Výsledky soutěže
Děti-starší kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
| 1. | Bystřice nad Úhlavou A | Klatovy | 16,73 | 17,79 | 19,73 | |
| 2. | Klenová | Klatovy | 17,88 | 17,88 | 18,24 | |
| 3. | Bystřice nad Úhlavou B | Klatovy | 18,53 | 18,53 | 21,40 | |
| 4. | Dešenice | Klatovy | 19,52 | 19,93 | 19,52 | |
| 4. | Hradiště A | Plzeň-město | 19,52 | 19,52 | 23,38 |
|
| 6. | Štěpánovice | Klatovy | 23,63 | 27,94 | 23,63 | |
| 7. | Malá Víska | Klatovy | 25,48 | 25,48 | 26,94 | |
| 8. | Luby | Klatovy | 26,11 | 34,76 | 26,11 | |
| 9. | Hradiště B | Plzeň-město | 30,26 | 30,26 | NP |
|
Děti-mladší kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
| 1. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 16,34 | 16,34 | 17,13 | |
| 2. | Klenová | Klatovy | 20,86 | 21,72 | 20,86 | |
| 3. | Hluboká | Domažlice | 23,72 | 24,51 | 23,72 | |
| 4. | Dešenice | Klatovy | 24,98 | 28,60 | 24,98 | |
| 5. | Luby | Klatovy | 26,52 | 26,52 | 28,56 | |
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Přípravka žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Malá Víska | Klatovy | 40,39 | NP | 40,39 | 2014/08/09 |
Plamen PÚ (útok) |
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 15,36 | 16,36 | 16,36 | 2013/08/17 |
Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 17,79 | 19,73 | 16,73 | 2014/08/09 |
Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Klenová | Klatovy | 17,88 | 18,24 | 17,88 | 2014/08/09 |
Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 18,53 | 21,40 | 18,53 | 2014/08/09 |
Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Dešenice | Klatovy | 19,33 | 16,71 | 19,33 | 2013/08/17 |
Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Hradiště | Plzeň-město | 19,52 | 23,38 | 19,52 | 2014/08/09 |
Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Dešenice | Klatovy | 19,93 | 19,52 | 19,52 | 2014/08/09 |
Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 23,62 | 22,58 | 23,62 | 2013/08/17 |
Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Štěpánovice | Klatovy | 27,94 | 23,63 | 23,63 | 2014/08/09 |
Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Luby | Klatovy | 23,83 | 24,01 | 24,01 | 2013/08/17 |
Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Malá Víska | Klatovy | 25,48 | 26,94 | 25,48 | 2014/08/09 |
Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Luby | Klatovy | 34,76 | 26,11 | 26,11 | 2014/08/09 |
Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Malá Víska | Klatovy | 29,68 | 28,95 | 29,68 | 2013/08/17 |
Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Hradiště | Plzeň-město | 30,26 | NP | 30,26 | 2014/08/09 |
Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Lomec | Klatovy | 56,21 | 58,39 | 58,39 | 2013/08/17 |
Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Rabí | Klatovy | - | - | NP | 2013/08/17 |
Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Malechov | Klatovy | - | - | NP | 2013/08/17 |
Plamen PÚ (útok) |
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
Mladší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 16,34 | 17,13 | 16,34 | 2014/08/09 |
Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Dešenice | Klatovy | - | - | 20,02 | 2013/08/17 |
Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Klenová | Klatovy | 21,72 | 20,86 | 20,86 | 2014/08/09 |
Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | - | - | 21,85 | 2013/08/17 |
Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Hluboká | Domažlice | 24,51 | 23,72 | 23,72 | 2014/08/09 |
Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Luby | Klatovy | - | - | 24,64 | 2013/08/17 |
Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Dešenice | Klatovy | 28,60 | 24,98 | 24,98 | 2014/08/09 |
Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Luby | Klatovy | 26,52 | 28,56 | 26,52 | 2014/08/09 |
Plamen PÚ (útok) |
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
Videa a fotografie soutěže
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.