Liga: | - |
Místo: | Karolinka |
Okres: | Vsetín |
Kraj: | Zlínský |
Kdy: | 26. 07. 2015 11:00 |
Kontakt: | Štěpán Morávek |
Telefon: | 731229933 |
Začátek rezervace: | 07. 06. 2015 11:00 |
Konec rezervace: | 25. 07. 2015 10:30 |
Začátek tipování: | 26. 07. 2015 20:00 |
Konec hlasování: | 26. 07. 2015 00:00 |
Zadal: | Štěpán Morávek |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | - |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: | http://hasicikarolinka.xf.cz |
Poznámka pořadatele
Hasičský městský sbor Karolinka vás srdečně zve na již 53. ročník pohárové soutěže mužů, žen a mužů nad 35 let., která se koná na fotbalovém hřišti "Na Horebečvi". Soutěž proběhne v neděli dne 26. 7. 2015.
VŠECHNY KATEGORIE SOUTĚŽÍ NA "2B" !!!
Všechny potřebné informace na odkazu (viz. propozice a rezervace) nebo na tel. čísle 739110149 - Jaroslav Frydrych, 731229933 - Štěpán Morávek
Propozice a rezervace startovního pořadí probíhá na:
Uzavření registrace do 25. 7. 2015 do 20:00, poté až na místě :)
Muži:
1. místo - 2000,-
2. místo - 1500,-
3. místo - 1000,-
Ženy:
1. místo - 1000,-
2. místo - 800,-
3. místo - 500,-
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-karolinka-6808.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | Loučka | Muži | VS | Šimon Sedlář | |
2 | 3 | * | DHZ Luky | - | Jaroslav Frydrych | |
3 | 4 | Podolí | Muži | VS | Pavel Barbořák | |
4 | 5 | Nevšová | Muži | ZL | Bronislav Lysák | |
5 | 6 | Podhradní Lhota | KM | Jakub Adámek | ||
6 | 7 | Karolinka Sklárny | VS | Vlastimil Gášek | ||
7 | 8 | Vysoké Pole | ZL | mira | ||
8 | 9 | Zádveřice | ZL | Lucie Tichá | ||
9 | 10 | Bratřejov | ZL | David Schreiber | ||
10 | 11 | Karolinka Sklárny | muži nad 35 let | VS | Vlastimil Gášek | |
11 | 12 | Hošťálková | Muži | VS | Ondřej Bártek | |
12 | 13 | Chrastěšov | ZL | Tomáš | ||
13 | 14 | Trnava | ZL | Michal Kozubík | ||
14 | 15 | Slušovice | C | ZL | Monika Škrabanová | |
15 | 16 | Mikulůvka | Muži | VS | Tomáš Žamboch | |
16 | 17 | Dolní Bečva | muži B | VS | Dominik Babinec | |
17 | 18 | Poteč | ZL | josef Vlček | ||
18 | 19 | Štítná nad Vláří | ZL | Josef Žalek | ||
19 | 20 | Karolinka Sklárny | Brody team | VS | Vlastimil Gášek | |
20 | 21 | Valašská Polanka | VS | Tomáš Fojtik | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Vigantice | ženy A | VS | Veronika Křenková | |
2 | 2 | Slušovice | ovečky | ZL | Monika Škrabanová | |
3 | 3 | Bratřejov | Ženy | ZL | David Schreiber | |
4 | 5 | Vigantice | ženy B | VS | Veronika Křenková |