Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 19. 03. 2016 11:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Jablonec nad Nisou |
Kraj: | Liberecký |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Třebovice Frič Michal | OV | 12,36 | 12,76 | 12,36 | |
2. | Skuteč Bubeníček Lukáš | CR | 12,83 | 12,83 | NP | |
3. | Výčapy Drápela Jaroslav | TR | 13,02 | 13,39 | 13,02 | |
4. | Střezimíř Knotek Radim | BN | 13,09 | 13,59 | 13,09 | |
5. | Výčapy Dokulil Dominik | TR | 13,34 | 13,34 | 13,58 | |
6. | Bludov Kotrlý Vojtěch | SU | 13,37 | 13,52 | 13,37 | |
7. | Třebovice Musiol Miroslav | OV | 13,45 | NP | 13,45 | |
8. | Tvarožná Pejřil Michal | BO | 13,61 | 13,61 | 13,97 | |
9. | Nová Ves Martuš Petr | OV | 13,85 | 13,85 | 13,90 | |
10. | Tuhaň Mejzr Vladimír | ME | 13,87 | 14,42 | 13,87 | |
11. | Oznice Skýpala Vladimír | VS | 13,91 | 13,91 | 20,16 | |
12. | Nový Malín Krobot Michal | SU | 13,91 | 13,91 | NP | |
13. | Dobřany Šváb Jan | PJ | 13,96 | 13,96 | 15,67 | |
14. | Lužná Svoboda Jan | RA | 14,00 | 14,05 | 14,00 | |
15. | Hrdlořezy Hofmann Tomáš | MB | 14,02 | 14,02 | 20,18 | |
16. | Oznice Baletka Adam | VS | 14,19 | 14,19 | 18,22 | |
17. | Skuteč Vobejda Tomáš | CR | 14,28 | 14,28 | 14,63 | |
18. | - Kamenský Martin Koběřice u Brna | - | 14,35 | 14,35 | 14,75 | |
19. | Rybníček Válek Pavel | PE | 14,38 | 14,38 | NP | |
20. | Starý Lískovec Sport Novák Zdeněk | BM | 14,41 | 15,80 | 14,41 | |
21. | Malé Hoštice Togel Ondřej | OP | 14,47 | 14,47 | 15,36 | |
22. | Skuteč Flégr Lukáš | CR | 14,51 | 15,36 | 14,51 | |
23. | Dolní Bukovsko Dudlíček František | CB | 14,53 | 14,53 | 17,36 | |
24. | Kyjovice Linart Zdeněk | OP | 14,54 | 14,54 | NP | |
25. | Písková Lhota Zradička Martin | NB | 14,60 | 17,01 | 14,60 | |
26. | Fulnek Navrátil Richard | NJ | 14,66 | 14,66 | 14,81 | |
27. | Horní Bělá Nový Jan | PS | 14,68 | 14,68 | 14,91 | |
28. | Střezimíř Ďurec Lukáš | BN | 14,71 | 14,71 | NP | |
29. | Skuteč Kábele Matěj | CR | 14,76 | 15,81 | 14,76 | |
30. | Sloup Kurz Jakub | PZ | 14,81 | 15,58 | 14,81 | |
31. | Skuteč Dalecký Michal | CR | 14,82 | 14,82 | 16,15 | |
32. | Písková Lhota Crkal Šimon | NB | 14,91 | 14,91 | 18,21 | |
33. | Stráž nad Nisou Radostný Tomáš | LI | 14,91 | 14,91 | 18,22 | |
34. | Uhlířské Janovice Vyhnánek Jakub | KH | 14,92 | 14,92 | NP | |
35. | Střezimíř Kubálek Matěj | BN | 15,00 | 15,00 | 15,88 | |
36. | Tuhaň Rychtařík Jan | ME | 15,03 | 16,89 | 15,03 | |
37. | Lučany nad Nisou Kurej Josef | JN | 15,06 | NP | 15,06 | |
38. | Nižná Šuňava Fridman Jakub | PP | 15,11 | 15,11 | 17,97 | |
39. | Křešice Sibera Radek | LT | 15,18 | 15,57 | 15,18 | |
40. | Těpeře Žilík Jan | JN | 15,19 | 15,19 | 17,03 | |
41. | Prostřední Bečva Lejska Vojtěch | VS | 15,21 | 15,21 | 18,05 | |
42. | Hrdlořezy Horyna Adam | MB | 15,25 | 15,25 | 17,75 | |
43. | Morkovice Dopita Lukáš | KM | 15,34 | 15,71 | 15,34 | |
44. | Bludov Matějček Filip | SU | 15,34 | 17,45 | 15,34 | |
45. | - Boch Josef Škodilov | - | 15,38 | 15,38 | 15,54 | |
46. | Výčapy Javůrek Vítězslav | TR | 15,38 | 15,85 | 15,38 | |
47. | Kamenec u Poličky Šváb Vojtěch | SY | 15,48 | 16,08 | 15,48 | |
48. | Kyjovice Vavrečka Kryštof | OP | 15,59 | 21,53 | 15,59 | |
49. | Velenka Košnář Jakub | NB | 15,59 | 31,35 | 15,59 | |
50. | Výčapy Bula Karel | TR | 15,59 | 15,59 | 16,46 | |
51. | Sloup Titěra Kryštof | PZ | 15,77 | 15,77 | 18,19 | |
52. | Třebovice Šretr Michal | OV | 15,77 | 15,77 | 17,82 | |
53. | Bludov Vojtek Štěpán | SU | 15,81 | 16,17 | 15,81 | |
54. | Tuhaň Kužel Jakub | ME | 15,82 | 15,82 | 16,12 | |
55. | Písková Lhota Meišner Tadeáš | NB | 15,89 | 15,89 | NP | |
56. | Bystré Janovice Práza Filip | FM | 15,90 | 15,90 | NP | |
57. | Krouna Zezula Filip | CR | 15,97 | 17,20 | 15,97 | |
58. | Všetaty Hadrbolec Jan | ME | 16,01 | 19,12 | 16,01 | |
59. | Krouna Bárta Vojtěch | CR | 16,04 | 16,04 | 16,51 | |
60. | Hrdlořezy Bělský Tomáš | MB | 16,13 | 16,13 | 16,80 | |
61. | Chlumec nad Cidlinou I Horák Vojtěch | HK | 16,19 | 16,83 | 16,19 | |
62. | Frýdlant Vovček Josef | LI | 16,20 | 21,28 | 16,20 | |
63. | Všetaty Hybš Jakub | ME | 16,20 | 23,42 | 16,20 | |
64. | Chlumec nad Cidlinou I Rakouský Michal | HK | 16,21 | 16,21 | 17,06 | |
65. | Kvasejovice Pomahač Lukáš | BN | 16,22 | 16,22 | 18,23 | |
66. | Sloup Kaňka Tomáš | PZ | 16,28 | 17,66 | 16,28 | |
67. | Vědomice Sazeček Zdeněk | LT | 16,32 | 16,32 | 16,44 | |
68. | Frýdlant Žebro Miroslav | LI | 16,39 | 16,39 | 20,41 | |
69. | Hrdlořezy Špringl Matěj | MB | 16,41 | 16,41 | 24,14 | |
70. | Stráž nad Nisou Pěnkava Vít | LI | 16,45 | NP | 16,45 | |
71. | Hřibojedy Hynek Vojtěch | TU | 16,48 | 17,13 | 16,48 | |
72. | Sloup Dufek Martin | PZ | 16,48 | 16,67 | 16,48 | |
73. | Dolní Měcholupy Plhal Lukáš | AB | 16,51 | 17,37 | 16,51 | |
74. | Horní Bělá Polák Marek | PS | 16,57 | 17,20 | 16,57 | |
75. | Horní Bělá Kupka Jiří | PS | 16,59 | 17,56 | 16,59 | |
76. | Byšice Krajč Petr | ME | 16,63 | 19,56 | 16,63 | |
77. | Písková Lhota Urban Vojtěch | NB | 16,69 | 20,57 | 16,69 | |
78. | Bystré Janovice Marek Ondřej | FM | 16,72 | 16,72 | 17,62 | |
79. | Dolní Bečva Babinec Jakub | VS | 16,73 | 16,73 | NP | |
80. | Byšice Hora Martin | ME | 16,86 | 16,86 | NP | |
81. | Horní Bělá Třeštík Michal | PS | 16,91 | 22,98 | 16,91 | |
82. | Malé Hoštice Trulley Filip | OP | 16,97 | 17,45 | 16,97 | |
83. | Chlumec nad Cidlinou I Rakouský Tomáš | HK | 17,02 | 17,02 | 17,25 | |
84. | Velenka Ševčík Vojtěch | NB | 17,11 | 18,58 | 17,11 | |
85. | Lužná Valenta Adam | RA | 17,17 | 19,68 | 17,17 | |
86. | Střezimíř Eliáš Michal | BN | 17,27 | NP | 17,27 | |
87. | Lhenice Loukota Petr | TP | 17,28 | NP | 17,28 | |
88. | Křižovatka Strachota Jan | CH | 17,31 | 19,62 | 17,31 | |
89. | Rokytnice v Orlických horách Mamiňák Jan | RK | 17,36 | 17,36 | NP | |
90. | Cholupice Schwarz David | AB | 17,37 | 17,97 | 17,37 | |
91. | Kvasejovice Hulan Filip | BN | 17,37 | NP | 17,37 | |
92. | Cholupice Kulhánek Stanislav | AB | 17,38 | 17,38 | 20,14 | |
93. | Chlumec nad Cidlinou I Šaroun Jakub | HK | 17,40 | 17,95 | 17,40 | |
94. | Polesí Buzek Viktor | PE | 17,40 | 17,40 | 17,60 | |
95. | Třebovice Prokop Ondřej | OV | 17,52 | 17,52 | 18,77 | |
96. | Horní Hradiště Škrobánek Daniel | PS | 17,63 | 18,34 | 17,63 | |
97. | Frýdlant Lenhatr Jaromír | LI | 17,65 | 17,65 | 19,69 | |
98. | Velenka Hubáček Kryštof | NB | 17,69 | 17,69 | 18,66 | |
99. | Kyjovice Juchelka Martin | OP | 17,73 | NP | 17,73 | |
100. | Kyjovice Němec Filip | OP | 17,81 | NP | 17,81 | |
101. | Trusovice Krabica Tomáš | SY | 17,86 | 20,25 | 17,86 | |
102. | Frýdlant Ječný Tomáš | LI | 18,00 | NP | 18,00 | |
103. | Bratříkov Šourek Petr | JN | 18,10 | 19,29 | 18,10 | |
104. | Frýdlant Kytka Adam | LI | 18,25 | 18,25 | 18,93 | |
105. | Nedaříž Bajer David | SM | 18,30 | 18,30 | 29,52 | |
106. | Bystřice nad Úhlavou Rajšl Lukáš | KT | 18,44 | 18,44 | NP | |
107. | Střezimíř Bartoň David | BN | 18,45 | 20,30 | 18,45 | |
108. | Byšice Krajč Dominik | ME | 18,49 | 18,49 | 18,58 | |
109. | Hrdlořezy Horyna Michal | MB | 18,56 | 24,02 | 18,56 | |
110. | Hřibojedy Medlík Petr | TU | 18,60 | 18,60 | NP | |
111. | Hrdlořezy Kunst Martin | MB | 18,63 | 18,78 | 18,63 | |
112. | Třebovice Honus Jaroslav | OV | 18,65 | 18,65 | 43,51 | |
113. | Střezimíř Eliáš Lukáš | BN | 18,76 | 18,76 | 25,87 | |
114. | Všetaty Čurda Miroslav | ME | 18,76 | 21,38 | 18,76 | |
115. | Chlumec nad Cidlinou I Polák Jan | HK | 18,82 | NP | 18,82 | |
116. | Dřísy Schober Antonín | ME | 18,97 | 20,12 | 18,97 | |
117. | Hřibojedy Hillermann Tomáš | TU | 18,99 | 18,99 | 19,11 | |
118. | Byšice Macháček Martin | ME | 19,05 | 19,05 | NP | |
119. | Hrdlořezy Balicz Daniel | MB | 19,10 | 25,25 | 19,10 | |
120. | Český Dub I Dostál Pavel | LI | 19,34 | 56,28 | 19,34 | |
121. | Cholupice Schwarz Jakub | AB | 19,42 | 19,42 | 19,95 | |
122. | Dalešice Papay Patrik | JN | 19,60 | 23,09 | 19,60 | |
123. | Bystré Janovice Antal Filip | FM | 19,62 | 19,62 | NP | |
124. | Hrdlořezy Trajkovski Simeon | MB | 19,62 | 19,62 | 20,70 | |
125. | Břehy Hataš Lukáš | MB | 19,75 | 25,12 | 19,75 | |
126. | Písková Lhota Svoboda Jan | NB | 19,79 | 27,47 | 19,79 | |
127. | Střezimíř Trachta Vítek | BN | 19,93 | 19,93 | 24,54 | |
128. | Velenka Štrynek František | NB | 20,17 | NP | 20,17 | |
129. | Staré Heřminovy Cárach Tomáš | BR | 20,17 | 21,16 | 20,17 | |
130. | Dalešice Kopecký Martin | JN | 20,27 | 20,27 | NP | |
131. | Cholupice Dvořák Lukáš | AB | 20,62 | 20,62 | 24,18 | |
132. | Plesná Kuneš Martin | OV | 20,93 | 22,67 | 20,93 | |
133. | Byšice Bradáček Petr | ME | 21,34 | NP | 21,34 | |
134. | Kvasejovice Mašek Jaroslav | BN | 21,59 | 21,59 | 21,82 | |
135. | Velenka Král Miloslav | NB | 21,75 | 21,75 | 29,88 | |
136. | Bystré Janovice Mencl Jakub | FM | 21,88 | 21,88 | 21,99 | |
137. | Střezimíř Mrázek Lukáš | BN | 21,98 | NP | 21,98 | |
138. | Střezimíř Chochole Ondřej | BN | 22,25 | 24,91 | 22,25 | |
139. | Dalešice Psotiak Max | JN | 22,68 | NP | 22,68 | |
140. | Byšice Pikula Ondřej | ME | 22,73 | 22,73 | 23,26 | |
141. | Byšice Trnobranský Jakub | ME | 23,94 | NP | 23,94 | |
142. | Bystré Janovice Musil Ondřej | FM | 25,58 | 26,49 | 25,58 | |
143. | Bystřice nad Úhlavou Šota Marek | KT | 28,28 | 28,28 | 33,44 |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Morkovice Krejčí Kamila | KM | 12,89 | 27,51 | 12,89 | |
2. | Kamenec u Poličky Nováková Vendula | SY | 12,97 | NP | 12,97 | |
3. | Raškovice Švrčková Anežka | FM | 13,18 | 13,52 | 13,18 | |
4. | Sobíňov Adamcová Petra | HB | 13,39 | 13,39 | 13,72 | |
5. | Písková Lhota Nováková Lenka | NB | 13,48 | 14,25 | 13,48 | |
6. | Dolní Kounice Kadeřávková Anna | BO | 13,52 | 13,52 | 14,47 | |
7. | Trusovice Krabicová Dana | SY | 13,67 | 13,67 | 13,96 | |
8. | Skuteč Slezáková Tereza | CR | 13,70 | 13,70 | NP | |
8. | Morkovice Borovičková Kateřina | KM | 13,70 | 15,37 | 13,70 | |
10. | Malé Hoštice Kravarová Vendula | OP | 13,75 | 13,75 | 14,70 | |
11. | Morkovice Horáková Barbora | KM | 13,76 | 14,54 | 13,76 | |
12. | Skuteč Jonášová Tereza | CR | 13,77 | 13,77 | 13,86 | |
13. | Jarcová Geryková Tereza | VS | 13,83 | 13,83 | 14,52 | |
14. | Kamenec u Poličky Švábová Daniela | SY | 13,86 | 14,07 | 13,86 | |
15. | Nová Ves Bobrovská Adéla | OV | 13,90 | 13,90 | NP | |
16. | Jarcová Kociánová Klára | VS | 13,96 | 13,96 | 14,01 | |
17. | Raškovice Nytrová Barbora | FM | 13,98 | 14,87 | 13,98 | |
18. | Bludov Březinová Štěpánka | SU | 14,21 | 14,56 | 14,21 | |
19. | Bozkov Holcová Natálie Jana | SM | 14,34 | 14,34 | 15,30 | |
20. | Jarcová Rusková Kateřina | VS | 14,35 | 14,59 | 14,35 | |
21. | Bozkov Martínková Michaela | SM | 14,37 | 15,98 | 14,37 | |
22. | Seč Karlíková Lenka | PJ | 14,41 | 14,41 | NP | |
23. | Křešice Hyšplerová Anna | LT | 14,42 | 14,96 | 14,42 | |
24. | Raškovice Jančíková Nicola | FM | 14,44 | 16,76 | 14,44 | |
25. | Solanec pod Soláněm Křenková Darina | VS | 14,46 | 14,46 | NP | |
26. | Nedaříž Ježková Kateřina | SM | 14,50 | 14,50 | 18,30 | |
27. | Kojetice Navrátilová Veronika | TR | 14,54 | 17,31 | 14,54 | |
27. | Počátky Kadlecová Radka | HB | 14,54 | 14,54 | 14,64 | |
29. | Chlumec nad Cidlinou I Petružálková Anna | HK | 14,55 | 14,88 | 14,55 | |
30. | Čeperka Sedláková Kristýna | PA | 14,59 | 14,59 | NP | |
31. | Lučany nad Nisou Šulcová Adéla | JN | 14,68 | 14,68 | 15,27 | |
32. | Horní Bělá Třeštíková Jana | PS | 14,75 | 14,75 | 14,83 | |
32. | Krouna Chlupáčová Kristýna | CR | 14,75 | 14,85 | 14,75 | |
34. | Dolní Bukovsko Pernicová Lívia | CB | 14,82 | 14,82 | 16,69 | |
35. | Horní Hradiště Kalová Markéta | PS | 14,84 | 15,22 | 14,84 | |
36. | Heřmanice Jurkovská Lucie | OV | 14,85 | 14,85 | 15,84 | |
37. | Kvasejovice Pomahačová Lucie | BN | 14,86 | 14,86 | 15,27 | |
38. | Písková Lhota Homolková Valentýna | NB | 14,88 | 14,88 | NP | |
39. | Výčapy Svobodová Nikol | TR | 14,92 | 15,11 | 14,92 | |
40. | Lužná Bendlová Adéla | RA | 14,94 | 15,12 | 14,94 | |
41. | Skuteč Ptáčková Barbora | CR | 14,97 | 15,27 | 14,97 | |
42. | Křešice Hudcová Klára | LT | 14,99 | 17,80 | 14,99 | |
43. | Tuhaň Veselá Natálie | ME | 15,00 | 15,00 | 15,23 | |
44. | Krouna Svatoňová Pavlína | CR | 15,02 | 15,80 | 15,02 | |
45. | Doloplazy Štefová Martina | OL | 15,03 | 15,03 | 15,75 | |
46. | Horní Hradiště Pazgyerová Adéla | PS | 15,04 | 15,61 | 15,04 | |
47. | Uhlířské Janovice Sládková Radka | KH | 15,06 | 16,97 | 15,06 | |
48. | Kvasejovice Hulanová Barbora | BN | 15,16 | 16,73 | 15,16 | |
49. | Chlumec nad Cidlinou I Špásová Magda | HK | 15,21 | 17,16 | 15,21 | |
50. | Kyjovice Laryšová Kateřina | OP | 15,25 | 15,51 | 15,25 | |
50. | Bystřice nad Úhlavou Malá Klára | KT | 15,25 | 16,28 | 15,25 | |
52. | Dolní Bukovsko Nekolová Pavlína | CB | 15,29 | 15,29 | 16,01 | |
53. | Štěpánov Benešová Šárka | OL | 15,31 | 16,57 | 15,31 | |
54. | Sobíňov Titzová Lenka | HB | 15,39 | 16,06 | 15,39 | |
55. | Tuhaň Vaculíková Johanka | ME | 15,55 | 15,55 | 15,76 | |
55. | Dub nad Moravou Vystrčilová Clarisse | OL | 15,55 | 15,55 | 16,06 | |
57. | Dobřany Provazníková Michaela | PJ | 15,65 | 15,65 | NP | |
58. | Lužná Straková Eliška | RA | 15,68 | 18,50 | 15,68 | |
59. | Písková Lhota Kovaříková Martina | NB | 15,69 | 17,65 | 15,69 | |
60. | Sobíňov Adamcová Veronika | HB | 15,80 | 15,80 | NP | |
61. | Trusovice Wildungová Michaela | SY | 15,83 | 15,83 | 15,98 | |
62. | Horní Bělá Pešíková Klára | PS | 15,88 | 16,88 | 15,88 | |
63. | Bozkov Rydvalová Dana | SM | 15,90 | 19,37 | 15,90 | |
64. | Bystřice nad Úhlavou Babková Marcela | KT | 15,91 | 15,91 | NP | |
65. | Skuteč Jonášová Andrea | CR | 15,92 | 16,38 | 15,92 | |
66. | Horní Hradiště Issiridirová Sofia | PS | 15,94 | 16,12 | 15,94 | |
67. | Dolní Bečva Vachunová Markéta | VS | 15,96 | 15,96 | 25,35 | |
68. | Krouna Pavlišová Denisa | CR | 15,98 | 16,72 | 15,98 | |
69. | Lučany nad Nisou Langová Alžběta | JN | 15,99 | 16,67 | 15,99 | |
70. | Kamenec u Poličky Petržálková Markéta | SY | 16,01 | 17,20 | 16,01 | |
71. | Dolní Bukovsko Šimánková Veronika | CB | 16,02 | 16,02 | 20,14 | |
72. | Tuhaň Hladíková Adéla | ME | 16,09 | 16,09 | 16,34 | |
72. | Oznice Skýpalová Karolína | VS | 16,09 | 19,21 | 16,09 | |
74. | Štěpánkovice Kramařová Kristýna | OP | 16,11 | 19,73 | 16,11 | |
75. | Markvartovice Horčičková Karolína | OP | 16,15 | 48,09 | 16,15 | |
76. | Tuhaň Krivokapičová Martina | ME | 16,17 | 16,17 | 16,62 | |
77. | Dolní Měcholupy Vojtová Kristýna | AB | 16,20 | 16,20 | NP | |
78. | Lučany nad Nisou Zvěřinová Karolína | JN | 16,22 | 16,22 | 18,08 | |
79. | Staré Heřminovy Žižková Ester | BR | 16,26 | 22,50 | 16,26 | |
80. | Frýdlant Nováková Nikola | LI | 16,33 | 18,06 | 16,33 | |
81. | Nové Syrovice Stará Klára | TR | 16,34 | 16,34 | 17,50 | |
82. | Výčapy Ošmerová Kateřina | TR | 16,40 | 16,40 | 17,08 | |
82. | Štěpánov Křepelková Nela | OL | 16,40 | 16,40 | NP | |
84. | Sloup Hrušková Barbora | PZ | 16,41 | 19,06 | 16,41 | |
84. | Bozkov Marková Alena | SM | 16,41 | 22,13 | 16,41 | |
84. | Nová Ves Lefnerová Karolína | OV | 16,41 | NP | 16,41 | |
87. | Trusovice Spáčilová Pavla | SY | 16,43 | 16,43 | 16,69 | |
88. | Uhlířské Janovice Bílková Vendula | KH | 16,47 | 31,99 | 16,47 | |
89. | Dřísy Zubalíková Lucie | ME | 16,48 | 16,48 | 17,41 | |
90. | Heřmanice Kozelská Vendula | OV | 16,52 | 16,52 | 19,43 | |
91. | Dobřany Provazníková Monika | PJ | 16,55 | 16,92 | 16,55 | |
92. | Štěpánov Uličná Michaela | OL | 16,62 | 16,88 | 16,62 | |
93. | Frýdlant Neumanová Drahomíra | LI | 16,64 | 16,64 | 17,20 | |
94. | Byšice Komeštíková Kristýna | ME | 16,65 | 20,11 | 16,65 | |
95. | Tuhaň Fabianová Klárka | ME | 16,71 | 16,71 | 18,08 | |
96. | Výčapy Dobešová Aneta | TR | 16,75 | 17,04 | 16,75 | |
97. | Oznice Rudolecká Hana | VS | 16,80 | 16,80 | 17,20 | |
98. | Písková Lhota Rádlová Eliška | NB | 16,95 | 18,23 | 16,95 | |
99. | Kvasejovice Heranová Petra | BN | 17,04 | 17,04 | 18,58 | |
100. | Horní Hradiště Bystroňová Klára | PS | 17,10 | 17,10 | 17,31 | |
101. | Malé Hoštice Wehovská Vendula | OP | 17,15 | 17,15 | 19,35 | |
102. | Tuhaň Šelemberková Markéta | ME | 17,17 | 17,99 | 17,17 | |
103. | Raškovice Dolechová Michaela | FM | 17,27 | 18,11 | 17,27 | |
104. | Nová Ves Bůžková Tereza | OV | 17,31 | NP | 17,31 | |
105. | Dobřany Kudličková Michaela | PJ | 17,32 | 18,97 | 17,32 | |
106. | Tuhaň Rychtaříková Michala | ME | 17,33 | 17,65 | 17,33 | |
107. | Dolní Měcholupy Popsimovová Klára | AB | 17,46 | 17,46 | 17,80 | |
108. | Písková Lhota Jandová Klára | NB | 17,47 | 21,37 | 17,47 | |
109. | Dolní Bukovsko Vořechová Michaela | CB | 17,50 | NP | 17,50 | |
110. | Rokytnice v Orlických horách Čtvrtlíková Libuše | RK | 17,59 | 17,95 | 17,59 | |
111. | Dub nad Moravou Pohlídalová Petra | OL | 17,79 | 21,13 | 17,79 | |
112. | Lhenice Vyskočilová Eliška | TP | 17,96 | 17,96 | 19,14 | |
113. | Byšice Vlčková Tereza | ME | 18,21 | 20,38 | 18,21 | |
114. | Bozkov Kunceová Petra | SM | 18,44 | 22,57 | 18,44 | |
115. | Písková Lhota Kubenková Barbora | NB | 18,76 | NP | 18,76 | |
116. | Dobroslavice Fialová Tereza | OP | 18,77 | 18,77 | 19,31 | |
117. | Malé Hoštice Pekárková Nela | OP | 18,86 | 39,18 | 18,86 | |
118. | Dolní Bukovsko Bartošová Daniela | CB | 18,94 | 43,39 | 18,94 | |
119. | Bratříkov Černá Kateřina | JN | 19,08 | 24,75 | 19,08 | |
120. | Rokytnice v Orlických horách Horáková Alice | RK | 19,13 | 19,13 | 21,47 | |
121. | Byšice Korousová Nela | ME | 19,23 | 22,03 | 19,23 | |
122. | Lhenice Pauzová Štěpánka | TP | 19,55 | 22,15 | 19,55 | |
123. | Heřmanice Dobošová Veronika | OV | 19,83 | 19,83 | NP | |
124. | Český Dub I Medunová Marie | LI | 19,93 | NP | 19,93 | |
125. | Komárovice Málková Adéla | VS | 20,00 | 20,00 | 20,83 | |
126. | Bratříkov Daníčková Daniela | JN | 20,19 | 20,19 | 21,54 | |
127. | Malé Hoštice Nováková Eliška | OP | 20,20 | 20,20 | 21,47 | |
128. | Komárovice Kindová Julie | VS | 20,21 | 20,21 | 20,42 | |
129. | Dolní Bečva Ručková Aneta | VS | 20,26 | 22,91 | 20,26 | |
130. | Komárovice Vavřínová Gabriela | VS | 20,38 | 23,52 | 20,38 | |
131. | Tuhaň Šťastná Vendula | ME | 20,89 | 20,89 | 21,11 | |
132. | Štěpánkovice Vitasková Patricie | OP | 20,94 | 20,94 | 22,50 | |
133. | Dolní Bečva Solanská Věra | VS | 21,32 | 22,24 | 21,32 | |
134. | Křižovatka Krbcová Eliška | CH | 21,59 | 24,03 | 21,59 | |
135. | Odolenovice Jirošová Jasmína | JN | 21,65 | NP | 21,65 | |
136. | Dolní Bečva Ondrušková Tereza | VS | 22,34 | 22,34 | NP | |
137. | Komárovice Bártová Lenka | VS | 24,73 | 24,73 | NP | |
138. | Byšice Chalupová Klára | ME | 25,91 | 25,91 | NP | |
139. | Plesná Kalinová Aneta | OV | 28,35 | NP | 28,35 | |
140. | Odolenovice Malátová Vendula | JN | 33,55 | 54,88 | 33,55 |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nová Ves Rerko Michal | OV | 14,50 | 14,50 | 19,40 | |
2. | Lhenice Vlček Jan | TP | 14,84 | 17,82 | 14,84 | |
3. | Třebovice Stolař Lukáš | OV | 14,88 | 15,24 | 14,88 | |
4. | Morkovice Vymazal Vít | KM | 14,94 | 14,94 | 15,46 | |
5. | Křešice Hudec Jan | LT | 15,02 | 15,15 | 15,02 | |
6. | Cholupice Kulhánek Ondřej | AB | 15,29 | 15,29 | 16,38 | |
7. | Dolní Bukovsko Jindra Matěj | CB | 15,41 | 15,41 | 29,37 | |
8. | Výčapy Svoboda Adam | TR | 15,47 | 15,47 | 17,11 | |
8. | Výčapy Svoboda Tomáš | TR | 15,47 | 16,20 | 15,47 | |
10. | Morkovice Janík Michal | KM | 15,48 | 15,48 | 16,10 | |
11. | Byšice Pecháček Daniel | ME | 15,85 | 15,86 | 15,85 | |
12. | Písková Lhota Šteigl Jan | NB | 16,10 | 16,99 | 16,10 | |
13. | Bludov Jašek Ondřej | SU | 16,12 | 18,48 | 16,12 | |
14. | Dolní Bukovsko Jindra Josef | CB | 16,22 | NP | 16,22 | |
15. | Střezimíř Knotek Tomáš | BN | 16,33 | 16,33 | 16,82 | |
16. | Cholupice Mohamed Hafiz Adam | AB | 16,46 | 16,46 | 20,00 | |
17. | Hrdlořezy Štěpánek Ladislav | MB | 16,47 | 16,47 | 18,39 | |
18. | Seč Šulc Martin | PJ | 16,52 | 17,77 | 16,52 | |
19. | Heřmanice Svačina Ondřej | OV | 16,55 | 17,02 | 16,55 | |
20. | Střezimíř Králík Tomáš | BN | 16,66 | 17,74 | 16,66 | |
21. | Štěpánov Karafiát Vít | OL | 16,73 | 16,73 | NP | |
22. | Hrdlořezy Bělský Jan | MB | 17,02 | 17,02 | 18,30 | |
23. | Skuteč Kábele Ondřej | CR | 17,08 | 22,39 | 17,08 | |
24. | Štěpánov Zelenka Ondřej | OL | 17,09 | 17,09 | 22,35 | |
25. | Kostomlátky Král Matěj | NB | 17,10 | 17,13 | 17,10 | |
26. | Písková Lhota Meišner Samuel | NB | 17,31 | 17,60 | 17,31 | |
27. | Hřibojedy Medlík František | TU | 17,61 | 17,61 | 18,10 | |
28. | Starý Lískovec Sport Novák Ondřej | BM | 17,64 | 17,87 | 17,64 | |
29. | Cholupice Koubek Jakub | AB | 17,79 | 17,95 | 17,79 | |
30. | Dolní Bukovsko Dudlíček Štěpán | CB | 17,88 | 17,88 | 19,07 | |
31. | Oznice Holčák Tomáš | VS | 17,92 | 23,55 | 17,92 | |
32. | Milotice nad Bečvou Šuba Šimon | PR | 18,20 | 18,92 | 18,20 | |
33. | Bludov Matějček David | SU | 18,22 | 18,22 | 18,90 | |
34. | Krouna Filipi David | CR | 18,30 | 18,30 | 20,13 | |
35. | Všetaty Toman Vojtěch | ME | 18,59 | 18,82 | 18,59 | |
36. | Tuhaň Kužel Filip | ME | 18,65 | 18,65 | 19,16 | |
37. | Sloup Nástraha Adam | PZ | 18,87 | 21,90 | 18,87 | |
38. | Krouna Janko Lukáš | CR | 19,00 | 19,00 | 19,06 | |
39. | Všetaty Sosnovec Šimon | ME | 19,01 | 20,45 | 19,01 | |
40. | Tuhaň Jaroš Jiří | ME | 19,10 | 25,84 | 19,10 | |
41. | Třebovice Gelnar Matěj | OV | 19,20 | 19,20 | NP | |
42. | Chlumec nad Cidlinou I Nováček Petr | HK | 19,23 | 23,09 | 19,23 | |
43. | Dřísy Mališka Jakub | ME | 19,32 | 26,91 | 19,32 | |
44. | Písková Lhota Stýblo Jakub | NB | 19,35 | 26,88 | 19,35 | |
45. | Lhenice Karban Adam | TP | 19,54 | 19,61 | 19,54 | |
46. | Kostomlátky Krpata Michal | NB | 19,64 | 19,64 | 20,96 | |
47. | Střezimíř Kostka Robert | BN | 19,65 | 19,65 | 20,85 | |
48. | Krouna Bělský Adam | CR | 19,68 | 21,13 | 19,68 | |
49. | Dřísy Krejza Matěj | ME | 19,69 | 19,69 | NP | |
50. | Stráž nad Nisou Kvapil Lukáš | LI | 19,79 | NP | 19,79 | |
51. | Sloup Nepraš Vojtěch | PZ | 19,82 | 20,32 | 19,82 | |
51. | Výčapy Svoboda Mikuláš | TR | 19,82 | 19,82 | NP | |
53. | Tuhaň Klapka Matěj | ME | 19,83 | 19,83 | 20,00 | |
54. | Dolní Bečva Kretek Matěj | VS | 19,90 | 23,32 | 19,90 | |
55. | Písková Lhota Zradička Filip | NB | 19,99 | 19,99 | 20,28 | |
56. | Chlumec nad Cidlinou I Hampl Daniel | HK | 20,04 | 20,49 | 20,04 | |
57. | Štěpánov Mihulka Ondřej | OL | 20,09 | 20,09 | 21,05 | |
57. | Chlumec nad Cidlinou I Holan Ondřej | HK | 20,09 | NP | 20,09 | |
59. | Sloup Jelínek Matyáš | PZ | 20,16 | 20,16 | 21,08 | |
60. | Doloplazy Zbořil Martin | OL | 20,20 | 20,72 | 20,20 | |
61. | Frýdlant Ptáček Matěj | LI | 20,24 | 21,19 | 20,24 | |
62. | Horní Hradiště Budzinski Marek | PS | 20,30 | 20,91 | 20,30 | |
63. | Krouna Janko Ondřej | CR | 20,37 | 23,91 | 20,37 | |
64. | Raškovice Švrček Jozef | FM | 20,44 | 20,44 | 26,81 | |
65. | Kvasejovice Částka Vojtěch | BN | 20,67 | 23,34 | 20,67 | |
66. | Čeperka Hruboň Tobias | PA | 20,83 | 20,83 | 27,18 | |
67. | Kvasejovice Skalický Matěj | BN | 20,96 | 21,62 | 20,96 | |
68. | Seč Konečný Ondra | PJ | 21,02 | 21,02 | 22,31 | |
69. | Dolní Bečva Blinka Jan | VS | 21,07 | 26,18 | 21,07 | |
70. | Sloup Kula Matyáš | PZ | 21,20 | 21,90 | 21,20 | |
71. | Komárovice Bárta Michal | VS | 21,23 | NP | 21,23 | |
72. | Písková Lhota Crkal Ondřej | NB | 21,55 | 21,55 | 23,83 | |
73. | Všetaty Čurda Pavel | ME | 21,67 | 21,67 | NP | |
74. | Plesná Kováč Antonín | OV | 21,70 | 21,70 | 26,47 | |
75. | Chlumec nad Cidlinou I Srdínko Jiří | HK | 21,92 | 23,22 | 21,92 | |
76. | Seč Konečný Matouš | PJ | 22,19 | 27,96 | 22,19 | |
76. | Plesná Kůrka Jiří | OV | 22,19 | 22,19 | 34,00 | |
78. | Štěpánov Kunhart Jan | OL | 22,22 | 22,22 | 25,76 | |
79. | Hrdlořezy Knotek Jakub | MB | 22,33 | 22,33 | 22,73 | |
80. | Choustníkovo Hradiště Kumpoch Martin | TU | 22,62 | 22,62 | 23,12 | |
81. | Dobroslavice Durlák Daniel | OP | 22,68 | 30,31 | 22,68 | |
82. | Byšice Krejčí František | ME | 22,71 | 27,52 | 22,71 | |
83. | Hřibojedy Čermák Jakub | TU | 22,76 | 22,76 | 24,12 | |
83. | Tuhaň Krautschneider Patrik | ME | 22,76 | 22,76 | NP | |
85. | Čeperka Hruboň Matyas | PA | 22,78 | 29,62 | 22,78 | |
86. | Dolní Bečva Kretek Tomáš | VS | 22,90 | 22,90 | 48,59 | |
87. | Komárovice Benda Jan | VS | 22,91 | 22,91 | 24,60 | |
88. | Dřísy Rejšek Jakub | ME | 22,95 | 22,95 | 23,82 | |
89. | Čeperka Kudláček Jakub | PA | 22,96 | 23,72 | 22,96 | |
90. | Cholupice Nekovář Filip | AB | 22,97 | 22,97 | 24,58 | |
91. | Písková Lhota Stýblo Radim | NB | 23,06 | 23,06 | 24,84 | |
92. | Kostomlátky Holas David | NB | 23,10 | 23,10 | 23,88 | |
93. | Dřísy Rejšek Adam | ME | 23,13 | 23,38 | 23,13 | |
94. | Tuhaň Veselý Jakub | ME | 23,14 | 24,82 | 23,14 | |
95. | Střezimíř Prucek Matěj | BN | 23,33 | 23,33 | 25,48 | |
96. | Belarus ( Bělorusko ) Petrášek Matěj | - | 23,36 | NP | 23,36 | |
97. | Byšice Maňo Vojtěch | ME | 23,44 | 29,30 | 23,44 | |
98. | Kvasejovice Žemlička Vojtěch | BN | 23,52 | 23,52 | 24,78 | |
99. | Dolní Bukovsko Bárta Štěpán | CB | 23,72 | NP | 23,72 | |
100. | Kostomlátky Král Daniel | NB | 23,88 | 31,95 | 23,88 | |
101. | Krouna Broulík Tomáš | CR | 24,00 | 24,00 | 28,20 | |
102. | Byšice Hais Kryštof Robin | ME | 24,31 | NP | 24,31 | |
103. | Choustníkovo Hradiště Říha Vojtěch Jan | TU | 24,34 | 25,91 | 24,34 | |
104. | Hrdlořezy Hofmann David | MB | 24,50 | 27,55 | 24,50 | |
105. | Lužná Ullrich Radek | RA | 24,58 | 28,38 | 24,58 | |
106. | Cholupice Šťastný Matěj | AB | 24,64 | 24,64 | 31,24 | |
107. | Lučany nad Nisou Havel Richard | JN | 24,69 | 24,69 | 27,81 | |
108. | Dalešice Rose Tomáš | JN | 25,90 | 25,90 | NP | |
109. | Chlumec nad Cidlinou I Liebich Adam | HK | 25,95 | 25,95 | 27,25 | |
110. | Stráž nad Nisou Kasper Vojtěch | LI | 26,93 | NP | 26,93 | |
111. | Křižovatka Krásný Tomáš Vincent | CH | 27,00 | 27,96 | 27,00 | |
112. | Tuhaň Janeček Vojtěch | ME | 27,18 | NP | 27,18 | |
113. | Plesná Kalina David | OV | 27,28 | 27,28 | 33,12 | |
114. | Dolní Bečva Kubíček Vojtěch | VS | 27,37 | 27,37 | 55,99 | |
115. | Přízřenice Konečný Pavel | BM | 27,39 | 27,39 | 32,06 | |
116. | Trusovice Streck Radim | SY | 28,05 | 28,05 | 31,00 | |
117. | Hrdlořezy Horyna Jakub | MB | 28,41 | 28,41 | 29,13 | |
118. | Nová Ves u Bakova Vymazal Matěj | MB | 28,49 | 28,49 | 29,44 | |
119. | Stráž nad Nisou Žampa Petr | LI | 29,41 | 29,41 | NP | |
120. | Dalešice Lucke Jan | JN | 31,24 | 31,24 | 31,88 | |
121. | Nová Ves u Bakova Volák Jan | MB | 32,68 | 32,68 | NP | |
122. | Přízřenice Vinkler Matyáš | BM | 33,50 | 37,19 | 33,50 | |
123. | Starý Lískovec Sport Všianský Vít | BM | 34,62 | 34,62 | 34,82 | |
124. | Nová Ves u Bakova Rejzek Michal | MB | 34,80 | NP | 34,80 | |
125. | Byšice Hora Ondřej | ME | 36,12 | NP | 36,12 | |
126. | Přízřenice Sycha Ondřej | BM | 39,18 | 39,62 | 39,18 | |
127. | Přízřenice Löffler Adam | BM | 52,41 | 52,41 | NP | |
128. | Střezimíř Kostka Jakub | BN | 74,88 | NP | 74,88 |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Staré Heřminovy Krpcová Kristýna | BR | 14,93 | 15,84 | 14,93 | |
1. | Výčapy Drápelová Sára | TR | 14,93 | 14,93 | 15,44 | |
3. | Sloup Jelínková Barbora | PZ | 15,08 | NP | 15,08 | |
4. | Výčapy Bulová Nikola | TR | 15,27 | 16,80 | 15,27 | |
5. | Kojetice Navrátilová Eliška | TR | 15,32 | 15,32 | 15,93 | |
6. | Bludov Jílková Vendula | SU | 15,42 | 15,42 | NP | |
7. | Raškovice Kotásková Bára | FM | 15,51 | 16,13 | 15,51 | |
8. | Březová nad Svitavou Štinčíková Magdaléna | SY | 15,56 | 15,75 | 15,56 | |
9. | Morkovice Podrazilová Natálie | KM | 16,03 | 16,60 | 16,03 | |
10. | Krouna Chlupáčová Agáta | CR | 16,39 | 18,52 | 16,39 | |
11. | Bludov Ženčáková Lucie | SU | 16,56 | 16,56 | 17,28 | |
12. | Dolní Bukovsko Zahradníková Andrea | CB | 16,58 | 16,58 | 18,28 | |
13. | Bludov Kulhajová Natálie | SU | 16,80 | 18,32 | 16,80 | |
14. | Střezimíř Brázdová Linda | BN | 16,95 | 16,95 | 17,73 | |
15. | Morkovice Horáková Aneta | KM | 16,97 | 19,71 | 16,97 | |
16. | Malé Hoštice Pfllegrová Hana | OP | 17,13 | 18,17 | 17,13 | |
17. | Doloplazy Zbořilová Anna | OL | 17,32 | 17,43 | 17,32 | |
18. | Křižovatka Jandová Lucie | CH | 17,69 | 17,69 | 18,53 | |
19. | Skuteč Bubeníčková Denisa | CR | 17,77 | 17,77 | NP | |
20. | Lužná Matušková Nela | RA | 17,88 | 18,82 | 17,88 | |
21. | Bozkov Martínková Marie | SM | 18,31 | 18,31 | NP | |
22. | Nová Ves Šustová Nikola | OV | 18,48 | 18,48 | 19,24 | |
23. | Nová Ves Nováková Martina | OV | 18,60 | 25,02 | 18,60 | |
24. | Střezimíř Eliášová Lada | BN | 19,10 | 21,72 | 19,10 | |
25. | Hřibojedy Hillermannová Nela | TU | 19,27 | 24,87 | 19,27 | |
26. | Trusovice Spáčilová Michaela | SY | 19,36 | 19,67 | 19,36 | |
27. | Malé Hoštice Kravarová Veronika | OP | 19,55 | 22,25 | 19,55 | |
28. | Byšice Macháčková Leontýna | ME | 19,67 | 19,67 | 20,88 | |
29. | Lužná Tothová Berenika | RA | 19,70 | 19,70 | 21,68 | |
30. | Bludov Krystková Šárka | SU | 19,73 | 19,73 | NP | |
31. | Huť Strelová Nataša | JN | 19,89 | 20,15 | 19,89 | |
32. | Dolní Bukovsko Jindrová Anděla | CB | 20,11 | 20,41 | 20,11 | |
33. | Skuteč Zavoralová Karolína | CR | 20,12 | 20,12 | NP | |
34. | Písková Lhota Gajdošová Kateřina | NB | 20,46 | 21,85 | 20,46 | |
35. | Lužná Lužná Elena | RA | 20,67 | 20,67 | 22,78 | |
36. | Kostomlátky Mládenková Tereza | NB | 20,74 | 24,36 | 20,74 | |
37. | Hřibojedy Janečková Michaela | TU | 20,84 | 21,89 | 20,84 | |
38. | Sloup Fialová Aneta | PZ | 21,01 | 24,45 | 21,01 | |
39. | Lužná Roučová Eliška | RA | 21,10 | 21,58 | 21,10 | |
40. | Hřibojedy Vtípilová Alice | TU | 21,18 | 21,18 | 23,42 | |
41. | Břehy Uhrecká Eliška | MB | 21,21 | 25,66 | 21,21 | |
42. | Střezimíř Eliášová Anna | BN | 21,58 | 24,39 | 21,58 | |
43. | Dolní Bečva Mikudová Aneta | VS | 21,76 | 21,98 | 21,76 | |
44. | Choustníkovo Hradiště Janáková Barbora | TU | 21,77 | 21,77 | 24,05 | |
45. | Malé Hoštice Grygarčíková Adéla | OP | 21,98 | 25,02 | 21,98 | |
45. | Frýdlant Koktová Natálie | LI | 21,98 | 21,98 | 24,24 | |
47. | Trusovice Krausová Anna | SY | 22,00 | 22,00 | NP | |
48. | Byšice Maňová Apolena | ME | 22,30 | 22,59 | 22,30 | |
49. | Písková Lhota Urbanová Adina | NB | 22,55 | NP | 22,55 | |
50. | Hřibojedy Medlíková Anna | TU | 22,58 | 22,98 | 22,58 | |
51. | Lhenice Tušinská Petra | TP | 22,75 | NP | 22,75 | |
51. | Třebovice Fričová Nikol | OV | 22,75 | 22,75 | 30,57 | |
53. | Písková Lhota Martinová Barbora | NB | 22,93 | 26,71 | 22,93 | |
54. | Lhenice Poláková Adéla | TP | 23,07 | NP | 23,07 | |
55. | Dřísy Pokorná Eliška | ME | 23,13 | 23,13 | 25,10 | |
56. | Dolní Bukovsko Jindrová Adéla | CB | 23,32 | NP | 23,32 | |
57. | Lužná Roučová Karolína | RA | 23,49 | 25,55 | 23,49 | |
58. | Lhenice Vyskočilová Vendula | TP | 23,73 | 23,73 | 25,43 | |
59. | Nová Ves Maturová Karolína | OV | 23,84 | NP | 23,84 | |
60. | Čeperka Doležalová Adéla | PA | 24,26 | 40,50 | 24,26 | |
61. | Chlumec nad Cidlinou I Silvarová Tereza | HK | 24,27 | 25,31 | 24,27 | |
62. | Lučany nad Nisou Langová Eliška | JN | 24,28 | NP | 24,28 | |
63. | Dolní Bečva Babincová Pavlínka | VS | 24,67 | 24,67 | 26,72 | |
64. | Kvasejovice Mašková Šárka | BN | 24,92 | 36,93 | 24,92 | |
65. | Kyjovice Křistková Natálie | OP | 24,94 | 24,94 | 32,69 | |
66. | Chlumec nad Cidlinou I Zborníková Milada | HK | 25,19 | 27,98 | 25,19 | |
67. | Bozkov Kunceová Bára | SM | 25,60 | 29,19 | 25,60 | |
68. | Střezimíř Šimková Kamila | BN | 25,65 | NP | 25,65 | |
69. | Vědomice Šidláková Zuzana | LT | 25,74 | 25,74 | 26,05 | |
70. | Frýdlant Kančiová Tereza | LI | 25,77 | NP | 25,77 | |
71. | Všetaty Hadrbolcová Jana | ME | 25,80 | 26,42 | 25,80 | |
72. | Střezimíř Gazdová Alice | BN | 25,90 | NP | 25,90 | |
73. | Skuteč Kadlecová Linda | CR | 26,82 | NP | 26,82 | |
74. | Byšice Krajčová Lucie | ME | 26,95 | 28,63 | 26,95 | |
75. | Chlumec nad Cidlinou I Kvasničková Kateřina | HK | 27,34 | 27,34 | 27,64 | |
76. | Nová Ves u Bakova Kubátová Denisa | MB | 27,46 | 27,46 | NP | |
77. | Štěpánov Vtípilová Karolína | OL | 27,49 | 27,49 | 28,11 | |
78. | Lučany nad Nisou Štrynclová Anna | JN | 28,47 | 32,06 | 28,47 | |
79. | Dalešice Psotiaková Natali | JN | 28,66 | 28,66 | 28,72 | |
80. | Horní Hradiště Goluchová Karolina | PS | 28,96 | NP | 28,96 | |
81. | Odolenovice Malátová Michaela | JN | 29,41 | 37,84 | 29,41 | |
82. | Kostomlátky Krpatová Barbora | NB | 29,61 | 34,62 | 29,61 | |
83. | Odolenovice Jirošová Leontýna | JN | 31,02 | NP | 31,02 | |
84. | Střezimíř Fürová Kristýna | BN | 31,29 | 31,94 | 31,29 | |
85. | Břehy Hatašová Karolína | MB | 31,37 | 34,69 | 31,37 | |
86. | Předlánce Čejková Darina | LI | 31,79 | NP | 31,79 | |
87. | Komárovice Maryšková Nikola | VS | 33,22 | 33,22 | 37,76 | |
88. | Bukovina u Čisté Ježková Karolína | SM | 33,83 | 33,83 | NP | |
89. | Malé Hoštice Klingerová Sabina | OP | 34,07 | 39,61 | 34,07 | |
90. | Bratříkov Šírková Anežka | JN | 36,29 | 36,29 | NP | |
91. | Předlánce Vrabcová Nela | LI | 36,48 | NP | 36,48 | |
92. | Předlánce Čejková Veronika | LI | 36,81 | NP | 36,81 | |
93. | Bratříkov Štěpánová Bára | JN | 39,15 | 39,15 | NP | |
94. | Smržovka Engelová Lucie | JN | 49,28 | 49,28 | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře