Video nebo foto odkaz

SDH Oponešice 2015

Více informací zde

SDH Dolní Němčice 2015

Více informací zde

15 VĚT, KTERÉ HASIČ NIKDY NEŘEKNE!

Více informací zde

Pozvánka Chlum 2016

SDH CHLUM pořádá III. ROČNÍK ,,Dětské noční soutěžě“ O PUTOVNÍ POHÁR Sportovního areálu CIHELNA která se koná dne 11.června 2016 od 20:00 hod.

Pozvánka Kalenice 2016

SDH Kalenice si Vás dovoluje pozvat na další kolo ŠUMAVSKÉ HASIČSKÉ LIGY DUDÁK CUP 2016 11. 6. 2016..

VC OSH Přerov 2016 se blíží

Už v neděli se koná 1. kolo VC OSH Přerov v Radíkově. 

3. kolo v Kosmonosech

Již potřetí jsme se setkali na fotbalovém hřišti v Kosmonosech. Celý den bylo krásně slunečno a přálo tak konečně skvělým výkonům pro všechna družstva. Dohromady přijelo soutěžit 21 družstev mužů a 13 družstev žen.

II. kolo PKL v Cetenově

V sobotu 21.5.2016 proběhlo v odpoledních hodinách další, v pořadí již druhé kolo PKL, u nově pořádajícího sboru v Cetenově.

Pozvánka Únětice 2016

Sbor dobrovolných hasičů Únětice pořádá 3. kolo XII. ročníku Západočeské hasičské ligy a 2. kolo XI. ročníku Šumavské Hasičské ligy – Dudák cup v požárním útoku

Protest

Formulář pro předkládání protestů

Pozvánka Obora

Sbor dobrovolných hasičů v Oboře Vás srdečně zve  na  1. ročník soutěže „o pohár SDH Obora“ v rámci prvního kola Západočeské hasičské ligy,  které se uskuteční  v sobotu 28.5. 2016  v Oboře. 

Pozvánka Únětice 2016

Sbor dobrovolných hasičů Únětice pořádá 3. kolo XII. ročníku Západočeské hasičské ligy a 2. kolo XI. ročníku Šumavské Hasičské ligy – Dudák cup v požárním útoku

NOČNÍ RADÍKOV CUP

Sbor dobrovolných hasičů v Radíkově pořádá noční hasičskou soutěž v požárním útoku 21. května 2016 od 2030 hod. NOČNÍ RADÍKOV CUP. Přijďte se podívat a zažít jedinečnou atmosféru.

Pravidla pro rok 2016

Pravidla Jihlavské OPEN ligy v p.ú. pro sezónu 2016.

2. kolo ve Velkých Hamrech

Sobotní odpoledne jsme strávili na krásném fotbalovém hřišti ve Velkých Hamrech, kde byla dráha téměř ukázková. Jediným a velkým nepřítelem byl toto odpoledne velký protivítr, který téměř všem zkomplikoval útok.  Přesto se o první cenné body přijelo utkat 17 týmů žen a 19 týmů mužů.

Kalendář soutěží a výsledky

Soutěže ligy zde | Kalendář ligy ve formátu iCal

T/R Kdy Kde bude Okr.
05.06. VýčapyTR
25.06. KněžiceTR
10.07. ChlumTR
16.07. KamennáTR
31.07. LitovanyTR
13.08. HrotoviceTR
13.08. RadonínTR
20.08. Bačice - UdeřiceTR
21.08. StařečTR
10.09. PetroviceTR
17.09. MladoňoviceTR

Kdy Kde byla Okr.
08. 05. VýsledkyMyslibořice areál u ZŠTR
12. 09. VýsledkyPetroviceTR
30. 08. VýsledkyMladoňoviceTR
23. 08. VýsledkyStařečTR
16. 08. VýsledkyVladislavTR
09. 08. VýsledkyRadonínTR
02. 08. VýsledkyLitovanyTR
26. 07. VýsledkyBudišovTR
12. 07. VýsledkyKamennáTR
20. 06. VýsledkyKněžiceTR
07. 06. VýsledkyVýčapyTR
30. 05. VýsledkyOponešiceTR
10. 05. VýsledkyMyslibořice areál u ZŠTR
Kdy Kde byla Okr.
Vyberte kalendář

Nejlepší časy ligy 2016

Poř. Družstvo Okr.Nej.č.
1 Oponešice TR 16,65
2 Mladoňovice TR 16,82
3 Výčapy TR 17,15
4 Kněžice TR 17,99
5 Bačice TR 18,34
6 Radonín TR 18,42
7 Vémyslice ZN 18,58
8 Kostníky TR 18,60
9 Slavíkovice TR 19,70
10 Myslibořice TR 19,78
11 Chlum TR 19,80
12 Sokolí TR 19,99
13 Nárameč TR 20,06
14 Bransouze TR 20,10
15 Stařeč TR 20,34

Poř. Družstvo Okr.Nej.č.
1 Budišov TR 17,23
2 Petrůvky TR 17,81
3 Myslibořice TR 17,88
4 Bačice TR 18,29
5 Radonín TR 18,84
6 Stařeč TR 18,91
7 Nárameč TR 19,02
Poř. Družstvo Okr.Nej.č.

Nové odkazy

Odkazy zde


Název Liga
Stránky SDH CHLUMTRL
Stránky ATLETI Z CHLUMUTRL
Stránky SDH SokolíTRL
Stránky SDH VýčapyTRL
Název Liga

Kdo Čas * Liga
 Mladoňovice16,69 TRL
 Mladoňovice22,34 TRL
 Výčapy20,59 TRL
 Jakubov u Moravských Budějovic18,35 TRL
 Budišov20,96 TRL
 Petrovice18,28 TRL
 Bačice25,96 TRL
 Nárameč17,73 TRL
 Petrůvky17,49 TRL
 Myslibořice19,58 TRL
 HrotoviceNP TRL
 Jaroměřice nad Rokytnou19,11 TRL
 MladoňoviceNP TRL
 Radonín18,96 TRL
 Lipník22,07 TRL
 MyslibořiceNP TRL
 NevcehleNP TRL
 Stará Říše16,69 TRL
 KamennáNP TRL
 Sedlatice17,49 TRL
 Dolní Smrčné19,50 TRL
 Mladoňovice16,55 TRL
 Oponešice20,41 TRL
 PavlovNP TRL
 Radkov19,81 TRL
 Dolní Němčice17,33 TRL
 ÚnanovNP TRL
 Kněžice17,69 TRL
 Stařeč26,33 TRL
 Radotice18,88 TRL
 Radostín nad Oslavou17,05 TRL
 Sedlatice17,92 TRL
 BačiceNP TRL
 Příložany17,94 TRL
 Strachoňovice21,96 TRL
 Dolní Němčice18,17 TRL
 Hodov20,10 TRL
 Hornice18,64 TRL
 Sokolí19,28 TRL
 Lhotice19,12 TRL
 Police19,58 TRL
 KrasoniceNP TRL
 Kostníky18,34 TRL
 Litovany17,93 TRL
 Petrovice18,48 TRL
 Nárameč18,60 TRL
 Moravské Budějovice17,70 TRL
 Myslibořice17,96 TRL
 Jaroměřice nad Rokytnou18,61 TRL
 ChlumNP TRL
Kdo Čas * Liga