Rynárec 2019 - O pohár starosty obce Rynárec, 2B

Liga: Pelhřimovská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 13. 07. 2019 13:00
Kontakt:   Zdeněk Vlk
Telefon:  721 553 264
Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
Zadal: Ondřej Pecha

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dolní Němčice JH 14,78 14,76 14,78
2.  Heřmaneč JH 14,96 14,56 14,96
3.  Sedlatice B JI 15,00 14,91 15,00
4.  Sedlatice A JI 15,05 15,05 14,29
5.  Batelov JI 15,08 15,08 15,06
6.  Kamenice nad Lipou PE 15,46 14,93 15,46
7.  Žirovnice PE 15,53 14,81 15,53
8.  Sedlejov JI 15,78 15,74 15,78
9.  Božejovice TA 15,96 15,94 15,96
10.  Strachoňovice JI 16,08 16,08 15,65
11.  Rynárec PE 16,35 16,35 15,80
12.  Choustník TA 17,03 17,03 17,03
13.  Milíčov JI 17,09 17,09 16,56
14.  Panské Dubenky JI 17,80 17,80 16,81
15.  Nový Rychnov PE 17,92 17,91 17,92
16.  Kaliště JI NP NP NP
16.  Libkova Voda PE NP NP NP
16.  Markvarec JH NP NP NP
16.  Mysletice JI NP NP NP
16.  Rohovka PE NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zajíčkov PE 17,98 17,53 17,98
2.  Dolní Cerekev JI 18,46 18,46 17,84
3.  Sedlejov JI 18,65 18,65 18,63
4.  Nová Včelnice JH 19,08 17,71 19,08
5.  Strachoňovice JI 19,97 19,09 19,97
6.  Choustník TA 21,08 21,08 18,93
7.  Milíčov JI 21,34 21,34 20,89
8.  Zdešov JH 21,86 19,59 21,86
9.  Batelov JI 24,43 24,43 20,09

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Sedlatice JI 16,79 16,79 16,37

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kamenice nad Lipou BPE--14,532018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Dolní Němčice JH14,7614,7814,782019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Heřmaneč JH14,5614,9614,962019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Sedlatice BJI14,9115,0015,002019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Sedlatice AJI15,0514,2915,052019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Batelov JI15,0815,0615,082019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Markvarec JH--15,102018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Žirovnice PE--15,272018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kamenice nad Lipou PE14,9315,4615,462019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Žirovnice PE14,8115,5315,532019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Sedlejov JI15,7415,7815,782019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Batelov JI--15,962018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Božejovice TA15,9415,9615,962019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Strachoňovice JI--16,082018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Strachoňovice JI16,0815,6516,082019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Heřmaneč JH--16,292018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Rynárec PE16,3515,8016,352019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Rynárec PE--16,932018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Choustník TA17,0317,0317,032019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Milíčov JI17,0916,5617,092019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Cizkrajov JH--17,162018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Božejovice TA--17,462018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Kaliště JI--17,572018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Panské Dubenky JI17,8016,8117,802019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Choustník TA--17,822018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nový Rychnov PE17,9117,9217,922019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Libkova Voda PE--20,952018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Rudolfov CB--22,142018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Mysletice JI--22,422018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Libkova Voda PENPNPNP2019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Zajíčkov PE17,5317,9817,982019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Zajíčkov PE--18,272018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Dolní Cerekev JI18,4617,8418,462019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Sedlejov JI18,6518,6318,652019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Strachoňovice JI--19,032018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Nová Včelnice JH17,7119,0819,082019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Mysletice JI--19,932018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Strachoňovice JI19,0919,9719,972019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Nová Včelnice JH--20,632018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Choustník TA21,0818,9321,082019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Milíčov JI21,3420,8921,342019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Zdešov JH19,5921,8621,862019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Batelov JI--22,312018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Batelov JI24,4320,0924,432019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Lomnice nad Lužnicí JH--26,172018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Milíčov JI--26,872018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Choustník TA--NP2018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Sedlatice JI16,7916,3716,792019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2009/08/29 Rynárec, PE, Pohár Rynárec
PEHL
2010/08/28 Rynárec, PE, Pohár Rynárec
PEHL
2018/07/14 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec
PLPU
2019/07/13 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec, 2B
PLPU
Kdy Kde Liga


Komentáře