Rok:

Výsledky ročníku 2020 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Li
1
Ra
2
Ka
3
Če
4
St
5
So
6
Bu
7
Pe
8
Kn
9
1. Čechtín 162 16,15TR
17,34
16,15
16,61
16,75
--
17,08
16,98
NP
2. Budeč 134 16,56JH
18,05
NP
16,79
17,07
18,75
18,19
17,32
21,01
16,56
3. Čikov 118 15,98TR
NP
16,79
17,09
NP
22,87
18,56
17,20
NP
15,98
4. Police 117 16,16TR
19,00
17,48
NP
17,09
18,92
18,97
17,34
18,58
16,16
5. Sedlatice 102 17,01JI-
17,12
NP
NP
17,55
17,76
18,86
19,55
17,01
6. Dešná B 91 17,36JH-
18,49
-
19,39
18,02
17,68
17,36
17,43
NP
7. Výčapy B 84 17,32TR
18,36
17,73
17,32
18,44
NP
19,03
NP
18,02
NP
8. Budíkovice 65 17,26TR
NP
19,80
17,26
19,60
-
17,52
NP
18,18
NP
9. Petrovice B 63 16,38TR
19,15
17,41
-
16,76
--
NP
NP
16,38
10. Blatnice 51 17,61TR
22,00
21,99
18,78
NP
18,86
22,52
19,24
19,15
17,61
11. Kouty P 48 17,87TR
20,16
19,71
24,10
18,31
18,83
19,47
23,39
NP
17,87
12. Heraltice 42 16,51TR
21,54
19,40
NP
NP
DSQ
NP
18,36
NP
16,51
13. Bransouze 37 18,27TR-
NP
18,32
NP
18,27
19,70
--
NP
14. Sedlatice B 35 16,16JI--
18,63
-
19,63
---
16,16
-. Litovany 35 17,71TR
29,69
17,92
17,93
17,75
NP
NP
NP
NP
17,71
16. Příložany 33 17,61TR
NP
17,88
18,68
-
NP
NP
NP
18,62
17,61
17. Nevcehle 30 15,89JI--------
15,89
-. Velké Hoštice 30 16,31OP---
16,31
-----
-. Petrovice 30 16,89TR-------
16,89
-
20. Plumlov 26 15,90PV--------
15,90
-. Trnava 26 16,43TR---
16,43
-----
22. Hrabůvka 23 16,48PR---
16,48
-----
23. Jabloňov 20 18,27ZR--
18,65
-
NP
--
18,52
18,27
24. Obrubce 19 16,50MB---
16,50
-----
25. Urbanov 17 18,19JI
24,18
-
19,12
19,31
NP
22,92
23,35
20,00
18,19
26. Strachoňovice 15 19,13JI----
19,13
19,53
---
-. Jemnice 15 19,15TR
NP
-
21,13
NP
20,33
19,15
19,47
NP
20,18
28. Černín 13 17,65ZN-
19,24
19,06
18,14
NP
32,72
--
17,65
29. Zahnašovice 12 16,92KM---
16,92
-----
-. Žižkovo Pole 12 18,28HB--
18,28
18,34
-----
31. Bašnice 10 17,05JC---
17,05
-----
32. Sokolí 9 18,62TR-
19,63
20,53
23,57
19,85
NP
--
18,62
-. Myslibořice 9 17,94TR
22,02
-
20,10
--
NP
NP
-
17,94
34. Výčapy A 6 19,52TR-----
19,52
---
-. Čechtín B 6 18,36TR
NP
NP
18,98
NP
NP
19,87
NP
NP
18,36
-. Krahulov 6 22,48TR-----
22,48
25,10
--
37. Krasonice 5 17,27JI---
17,27
-
NP
---
38. Sloup 4 17,47PZ---
17,47
-----
39. Lavičky JUN 3 46,50ZR------
46,50
--
40. Karolinka Sklárny 2 55,97VS-------
55,97
-
41. Kněžice 0 18,37TR-
21,08
---
24,34
--
18,37
-. Žirovnice 0 18,53PE---
18,53
-----
-. Mikulovice B 0 19,15ZN------
19,15
--
-. Starý Jičín 0 19,32NJ---
19,32
-----
-. Stařeč 0 23,76TR----
23,76
----
-. Kamenice 0 NPJI--------
NP
-. Mikulovice 0 NPZN------
NP
--
-. Letohrad - Kunčice D 0 NPUO---
NP
-----
-. Hornice 0 NPTR-
NP
-------
-. Oponešice 0 NPTR------
NP
--
-. Český Rudolec 0 NPJH
NP
--------
-. Únanov 0 NPZN----
NP
----
-. Pocoucov 0 NPTR------
NP
--
-. Panská Lhota 0 18,41JI-
18,41
-
NP
----
18,68


Celkem se účastnilo:  83 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: