240,002014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Myštěves HK16,1016,4516,452016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Letohrad - Orlice UO16,5016,1416,502016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Letohrad - Orlice UO17,0017,0017,002018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Renmotor Jinolice JC17,0215,8717,022019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Letohrad - Orlice UO17,1216,8217,122019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Rokytno PA17,1617,0917,162016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Letohrad - Červená UO17,0917,4817,482019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Vitiněves JC16,8217,4917,492016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Dolní Přím HK17,6617,6217,662016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Libuň JC17,5617,8417,842018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Hrobice Explosia PA17,6817,8717,872019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Roudnice HK17,9818,1618,162017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Libuň JC18,2017,4618,202016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Roudnice HK17,9718,2118,212016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Letohrad - Kunčice C UO18,2718,0718,272019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Dolní Přím HK17,9918,4218,422017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Horní Třešňovec UO17,7618,5318,532016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Letohrad - Kunčice B UO18,5218,5518,552016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Dlouhá Ves RK17,7918,6618,662019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Nepomuky UO17,7018,7718,772019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Česká Rybná UO--18,902018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Horní Třešňovec UO18,5619,0219,022019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Hrobice PA19,3019,1919,302018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Bystřec UO19,2419,3519,352016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Letohrad - Kunčice B UO18,5919,4419,442018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Letohrad - Kunčice B UO--19,442018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Nepomuky UO17,7419,6019,602017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Letohrad - Orlice UO18,8419,6419,642017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Letohrad - Červená UO20,0719,9920,072017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Horní Třešňovec UO20,1619,1620,162017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/07 Horní Třešňovec, UO, Hornotřešňovský pohár
VCU
2009/06/06 Horní Třešňovec, UO, Hornotřešňovský pohár
VCU
2013/06/01 Horní Třešňovec, O pohár
VCU
2014/06/07 Horní Třešňovec, Horňotřešňovský pohár
VCU
2015/06/06 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
2016/06/04 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL
VČHL
2016/06/04 Horní Třešňovec, Hornotřešňovský pohár
VCU
2017/06/17 Horní Třešňovec, 5. kolo VČHL
VČHL
2017/06/17 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
2018/06/02 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL
VČHL
2018/06/02 Horní Třešňovec, Hornotřešňovecký pohár
VCU
2019/06/01 Horní Třešňovec, 2. kolo VČHL
VČHL
2019/06/01 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
Kdy Kde Liga


Komentáře