Muži Ženy Starší žáci Mladší žáci Dorostenky Dorostenci Přípravka | |
---|---|
ID FireSport: | 400351 |
Okres: | Hlavní město Praha |
Kraj: | Hlavní město Praha |
Souřadnice: | 50°03*46*N,14°17*17*E |
PSČ: | 155 00 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Houžvička Štěpán | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 17,58 | 77 | 0 | |
Houžvička Štěpán | 2018/03/25 | Jablonec | FSCR | 17,81 | 36 | 0 | |
Christov Samuel | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 15,02 | 11 | 0 | |
Christov Samuel | 2018/03/25 | Jablonec | FSCR | 16,91 | 25 | 0 | |
Kačer Ondřej | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 16,39 | 46 | 0 | |
Kačer Ondřej | 2018/03/25 | Jablonec | FSCR | 19,80 | 58 | 0 | |
Kavka Jáchym | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 25,86 | 188 | 0 | |
Kavka Jáchym | 2018/03/25 | Jablonec | FSCR | 27,25 | 95 | 0 | |
Lefnar Filip | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 19,13 | 116 | 0 | |
Orgoníková Eliška | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 25,69 | 167 | 0 | |
Rott Ruben | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 22,71 | 166 | 0 | |
Rott Ruben | 2018/03/25 | Jablonec | FSCR | 29,49 | 99 | 0 | |
Rottová Ráchel | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 20,66 | 115 | 0 | |
Rottová Ráchel | 2018/03/25 | Jablonec | FSCR | 24,91 | 84 | 0 | |
Sčobáková Adéla | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 21,53 | 135 | 0 | |
Sčobáková Tereza | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 19,93 | 99 | 0 | |
Skokan Lukáš | 2018/11/04 | Praha | FSCR | NP | 237 | 0 | |
Zapletal Pavel | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 17,15 | 65 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
Fire Sport
Tým: Zličín Houžvička Štěpán, nejlepěí čas: 17,58 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 2x
Fire Sport
Tým: Zličín Christov Samuel, nejlepěí čas: 15,02 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 2x
Fire Sport
Tým: Zličín Kačer Ondřej, nejlepěí čas: 16,39 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 2x
Fire Sport
Tým: Zličín Kavka Jáchym, nejlepěí čas: 25,86 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 2x
Fire Sport
Tým: Zličín Lefnar Filip, nejlepěí čas: 19,13 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Zličín Orgoníková Eliška, nejlepěí čas: 25,69 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Zličín Rott Ruben, nejlepěí čas: 22,71 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 2x
Fire Sport
Tým: Zličín Rottová Ráchel, nejlepěí čas: 20,66 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 2x
Fire Sport
Tým: Zličín Sčobáková Adéla, nejlepěí čas: 21,53 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Zličín Sčobáková Tereza, nejlepěí čas: 19,93 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Zličín Skokan Lukáš, nejlepěí čas: NP Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Zličín Zapletal Pavel, nejlepěí čas: 17,15 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2018
Komentáře