Třebíčská okresní liga

Soutěží se podle pravidel požárního sportu.

Kalendář soutěží TRL 2021

Vložen nový kalendář soutěží na rok 2021, celkem 11 soutěží.

Proti původnímu kalendáři přeloženy termíny některých závodů a odpadla soutěž v Náramči.

Z Memoriálu Josefa Honse v Petrovicích odjel na pr

Na Memoriál Josefa Honse do Petrovic se v neděli 6.7.2008 sjelo 20 družstev mužů a 8 družstev žen, konkurence byla veliká, značná divácká kulisa a slunce snad za celý den nezalezlo, to slibovalo opravdu pěknou generálku na extraligu...

Chlum ve znamení souboje Předína s Petrovicemi

Datum 5.7. tradičně patřil soutěži na Chlumu, tradiční už se zdá být i vítr a poměrně chladnější počasí, přesto však bývá soutěž kvalitně obsazena a hlavně supr pořadatelsky zvládnutá. Nakonec se sešlo 16 družstev mužů a 6 družstev žen.

Ve 3. kole Třebíčské ligy byly suverénní Petrovice

21.6.2008 se sešlo 16 družstev mužů a 7 družstev žen v Čechtíně na Poháru SDH Čechtín, kerý byl zařazen do Třebíčské ligy. počasí přálo, jen u terčů chvilkama zafoukalo z boku. Na tradičně pěkné trati vše vypuklo 13:45 hod.

Litovanský "kopec" dobily v jedné deseti

V neděli 30.7.2006, za příjemného počasí, pořádali hasičskou soutěž započítávanou do Třebíčské ligy hasiči z Litovan. Soutěž O pohár starosty obce Litovany navštívilo 19 družstev mužů a mezi ženami se utkalo družstev 8, konečně i mezi ženami vzrůstá konkurence. Běželo se na tradiční trati, která dává možnost běžcům řádně prověřit fyzickou výdrž, převýšení činí něco kolem 2 metrů a  není divu, že časy byly "nic moc".

Ve Svatoslavi měla soutěž 2 různé kapitoly

23. července se sjela družstva na Třebíčskou ligu do Svatoslavy, soutěž se konala za úmorného vedra na tradičně velmi pěkné trati. Teploměr ukazoval 35°C ve stínu, což slibovalo, že košíky půjdou velice rychle :-) V soutěži mužů soutěžilo 22 družstev a v soutěži žen se zúčastnilo 8 družstev.

Memoriál Josefa Honse v Petrovicích vyhrál Urbanov

V nedělu 18.6.2006 se sjela Třebíčská liga na druhé kolo do Petrovic, kde se za krásného letního počasí konal 4. ročník Memoriálu Josefa Honse. Díky počasí se bylo na co dívat a to nejen na požární útoky a tak si každý divák přišel jistě na své...

Noční soutěž v Sokolí

SDH Sokolí si Vás dovoluje pozvat na II. ročník noční soutěže která se koná 24.6.2006. Akce proběhne tradičně v areálu u řeky. 

Nový ročník Třebíčské ligy začal v Okříškách 5 sed

Dne 11.6.2006 začal nový ročník hasičské Třebíčské ligy v požárním sportu. Počasí se konečně umoudřilo a Red Bull team zajistil přísun energetických nápojů pro většinu návštěvníků, to zajišťovalo kvalitní podmínky pro každého i přes to, že trať v Okříškách je přece jen do kopce který má dosti citelné převýšení, a když hold někdo nebyl fyzicky dostatečně připraven, tak tam prostě dolétl :-)

Třebíčská okresní liga poprvé již příští neděli

SDH Okříšky zve všechny příznivce hasičského sportu na zahájení Třebíčské okresní ligy. První soutěž zařazená do ligy začíná již příští neděli 11.6. 2006 v Okříškách na koupališti. Účast na soutěži přislíbily i hostesky Red Bull teamu které budou soutěžícím průběžně doplňovat energii.

Třebíčska okresní liga 2006

27.4.2006 proběhla schůze ligy. Novinkou je zvýšení počtu soutěží na dvanáct. Zmínka padla i o obaváném přetlakovém ventilu.

Litovany - pomsta proudařům

Minulou neděli se do Litovan sjelo 20 družstev mužů  a 8 družstev žen aby se utkaly o jedny z posledních bodů rozdělovaných v tomto ročníků soutěže. V Litovanech se opět běželo do prudkého kopce, který prověřil rychlost a sílu proudařů.

Čechtín v Kožichovicích opět bral maximum a vede o

v Neděli 10.7.2005 se družstva Třebíčské ligy sjela do Kožichovic na silně podmáčenou trať po 3 dnech neustálého deště, ač se počasí pro závod umoudřilo, na časech se to výrazně podepsalo a to hlavně díky silné vrstvě bláta mezi startovní čárou a základnou. Přijelo 25 družstev mužů a 5 družstev žen.

Čechtín i za aprílového počasí bral opět vše

Páté kolo třebíčské ligy se konalo na Chlumu, 5.7.2005 \"O pohár SDH Chlum\", již na tradičním povrchu s pověstným \"kopcem\" hned kousek za základnou. Bohužel se tentokrát totálně nevydařilo počasí a pršelo po celý průběh soutěže navíc 12°C taky určitě nikomu nepřidalo. I přes tyto nelehké podmínky byla soutěž perfektně zajištěna velkou účastí družstev,přijelo 28 družstev mužů a 4 družstva žen a jakož to taky už tradičně spoustou cen.

Čechtín opět zdemoloval konkurenci

Další kolo Třebíčské ligy se přesunulo do Čechtína. Do sportovního areálu u koupaliště se dostavilo 25 družstev. Domácí předvedli, že pravidlo \" doma se nevyhrává \" tady rozhodně neplatí.Čechtín dal všem jasně najevo, že vedoucí pozici drží právem pevně v rukou.

V Petrovicích " jen " dvě sedmnáctky

Třetí kolo Třebíčské ligy se tentokrát konalo v Petrovicích, rychlá trať, slunečné počasí a extraligová přestávka slibovala účast špičkových družstev a s tím spojené výsledky. Přijelo 23 družstev mužů a 7 družstev žen. Pro zdravotní problémy obou proudařů se soutěže bohužel neúčastnily domácí borci.

V Okříškách body i sele do Čechtína

Na druhé kolo Třebíčské ligy 2005 se sjela družstva ke koupališti v Okříškách, zúčastnilo se 21 družstev mužů a 6 družstev žen, počasí se konečně umoudřilo a tak jsme mohli vidět velmi pěkné útoky, i do \"mírného kopce\".

Kalendář soutěží okresu Třebíč - 2005

Ve čtvrtek 28.4.05 proběhla schůze velitelů soutěžních družstev. Odhlasovaly se soutěže které budou zařazeny do hodnocení Třebíčské okresní ligy. Jedinou, ale podstatnou změnou v pravidlech je povolení používání úzkých hadic B65 - 100mm, C42 - 65mm

Na závěr ligy přijelo 33 družstev do Sokolí a bylo

29. srpna se konal 4. ročník memoriálu Luboše Švaříčka, byla to poslední soutěž započítávaná do Třebíčské okresní ligy. Přijelo 27 družstev mužů a 6 družstev žen (tímto počtem byl překonán i Letohrad Kunčice). Povrch tratě i okolí základny byl perfektně upraven jen běh zhoršoval dost měkký terén.

V Hrotovicích kralovaly Okříšky

Předposlední kolo ligy se konalo o víkendu na rovné rychlé trati v Hrotovicích. Tentokrát přijelo 18 družstev mužů a 3 družstva žen. K vidění byly velmi rychlé útoky. Čas Okříšek 18.57s mluví za vše.

Více informací zde

Archiv zde

Počet článků: 36  Stránka: 

01