Liga: | Hanácká extraliga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 14. 05. 2022 11:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Svitavy |
Kraj: | Pardubický |
Zadal: | BIOMAC Hanácká extraliga |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Olešnice X team | OL | 14,86 | 14,86 | 14,11 | |
2. | Domamyslice | PV | 14,88 | 14,50 | 14,88 | |
3. | Janovice | BR | 15,00 | 14,54 | 15,00 | |
4. | Břevenec | OL | 15,22 | 14,54 | 15,22 | |
5. | Kožušany | OL | 15,24 | 15,24 | 15,01 | |
6. | Mladeč | OL | 15,57 | 15,57 | 15,17 | |
7. | Nová Dědina | OL | 15,78 | 15,78 | 15,74 | |
8. | Plinkout | OL | 16,06 | 16,06 | 15,11 | |
9. | Břidličná | BR | 16,18 | 16,18 | 15,82 | |
10. | Kokory | PR | 16,55 | 16,55 | 15,54 | |
11. | Chválkovice | OL | 16,55 | 16,31 | 16,55 | |
12. | Sobotín | SU | 16,78 | 15,05 | 16,78 | |
13. | Těšetice | OL | 18,90 | 18,60 | 18,90 | |
14. | Bezděčí u Trnávky | SY | NP | NP | NP | |
15. | Velká Bystřice | OL | NP | 15,03 | NP | |
16. | Bílovice | PV | NP | NP | NP | |
17. | Dub nad Moravou | OL | NP | NP | NP | |
18. | Březová nad Svitavou | SY | NP | 21,83 | NP | |
19. | Střelice | OL | NP | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krasice - Prostějov | PV | 16,78 | 16,01 | 16,78 | |
2. | Žernovník | BK | 16,92 | 16,76 | 16,92 | |
3. | Dolní Libina | SU | 18,96 | 17,64 | 18,96 | |
4. | Šumvald | OL | 19,14 | 19,14 | 18,01 | |
5. | Haňovice | OL | 19,25 | 19,11 | 19,25 | |
6. | Dub nad Moravou | OL | 19,39 | 18,07 | 19,39 | |
7. | Cholina | OL | 20,39 | 18,40 | 20,39 | |
8. | Pěnčín štiky | PV | 21,27 | 21,27 | 19,84 | |
9. | Vojnice | OL | 27,84 | 27,84 | 26,48 | |
10. | Bezděčí u Trnávky | SY | 30,25 | 29,30 | 30,25 | |
11. | Velký Týnec | OL | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Olešnice X team | OL | 14,49 | 14,27 | 14,49 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
2. | Hrabišín | SU | 14,11 | 14,90 | 14,90 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
3. | Bílovice A | PV | 14,94 | 14,68 | 14,94 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
4. | Plinkout | OL | 14,98 | 14,50 | 14,98 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
5. | Stradouň | UO | 14,62 | 15,29 | 15,29 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
6. | Domamyslice | PV | 14,56 | 15,67 | 15,67 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
7. | Dolany | OL | 14,88 | 15,82 | 15,82 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
8. | Bezděčí u Trnávky | SY | 16,00 | 15,43 | 16,00 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
9. | Těšetice Tyfočáci | OL | 14,60 | 16,00 | 16,00 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
10. | Mladeč | OL | 16,08 | 16,01 | 16,08 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
11. | Bludov | SU | 16,37 | 16,43 | 16,43 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
12. | Dub nad Moravou | OL | 17,08 | 16,07 | 17,08 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
13. | Chválkovice | OL | 17,53 | 15,58 | 17,53 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
14. | Nemrlov | SU | 18,02 | 15,74 | 18,02 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
15. | Střelice | OL | 15,50 | 21,62 | 21,62 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
16. | Břevenec | OL | 22,06 | 14,99 | 22,06 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
17. | Břidličná | BR | 23,33 | 22,58 | 23,33 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
18. | Šumvald | OL | NP | NP | NP | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
19. | Sobotín | SU | NP | NP | NP | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
20. | Velká Bystřice | OL | NP | NP | NP | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
21. | Janovice | BR | NP | NP | NP | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žernovník A | BK | 16,80 | 17,20 | 17,20 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
2. | Krasice - Prostějov | PV | 17,57 | 16,93 | 17,57 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
3. | Hrabišín | SU | 18,35 | 17,60 | 18,35 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
4. | Dolní Libina | SU | 19,43 | 17,23 | 19,43 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
5. | Bezděčí u Trnávky | SY | 20,23 | 20,31 | 20,31 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
6. | Žernovník B | BK | 18,97 | 20,96 | 20,96 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
7. | Droždín Chvádrož | OL | 19,50 | 21,51 | 21,51 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
8. | Cholina | OL | 21,72 | 21,50 | 21,72 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
9. | Vojnice | OL | 21,05 | 21,98 | 21,98 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
10. | Nová Dědina | OL | 22,01 | 22,84 | 22,84 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
11. | Dub nad Moravou | OL | 18,82 | 36,15 | 36,15 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
12. | Velký Týnec | OL | NP | NP | NP | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
13. | Dolany | OL | NP | NP | NP | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
14. | Plumlov | PV | NP | NP | NP | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
15. | Senetářov | BK | NP | NP | NP | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2022/05/14 | Bezděčí u Trnávky, 1.kolo BIOMAC HE - Memoriál Josefa Kaluse (2B) | |
2023/05/07 | Bezděčí u Trvánky, 1.kolo BIOMAC HE - Memoriál Josefa Kaluse (2B) | |
2024/05/04 | Bezděčí u Trvánky, Bezděčí u Trnávky (2B) | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře