Stařeč 2026 (Třebíč)
O pohár starosty SDH Stařeč
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Třebíčská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 29. 08. 2026 12:30 |
| Kontakt: | SDH Stařeč |
| Telefon: | +420 725 413 631 |
| Okres: | Třebíč |
| Kraj: | Vysočina |
| Zadal: | Roman Benda |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Výčapy | Třebíč | 17,32 | 16,78 | 17,32 | 0,54 | |
![]() | 2. | Bransouze | Třebíč | 17,74 | 17,04 | 17,74 | 0,70 | |
![]() | 3. | Hvězdoňovice | Třebíč | 18,17 | 18,17 | 18,01 | 0,16 | |
![]() | 4. | Litovany | Třebíč | 18,21 | 18,21 | 18,10 | 0,11 | |
![]() | 5. | Pocoucov | Třebíč | 18,35 | 17,33 | 18,35 | 1,02 | |
![]() | 6. | Černín | Znojmo | 18,69 | 17,14 | 18,69 | 1,55 | |
![]() | 7. | Dobřínsko | Znojmo | 18,89 | 18,61 | 18,89 | 0,28 | |
![]() | 8. | Mikulovice | Znojmo | 18,98 | 18,39 | 18,98 | 0,59 | |
![]() | 9. | Přibyslavice | Třebíč | 19,32 | 18,74 | 19,32 | 0,58 | |
![]() | 10. | Blatnice | Třebíč | 19,73 | 18,77 | 19,73 | 0,96 | |
![]() | 11. | Vítonice | Znojmo | 20,07 | 20,07 | 19,82 | 0,25 | |
![]() | 12. | Hrotovice | Třebíč | 21,79 | 20,06 | 21,79 | 1,73 | |
![]() | 13. | Újezd | Znojmo | 22,36 | 21,51 | 22,36 | 0,85 | |
![]() | 14. | Sokolí | Třebíč | 33,03 | 33,03 | 20,71 | 12,32 | |
![]() | 15. | Lipník | Třebíč | NP | NP | 19,22 | 100,78 | |
![]() | 15. | Bojanovice | Znojmo | NP | 17,53 | 33,01 | 15,48 |
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Myslibořice | Třebíč | 17,52 | 17,52 | 17,29 | 0,23 | |
![]() | 2. | Lipník | Třebíč | 18,00 | 18,00 | 17,29 | 0,71 | |
![]() | 3. | Pocoucov | Třebíč | 18,78 | 18,78 | 18,42 | 0,36 | |
![]() | 4. | Markvartice | Třebíč | 19,04 | 19,04 | 16,54 | 2,50 | |
![]() | 5. | Petrůvky | Třebíč | 19,79 | 17,42 | 19,79 | 2,37 | |
![]() | 6. | Kněžice | Třebíč | 20,26 | 20,26 | 20,57 | 0,31 | |
![]() | 7. | Nárameč | Třebíč | 21,79 | 20,94 | 21,79 | 0,85 | |
![]() | 8. | Okříšky | Třebíč | 23,59 | 23,59 | 22,92 | 0,67 | |
![]() | 9. | Krahulov | Třebíč | 34,32 | 34,32 | 18,58 | 15,74 | |
![]() | 10. | Svatoslav | Třebíč | 51,09 | 45,11 | 51,09 | 5,98 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Benetice | Třebíč | 16,30 | 16,50 | 16,50 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Stařeč | Třebíč | 16,63 | 16,10 | 16,63 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Stařeč | Třebíč | 16,75 | 16,70 | 16,75 | 2021/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Budíkovice | Třebíč | 16,53 | 16,76 | 16,76 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Budíkovice | Třebíč | 15,75 | 16,78 | 16,78 | 2022/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Petrůvky | Třebíč | 16,43 | 16,90 | 16,90 | 2016/08/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Myslibořice | Třebíč | 16,34 | 16,99 | 16,99 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Petrůvky | Třebíč | 17,03 | 16,94 | 17,03 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Stařeč | Třebíč | 17,17 | 17,17 | 17,17 | 2018/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Markvartice | Třebíč | 17,00 | 17,34 | 17,34 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Petrůvky | Třebíč | 17,35 | 16,88 | 17,35 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Myslibořice | Třebíč | 17,52 | 17,29 | 17,52 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Budišov | Třebíč | 17,59 | 17,47 | 17,59 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Stařeč | Třebíč | 17,55 | 17,62 | 17,62 | 2016/08/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Jakubov u Moravských Budějovic | Třebíč | 17,63 | 17,15 | 17,63 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Jabloňov | Žďár nad Sázavou | 17,58 | 17,65 | 17,65 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Bransouze | Třebíč | 17,31 | 17,69 | 17,69 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Budišov | Třebíč | 17,61 | 17,74 | 17,74 | 2018/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Radonín | Třebíč | 16,71 | 17,75 | 17,75 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Jakubov u Moravských Budějovic | Třebíč | 17,36 | 17,81 | 17,81 | 2018/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Krahulov | Třebíč | 17,82 | 16,81 | 17,82 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Výčapy | Třebíč | 16,90 | 17,85 | 17,85 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Myslibořice | Třebíč | 17,77 | 17,90 | 17,90 | 2025/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Nárameč | Třebíč | 17,91 | 17,89 | 17,91 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Lipník | Třebíč | 18,00 | 17,29 | 18,00 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Radonín | Třebíč | 18,03 | 17,88 | 18,03 | 2015/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Svatoslav | Třebíč | 17,11 | 18,04 | 18,04 | 2025/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Štěměchy | Třebíč | 18,06 | 17,19 | 18,06 | 2021/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Petrovice | Třebíč | 18,08 | 16,85 | 18,08 | 2015/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Mikulovice | Znojmo | 17,31 | 18,10 | 18,10 | 2021/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu









