Liga: | MPMHJ |
Místo: | Chropyně |
Okres: | Kroměříž |
Kraj: | Zlínský |
Kdy: | 04. 05. 2024 13:00 |
Kontakt: | Sedlařík V. |
Telefon: | 777 621 611 |
Začátek rezervace: | 20. 04. 2024 20:00 |
Konec rezervace: | 03. 05. 2024 20:00 |
Začátek tipování: | 04. 05. 2024 20:00 |
Konec hlasování: | 04. 05. 2024 00:00 |
Zadal: | admin MPPU |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Veteran, Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
Požární útok na 3B pravidla Moravského poháru MHJ
nástup v 13.00
start prvního družstva v 13.15
Povrch: travnatý
Časomíra: Terče sklopné, časomíra elektronická s měřením obou terčů
Kategorie: muži, ženy, 35 +
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chropyne-14004.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Chropyně | KM | admin MPPU | ||
2 | 2 | Starý Jičín | NJ | Jakub Adámek | ||
3 | 3 | Velká (Hranice III) | PR | Ondřej Hlavinka | ||
4 | 4 | Zahnašovice | KM | Petr Kropáč | ||
5 | 5 | Medlov | KM | SDH Medlov | ||
6 | 6 | Bělotín | PR | Ondřej Hlavinka | ||
7 | 9 | Tršice | OL | Zdeněk Gregor | ||
8 | 10 | Hoštice | KM | Antonín Novák | ||
9 | 11 | Seloutky | PV | Ivo Doležel | ||
10 | 12 | Olšovec | PR | Aneta Staňková | ||
11 | 13 | Zborovice | KM | Petra Plachá | ||
12 | 14 | Želeč | PV | Martin | ||
13 | 15 | Hrabůvka | PR | Honza | ||
14 | 16 | Roštění | KM | SDH Roštění | ||
15 | 20 | Všemina | ZL | Dzidza Dzidza | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Litenčice | KM | Martina Maliňáková | ||
2 | 2 | Zborovice | KM | Petra Plachá | ||
3 | 3 | Karolín | KM | Karolína Malenovská | ||
4 | 4 | Blatec | OL | Zuzana Janečková | ||
5 | 5 | Počenice | KM | Pavel Kunčar | ||
6 | 6 | Tršice | OL | Zdeněk Gregor | ||
7 | 7 | Výkleky | Muži 35+ | PR | Michaela Zdařilová | |
8 | 8 | Určice | Ženy | PV | vaša mirvald | |
9 | 9 | Seloutky | PV | Kateřina Skládalová | ||
10 | 10 | Rychlov | Muži 35+ | KM | Petr Řeháček | |
11 | 11 | Roštění | Ženy | KM | SDH Roštění | |
12 | 12 | Dub nad Moravou | OL | Lucie Smékalová | ||
13 | 13 | Střítež nad Ludinou | PR | Nikola Lukšíková |
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janovice | BR | 15,26 | 15,63 | 15,63 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
2. | Zahnašovice | KM | 15,67 | 15,21 | 15,67 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
3. | Valšovice (Hranice VI) | PR | 15,78 | 15,68 | 15,73 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
4. | Mladcová | ZL | 15,65 | 16,12 | 16,12 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
5. | Litenčice | KM | 16,23 | 16,47 | 16,47 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
6. | Morkovice | KM | 16,60 | 16,46 | 16,60 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
7. | Chropyně | KM | 15,71 | 16,80 | 16,80 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
8. | Počenice | KM | 17,04 | 16,85 | 17,04 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
9. | Křenovice | PR | 17,64 | 16,72 | 17,64 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
10. | Čechy | PR | 17,37 | 17,94 | 17,94 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
11. | Kojetín II-Popůvky | PR | 18,33 | 18,22 | 18,33 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
12. | Medlov | KM | 19,65 | 19,28 | 19,65 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
13. | Pačlavice | KM | 18,87 | 20,67 | 20,67 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
14. | Pornice | KM | 23,20 | 22,38 | 23,20 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
15. | Polkovice | PR | 22,96 | 23,55 | 23,55 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
16. | Veselá | ZL | 99,99 | 99,99 | 99,99 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
17. | Luboměř | NJ | 99,99 | 99,99 | 99,99 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dub nad Moravou | OL | 20,17 | 20,07 | 20,07 | 2022/04/23 | Útok,nástřik 2xB úzké |
2. | Počenice | KM | 17,93 | 20,43 | 20,43 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
3. | Čechy | PR | 21,41 | 22,75 | 22,75 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
4. | Kojetín II-Popůvky | PR | 24,22 | 25,10 | 25,10 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
5. | Lhota | KM | 27,09 | 29,75 | 29,75 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
6. | Polkovice | PR | 31,44 | 31,90 | 31,90 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
7. | Chropyně | KM | 31,99 | 23,90 | 31,99 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
8. | Pačlavice | KM | 32,52 | 31,51 | 32,52 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
9. | Rokytnice | PR | 38,93 | 38,85 | 38,93 | 2022/04/23 | Útok,nástřik 2xB úzké |
10. | Kojetín | PR | 99,99 | 99,99 | 99,99 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
11. | Záříčí | KM | 99,99 | 99,99 | 99,99 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/06/08 | Počenice - Fotbalové hřiště, 4. kolo Moravského poháru | |
2024/07/13 | Uhřičice -fotbalové hřiště, 5. kolo MP-memorial V, Baďury | |
2024/07/28 | Rychlov u Skály, 6. kolo Moravského poháru | |
2024/08/17 | Lobodice-hasičský areál, 7.kolo Moravského poháru | |
2024/08/24 | Rokytnice u hasičské zbrojnice, 8. kolo Moravského poháru | |
2024/09/07 | Výkleky, 9. kolo Moravského pháru | |
Kdy | Kde | Liga |