Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | https://www.facebook.com/events/2257472021133446/ |
Kdy: | 01. 06. 2019 12:00 |
Kontakt: | Jaroslav Mareš |
Telefon: | +420 607 550 003 |
Okres: | Prachatice |
Kraj: | Jihočeský |
Zadal: | Tlumič |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zahorčice | ST | 16,86 | 16,86 | 16,34 | |
2. | Tálín | PI | 17,09 | 16,54 | 17,09 | |
3. | Únětice 1911 A | PJ | 17,15 | 16,87 | 17,15 | |
4. | Ledenice | CB | 17,69 | 17,67 | 17,69 | |
5. | Srubec | CB | 17,71 | 17,71 | 17,00 | |
6. | Holubov | CK | 17,83 | 17,81 | 17,83 | |
7. | Nevřeň | PS | 17,98 | 17,77 | 17,98 | |
8. | Jaronice | CB | 18,04 | 18,04 | 17,99 | |
9. | Štichovice | PS | 18,17 | 17,52 | 18,17 | |
10. | Chlum B | CK | 18,20 | 17,60 | 18,20 | |
11. | Kolence | JH | 18,22 | 18,22 | 17,57 | |
12. | Krč | PI | 18,39 | 18,12 | 18,39 | |
13. | Šipoun | PT | 18,57 | 18,57 | 17,34 | |
14. | Bezdědovice | ST | 18,61 | 18,60 | 18,61 | |
15. | Lišov A | CB | 18,68 | 17,20 | 18,68 | |
16. | Mochtín | KT | 18,76 | 18,50 | 18,76 | |
17. | Horní Kamenice | DO | 18,85 | 18,85 | 17,85 | |
18. | Zahorčice | KT | 19,23 | 19,23 | 19,16 | |
19. | Netřebice | CK | 19,26 | 19,26 | 18,35 | |
20. | Útušice | PJ | 19,35 | 19,35 | 17,96 | |
21. | Mokrouše | PJ | 19,37 | 19,37 | 17,96 | |
21. | Vranovice | PB | 19,37 | 19,27 | 19,37 | |
23. | Výškovice | PT | 19,62 | 19,62 | 19,36 | |
24. | Milenovice | PI | 19,63 | 18,69 | 19,63 | |
25. | Bolkov | PJ | 19,76 | 19,76 | 19,30 | |
26. | Oprechtice | DO | 19,81 | 18,52 | 19,81 | |
27. | Budilov | PT | 19,86 | 18,13 | 19,86 | |
28. | Přísečná A | CK | 20,10 | 19,20 | 20,10 | |
29. | Třísov | CK | 21,89 | 18,51 | 21,89 | |
30. | Žebnice | PS | 22,01 | 22,01 | 18,89 | |
31. | Chrást | PB | 23,08 | 22,91 | 23,08 | |
32. | Slavošovice | CB | 23,60 | 23,60 | 21,48 | |
33. | Úněšov | PS | 23,93 | 26,14 | 23,93 | |
34. | Soběnov | CK | 32,98 | 32,98 | 32,98 | |
35. | Lišov B | CB | NP | - | - | |
35. | Dehtín | KT | NP | - | - | |
35. | Únětice 1911 B | PJ | NP | - | - | |
35. | Vlkovice | CB | NP | - | - | |
35. | Žernovice | PT | NP | - | - | |
35. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | NP | - | - | |
35. | Štítary | DO | NP | - | - | |
35. | Robčice | PJ | NP | - | - | |
35. | Novosedly | ST | NP | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poděvousy | DO | 18,23 | 18,23 | 17,15 | |
2. | Hradec | PJ | 18,34 | 18,34 | 18,17 | |
3. | Úněšov | PS | 18,37 | 18,13 | 18,37 | |
4. | Hrdějovice B | CB | 18,85 | 16,83 | 18,85 | |
5. | Holubov | CK | 19,24 | 16,84 | 19,24 | |
6. | Žernovice | PT | 19,64 | 17,69 | 19,64 | |
7. | Dehtín | KT | 20,17 | 18,56 | 20,17 | |
8. | Vacov A | PT | 21,58 | 21,37 | 21,58 | |
9. | Srubec | CB | 23,06 | 19,00 | 23,06 | |
10. | Mydlovary | CB | 23,33 | 23,33 | 20,47 | |
11. | Lišov A | CB | 25,26 | 23,33 | 25,26 | |
12. | Oprechtice | DO | 27,86 | 22,03 | 27,86 | |
13. | Chlum | CK | 28,27 | 19,64 | 28,27 | |
14. | Štichovice | PS | 29,29 | 28,32 | 29,29 | |
15. | Lišov B | CB | 29,60 | 29,23 | 29,60 | |
16. | Výškovice | PT | 34,70 | 31,29 | 34,70 | |
17. | Hlubyně | PB | NP | - | - | |
17. | Ledenice | CB | NP | - | - | |
17. | Únětice 1911 | PJ | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Přípravka žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vacov | PT | 25,59 | 26,06 | 26,06 | 2019/07/06 | Plamen útok, sklopka |
2. | Budilov | PT | 27,10 | 25,38 | 27,10 | 2019/07/06 | Plamen útok, sklopka |
3. | Vacov | PT | - | - | 32,62 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
4. | Budilov | PT | - | - | 54,76 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chlum | CK | - | - | 12,87 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
2. | Třísov | CK | - | - | 13,77 | 2017/07/08 | Plamen útok, sklopka |
3. | Dolany | PT | - | - | 14,77 | 2017/07/08 | Plamen útok, sklopka |
4. | Střelské Hoštice | ST | 15,06 | 15,05 | 15,06 | 2019/07/06 | Plamen útok, sklopka |
5. | Vacov | PT | 14,96 | 15,47 | 15,47 | 2019/07/06 | Plamen útok, sklopka |
6. | Vacov | PT | - | - | 15,70 | 2017/07/08 | Plamen útok, sklopka |
7. | Jáma | PT | - | - | 16,38 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
8. | Dřešín | ST | 15,57 | 16,80 | 16,80 | 2019/07/06 | Plamen útok, sklopka |
9. | Vacov | PT | - | - | 16,95 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
10. | Benešova Hora | PT | - | - | 17,22 | 2017/07/08 | Plamen útok, sklopka |
11. | Dřešín | ST | - | - | 17,25 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
12. | Dolany | PT | - | - | 17,28 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
13. | Budilov | PT | 16,61 | 17,50 | 17,50 | 2019/07/06 | Plamen útok, sklopka |
14. | Jáma | PT | - | - | 19,01 | 2017/07/08 | Plamen útok, sklopka |
15. | Žihobce | KT | - | - | 20,22 | 2017/07/08 | Plamen útok, sklopka |
16. | Střelské Hoštice | ST | - | - | 21,34 | 2017/07/08 | Plamen útok, sklopka |
17. | Budilov | PT | - | - | 21,61 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
18. | Žihobce | KT | - | - | 21,62 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
19. | Horní Poříčí | ST | - | - | 23,04 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
20. | Horní Poříčí | ST | - | - | 34,16 | 2017/07/08 | Plamen útok, sklopka |
21. | Jáma | PT | - | - | NP | 2017/07/08 | Plamen útok, sklopka |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Mladší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horní Poříčí | ST | - | - | 16,45 | 2017/07/08 | Plamen útok, sklopka |
2. | Budilov | PT | - | - | 19,26 | 2017/07/08 | Plamen útok, sklopka |
3. | Dřešín | ST | - | - | 19,53 | 2017/07/08 | Plamen útok, sklopka |
4. | Dřešín | ST | - | - | 19,78 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
5. | Benešova Hora | PT | - | - | 20,17 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
6. | Vacov | PT | - | - | 20,95 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
7. | Vacov | PT | 21,09 | 20,58 | 21,09 | 2019/07/06 | Plamen útok, sklopka |
8. | Bohumilice | PT | - | - | 21,73 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
9. | Dřešín | ST | 21,84 | 21,87 | 21,87 | 2019/07/06 | Plamen útok, sklopka |
10. | Vacov | PT | - | - | 22,68 | 2017/07/08 | Plamen útok, sklopka |
11. | Strašín | KT | - | - | 23,36 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
12. | Horní Poříčí | ST | - | - | 23,61 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
13. | Žihobce | KT | - | - | 24,04 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
14. | Budilov | PT | 25,93 | 27,77 | 27,77 | 2019/07/06 | Plamen útok, sklopka |
15. | Žihobce | KT | - | - | 54,45 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
---|---|---|---|---|
Josef Drnek | 16 ** | 16 | 21.05.2019 10:39 | |
Radek Staněk | 16 ** | 15 | 27.05.2019 12:21 | |
Honza Adamec | 17 ** | 11 | 21.05.2019 03:14 | |
Michal Matějíček | 17 ** | 0 | 30.05.2019 21:48 |
Ženy
Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
---|---|---|---|---|
Radek Staněk | 17 ** | 1 | 27.05.2019 12:22 | |
Honza Adamec | 17 ** | 0 | 21.05.2019 03:14 | |
Michal Matějíček | 17 ** | 0 | 30.05.2019 21:48 | |
Josef Drnek | 18 ** | 0 | 21.05.2019 10:41 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře