Muži Ženy Starší žáci Mladší žáci Dorostenky Přípravka | |
---|---|
ID FireSport: | 33278 |
Okres: | Olomouc |
Kraj: | Olomoucký |
Souřadnice: | 49°28*53*N,17°16*25*E |
PSČ: | 783 75 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bezděčí u Trnávky | SY | 17,08 | 16,07 | 17,08 | 2023/05/07 | |
2. | Otinoves | PV | 18,60 | 18,89 | 18,89 | 2019/08/17 | |
3. | Šumvald | OL | 19,65 | 19,69 | 19,69 | 2019/07/20 | |
4. | Měrotín | OL | 19,70 | 20,00 | 20,00 | 2019/09/07 | |
5. | Vrchoslavice | PV | 20,00 | 20,11 | 20,11 | 2023/05/13 | |
6. | Pěnčín | PV | 19,61 | 20,36 | 20,36 | 2022/08/27 | |
7. | Rokytnice | PR | 20,91 | 20,14 | 20,91 | 2022/08/20 | |
8. | Haňovice | OL | 21,15 | 20,67 | 21,15 | 2019/06/29 | |
9. | Kostelany | KM | 20,74 | 21,67 | 21,67 | 2022/08/13 | |
10. | Zahnašovice | KM | 23,12 | 21,59 | 23,12 | 2020/08/02 | |
11. | Otinoves | PV | 20,57 | 23,65 | 23,65 | 2022/08/06 | |
12. | Chválkovice | OL | 20,83 | 24,15 | 24,15 | 2019/06/22 | |
13. | Olešnice | OL | 24,34 | 23,96 | 24,34 | 2018/07/15 | |
14. | Dětkovice | PV | 24,78 | 24,66 | 24,78 | 2018/07/07 | |
15. | Císařov | PR | - | - | 25,69 | 2018/06/09 | |
16. | Loučany | OL | 24,73 | 25,84 | 25,84 | 2018/05/19 | |
17. | Chválkovice | OL | 24,00 | 25,89 | 25,89 | 2018/08/11 | |
18. | Lobodice | PR | 28,11 | 30,52 | 30,52 | 2022/08/27 | |
19. | Otinoves | PV | 31,30 | 18,99 | 31,30 | 2023/09/09 | |
20. | Haňovice | OL | 33,03 | 33,01 | 33,03 | 2018/06/30 | |
21. | Dětkovice | PV | NP | NP | NP | 2019/06/15 | |
22. | Břevenec | OL | NP | NP | NP | 2019/05/08 | |
23. | Plumlov | PV | 20,37 | NP | NP | 2019/07/06 | |
24. | Bílovice | PV | NP | NP | NP | 2023/07/08 | |
25. | Pěnčín | PV | NP | NP | NP | 2023/08/26 | |
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/09/30 | Nasobůrky | - | 15,54 | 8 | 0 | ||
2023/08/12 | Niva | VCPV | 16,03 | 9 | 7 | ||
2023/08/11 | Olešnice | ONL | 16,89 | 16 | 6 | ||
2023/05/07 | Bezděčí u Trvánky | BIOMAC HE | 17,08 | 12 | 4 | ||
2023/06/30 | Vrchoslavice, fotbalové hřiště | - | 17,63 | 7 | 0 | ||
2023/07/29 | Drahanovice | ONL | 17,82 | 28 | 0 | ||
2023/08/26 | Haňovice | ONL | 18,29 | 24 | 0 | ||
2023/08/19 | Měrotín | ONL | 19,05 | 22 | 0 | ||
2023/05/13 | Vrchoslavice | VCPV | 20,11 | 12 | 4 | ||
2023/08/19 | Rozstání | VCPV | 23,80 | 11 | 5 | ||
2023/07/01 | Kožušany | ONL | 26,96 | 31 | 0 | ||
2023/09/09 | Otinoves | VCPV | 31,30 | 15 | 1 | ||
2023/07/08 | Bílovice (PV) | ONL | NP | 34 | 0 | ||
2023/09/16 | Třeština (SU) | ONL | NP | 32 | 0 | ||
2023/07/29 | Janovice (u Bruntálu) | BIOMAC HE | NP | 25 | 0 | ||
2023/07/08 | Bílovice | VCPV | NP | 17 | 0 | ||
2023/09/16 | Soběsuky | VCPV | NP | 17 | 0 | ||
2023/08/26 | Pěnčín | VCPV | NP | 15 | 0 | ||
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
16. místo BIOMAC HE 201920. místo VCPV 201917. místo VCPV 2023
Fire Sport
Tým: Dub nad Moravou , nejlepěí čas: 15,54 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 2x
Hanácká extraliga
Tým: Dub nad Moravou , nejlepěí čas: 17,08 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 4 počet výsledků: 1x
Hanácká extraliga
Tým: Dub nad Moravou , nejlepěí čas: NP Útok,nástřik 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Olomoucká noční liga
Tým: Dub nad Moravou , nejlepěí čas: 16,89 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 6 počet výsledků: 7x
Velká cena prostějovska
Tým: Dub nad Moravou , nejlepěí čas: 16,03 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 12 počet výsledků: 3x
Velká cena prostějovska
Tým: Dub nad Moravou , nejlepěí čas: 20,11 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 5 počet výsledků: 4x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2019/06/08 | Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B | |
2020/08/29 | Bolelouc u splavu, Dětská soutěž | |
2020/08/29 | Bolelouc u splavu, O Putovní pohár Městyse Dub nad Moravou, noční 2B | |
2023/06/24 | Bolelouc u splavu, Dětská soutěž | |
2023/06/24 | Bolelouc u splavu, O Putovní pohár Městyse Dub nad Moravou, noční 2B | |
Kdy | Kde | Liga |
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2023
Kdy | Kde | St.č. | Liga |
---|---|---|---|
2023/05/13 | Vrchoslavice, Memoriál Vladimíra Novotného | 23 | |
2023/06/10 | Mladeč, 3. kolo BIOMAC HE - Mladeč (3B) | 27 | |
2023/06/25 | Dolní Libina - koupaliště, 5. kolo BIOMAC HE - Dolní Libina (3B) | 26 | |
2023/07/08 | Bílovice, Pohárová soutěž | 13 | |
2023/07/15 | Fobalové hřiště Uhřičice, 3. kolo MP memorial V. Baďury | 9 | |
2023/08/12 | Niva, Pohárová soutěž | 4 | |
2023/08/19 | Rozstání, Pohárová soutěž | 9 | |
2023/08/26 | Pěnčín, Pohárová soutěž | 16 | |
2023/09/09 | Otinoves, Pohárová soutěž | 17 | |
2023/09/16 | Soběsuky, Pohárová soutěž | 18 | |
2023/09/30 | Nasobůrky, 2023 noční soutěž | 4 | |
Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře