| Liga: | Fire Sport |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 11. 10. 2014 09:00 |
| Kontakt: | Ing. Michal Krieger |
| Telefon: | 378 022 637 |
| Okres: | Plzeň-jih |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Michal Krieger |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Chrášťany | Litoměřice | 16,40 | 16,40 | 17,45 |
|
| 2. | Chválenice | Plzeň-jih | 17,79 | 18,14 | 17,79 |
|
| 3. | Bolkov | Plzeň-jih | 18,03 | 18,03 | 18,55 |
|
| 4. | Hradec | Plzeň-jih | 18,17 | 18,17 | NP |
|
| 5. | Poděvousy D | Domažlice | 18,55 | 18,93 | 18,55 |
|
| 6. | Zalužany | Příbram | 18,78 | 18,78 | 21,03 |
|
| 7. | Chotíkov | Plzeň-sever | 19,31 | 19,31 | 19,74 |
|
| 8. | Úněšov | Plzeň-sever | 19,82 | 19,82 | NP |
|
| 9. | Strýčkovice | Domažlice | 21,78 | 21,78 | NP |
|
| 10. | Strážov | Klatovy | 22,21 | NP | 22,21 |
|
| 11. | Poděvousy A | Domažlice | 24,27 | 25,17 | 24,27 |
|
| 12. | Bolevec A | Plzeň-město | 25,07 | 28,37 | 25,07 |
|
| 13. | Chlumčany | Plzeň-jih | 28,92 | NP | 28,92 |
|
| 14. | Líchovy | Příbram | NP | NP | NP |
|
| 14. | Bolevec B | Plzeň-město | NP | NP | NP |
|
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zahorčice | Strakonice | 14,26 | NP | 14,26 | 2018/10/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Chářovice | Benešov | 14,52 | 14,27 | 14,27 | 2018/10/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | - | - | 14,28 | 2019/10/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Chotěmice | Tábor | 14,31 | NP | 14,31 | 2018/10/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | - | - | 14,33 | 2019/10/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 14,35 | 15,58 | 14,35 | 2018/10/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Novosedly | Strakonice | - | - | 14,37 | 2019/10/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 16,58 | 14,47 | 14,47 | 2014/10/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | NP | 14,47 | 14,47 | 2018/10/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Chotěmice | Tábor | - | - | 14,59 | 2019/10/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Chářovice | Benešov | - | - | 14,59 | 2017/10/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Nevcehle | Jihlava | 14,60 | 17,61 | 14,60 | 2018/10/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Krotějov Sport | Tábor | - | - | 14,65 | 2019/10/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Sedlčany | Příbram | - | - | 14,66 | 2019/10/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Chrást Draci | Příbram | 18,09 | 14,67 | 14,67 | 2014/10/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Hlubyně | Příbram | - | - | 14,73 | 2017/10/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Zahorčice | Strakonice | - | - | 14,73 | 2019/10/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Horní Kamenice | Domažlice | - | - | 14,74 | 2019/10/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Žebnice | Plzeň-sever | 14,75 | NP | 14,75 | 2016/10/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 14,79 | NP | 14,79 | 2014/10/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 14,80 | 15,50 | 14,80 | 2011/10/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Krotějov | Tábor | NP | 14,85 | 14,85 | 2018/10/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Želetava | Třebíč | 14,85 | 15,47 | 14,85 | 2014/10/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Únětice 1911 B | Plzeň-jih | - | - | 14,87 | 2017/10/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 16,64 | 14,89 | 14,89 | 2010/10/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Žebnice | Plzeň-sever | 14,90 | 15,79 | 14,90 | 2018/10/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Zahorčice | Strakonice | - | - | 14,90 | 2017/10/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Sedlčany | Příbram | 15,44 | 14,95 | 14,95 | 2018/10/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Krasonice | Jihlava | 14,96 | - | 14,96 | 2015/10/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Horní Kamenice | Domažlice | - | - | 14,96 | 2017/10/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Chrášťany | Litoměřice | 16,40 | 17,45 | 16,40 | 2014/10/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Chválenice | Plzeň-jih | 16,70 | 17,08 | 16,70 | 2015/10/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Sloup | Praha-západ | - | - | 16,87 | 2019/10/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Chválenice Z | Plzeň-jih | 17,52 | 17,14 | 17,14 | 2011/10/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Chrášťany | Litoměřice | 17,17 | 18,12 | 17,17 | 2016/10/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Chrášťany Z | Litoměřice | 18,49 | 17,51 | 17,51 | 2011/10/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Robčice Z | Plzeň-jih | NP | 17,59 | 17,59 | 2011/10/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Chrášťany | Litoměřice | 17,75 | 17,84 | 17,75 | 2015/10/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Chválenice | Plzeň-jih | 18,14 | 17,79 | 17,79 | 2014/10/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Malovice | Benešov | - | - | 17,87 | 2019/10/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Hradec | Plzeň-jih | - | - | 17,88 | 2019/10/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Hradec | Plzeň-jih | - | - | 18,01 | 2017/10/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Bolkov | Plzeň-jih | 18,03 | 18,55 | 18,03 | 2014/10/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Štěnovický Borek | Plzeň-jih | - | - | 18,03 | 2017/10/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Chrášťany | Litoměřice | - | - | 18,04 | 2017/10/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Hradec | Plzeň-jih | 18,76 | 18,08 | 18,08 | 2018/10/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Hradec | Plzeň-jih | 18,17 | NP | 18,17 | 2014/10/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Líchovy | Příbram | 18,21 | - | 18,21 | 2015/10/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Hradec | Plzeň-jih | 18,24 | - | 18,24 | 2015/10/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Chrášťany | Litoměřice | - | 18,33 | 18,33 | 2013/10/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Líchovy | Příbram | - | - | 18,35 | 2017/10/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Mrtník | Plzeň-sever | 18,45 | - | 18,45 | 2010/10/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Poděvousy | Domažlice | 18,54 | 28,48 | 18,54 | 2010/10/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Poděvousy D | Domažlice | 18,93 | 18,55 | 18,55 | 2014/10/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Touchovice | Louny | 19,85 | 18,56 | 18,56 | 2010/10/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Bezděkov pod Třemšínem Z | Příbram | 28,91 | 18,57 | 18,57 | 2011/10/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Hlubyně | Příbram | - | - | 18,57 | 2019/10/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Strýčkovice | Domažlice | 20,08 | 18,68 | 18,68 | 2010/10/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Líchovy | Příbram | 19,01 | 18,74 | 18,74 | 2018/10/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Štěnovický Borek | Plzeň-jih | 18,76 | 19,68 | 18,76 | 2018/10/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a10531118 Kód: a10531118 |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2019/10/12 | Chlumčany, 19. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE | |
| 2018/10/13 | Chlumčany, 18. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE | |
| 2017/10/07 | Chlumčany, 17. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE | |
| 2016/10/08 | Chlumčany, 16. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE | |
| 2015/10/10 | Chlumčany, 15. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE | |
| 2014/10/11 | Chlumčany, XIV. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE | |
| 2013/10/12 | Chlumčany, XIII. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE | |
| 2012/10/13 | Chlumčany, XII. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese | |
| 2011/10/08 | Chlumčany, XI. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese | |
| 2010/10/06 | Chlumčany, X. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















