Muži Ženy | |
---|---|
ID FireSport: | 58513 |
Okres: | Jičín |
Kraj: | Královéhradecký |
Souřadnice: | 50°20*38*N,15°41*00*E |
PSČ: | 507 76 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/09/16 | Košťálov | JL | 17,63 | 5 | 6 | ||
2023/08/19 | Jirkov | JL | 17,72 | 4 | 7 | ||
2023/09/23 | Benešov u Semil | JL | 17,99 | 6 | 5 | ||
2023/09/09 | Tanvald | JL | 18,12 | 8 | 3 | ||
2023/07/29 | Lanžov | VČHL | 18,19 | 3 | 6 | ||
2023/08/12 | Malá Skála | JL | 18,55 | 7 | 4 | ||
2023/09/10 | Dneboh | JL | 18,58 | 5 | 6 | ||
2023/07/01 | Dubenec | VČHL | 18,66 | 3 | 6 | ||
2023/05/21 | Radimovice | JL | 18,69 | 7 | 4 | ||
2023/05/13 | Kosmonosy | JL | 18,89 | 10 | 1 | ||
2023/06/10 | Sychrov | JL | 19,21 | 8 | 3 | ||
2023/07/08 | Krásná Ves | JL | 19,31 | 8 | 3 | ||
2023/07/01 | Dubenec | JL | 19,33 | 5 | 6 | ||
2023/08/26 | Pěnčín | JL | 22,17 | 11 | 0 | ||
2023/05/27 | Bechov | JL | 22,31 | 12 | 0 | ||
2023/09/02 | Pšánky | VČHL | 29,88 | 10 | 0 | ||
2023/05/28 | Libuň | JL | NP | 12 | 0 | ||
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
19. místo JL 202116. místo JL 202213. místo VČHL 20228. místo JL 20238. místo VČHL 20233. místo VČHL 202415. místo PKL 20248. místo JL 2024
Jizerská liga
Tým: Jeřice , nejlepěí čas: 17,63 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 48 počet výsledků: 14x
Východočeská hasičská liga
Tým: Jeřice , nejlepěí čas: 18,19 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 6 počet výsledků: 2x
Východočeská hasičská liga
Tým: Jeřice , nejlepěí čas: 18,66 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 6 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2023
Kdy | Kde | St.č. | Liga |
---|---|---|---|
2023/05/13 | Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse | 10 | |
2023/05/21 | Radimovice, Sychrovský pohár | 10 | |
2023/05/27 | Bechov, Pohár Formanka | 10 | |
2023/05/28 | Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka | 10 | |
2023/06/10 | Sychrov, Káčovský pohár | 10 | |
2023/06/10 | Havlovice, VČHL Havlovice | 7 | |
2023/07/01 | Dubenec, VČHL Dubenec | 4 | |
2023/07/01 | Dubenec, JL Dubenec | 10 | |
2023/07/08 | Krásná Ves, Krásnoveský pohár | 10 | |
2023/07/29 | Lanžov, VČHL Lanžov | 3 | |
2023/07/29 | Lanžov, Lanžovský pohár (O putovní pohár SDH Lanžov) | 4 | |
2023/08/12 | Malá Skála, Maloskalský pohár | 2 | |
2023/08/19 | Jirkov, Jirkovská proudnice | 10 | |
2023/08/26 | Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého | 10 | |
2023/09/02 | Pšánky, O pohár Pšánky | 15 | |
2023/09/09 | Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu | 10 | |
2023/09/10 | Dneboh, Pohár Drábských světniček | 10 | |
2023/09/16 | Košťálov, Košťálovský pohár | 10 | |
2023/09/23 | Benešov u Semil, Benešovský pohár | 10 | |
Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře