Liga: | Jizerská liga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 08. 07. 2023 14:00 |
Kontakt: | Markéta Macounová |
Telefon: | 724 185 766 |
Okres: | Mladá Boleslav |
Kraj: | Středočeský |
Zadal: | Blanka Kuntošová |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Renmotor Jinolice | JC | 16,22 | 15,49 | 16,22 | |
2. | Dubenec | TU | 16,71 | 16,71 | 16,07 | |
3. | Rašín | JC | 16,80 | 16,36 | 16,80 | |
4. | Jirkov A | JN | 17,10 | 16,86 | 17,10 | |
5. | Tatobity | SM | 17,20 | 17,01 | 17,20 | |
6. | Dneboh | MB | 17,37 | 16,89 | 17,37 | |
7. | Krásná Ves | MB | 17,43 | 17,30 | 17,43 | |
8. | Sychrov | MB | 17,52 | 17,52 | 17,14 | |
9. | Třebnouševes | JC | 17,53 | 16,96 | 17,53 | |
10. | Olešnice | SM | 17,70 | 17,10 | 17,70 | |
11. | Brada - Rybníček | JC | 17,86 | 17,78 | 17,86 | |
12. | Jirkov B | JN | 18,08 | 18,04 | 18,08 | |
13. | Doubrava | MB | 18,15 | 18,11 | 18,15 | |
14. | Košťálov | SM | 18,24 | 17,19 | 18,24 | |
15. | Pěnčín | JN | 18,52 | 18,52 | 17,54 | |
16. | Březovice | MB | 18,69 | 18,65 | 18,69 | |
17. | Ploukonice | SM | 19,04 | 19,04 | 18,07 | |
18. | Jílové u Držkova | JN | 19,09 | 18,87 | 19,09 | |
19. | Bechov | MB | 19,16 | 19,16 | 18,81 | |
20. | Křižany | LI | 29,43 | 27,35 | 29,43 | |
21. | Břehy | MB | 33,12 | 32,97 | 33,12 | |
22. | Radimovice | LI | 42,41 | 39,77 | 42,41 | |
23. | Obrubce | MB | NP | NP | NP | |
23. | Březová | LI | NP | NP | NP | |
23. | Dobšín Kamenice | MB | NP | NP | NP | |
23. | Kanín | NB | NP | NP | NP | |
23. | Frýdštejn | JN | NP | 16,35 | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ploukonice | SM | 16,19 | 16,01 | 16,19 | |
2. | Kosmonosy | MB | 17,51 | 16,93 | 17,51 | |
3. | Radimovice | LI | 18,26 | 17,62 | 18,26 | |
4. | Katusice | MB | 18,30 | 18,00 | 18,30 | |
5. | Olešnice | SM | 18,37 | 18,37 | 18,03 | |
6. | Bechov | MB | 18,86 | 17,75 | 18,86 | |
7. | Krásná Ves | MB | 19,05 | 18,38 | 19,05 | |
8. | Jeřice | JC | 19,31 | 18,78 | 19,31 | |
9. | Bohuslavice Grizzlymotor | NA | 22,47 | 22,47 | 20,59 | |
10. | Kosmonosy B | MB | 24,85 | 21,46 | 24,85 | |
11. | Pěnčín | JN | 31,76 | 17,01 | 31,76 | |
12. | Sychrov | MB | 35,34 | 32,89 | 35,34 | |
13. | Břehy | MB | NP | NP | NP | |
13. | Slatiny | JC | NP | NP | NP | |
13. | Bukovno | MB | NP | NP | NP | |
13. | Myštěves | HK | NP | 17,12 | NP | |
13. | Malá Skála Béčko | JN | NP | 18,70 | 19,28 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Muži
Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
---|---|---|---|---|
Radek Staněk | 16 ** | 0 | 04.07.2023 10:50 |
Videa a fotografie týmu
Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
---|---|---|---|---|
Jirkov - Muži | 17,10 | https://youtu.be/BIP9QFQRuaU | Míra Berka | |
Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře